пиел емди еоод /img/frontend/nomap.png"

пиел емди еоод

ТУК МОЖЕТЕ ДА ИЗКАРАТЕ ПОВЕЧЕ ПАРИ

Само хубави неща мога да напиша за всички служители и за фирмата.
Боби е добър професионалист,не всички го обичат защото се издигна и си преследва целите.
Но нещата които се пишат в предният коментар не отговарят на истината.
Пише ги Елена която е психично болна.
Еленке който е завистлив,
светът му е крив!
Толкова ли нямахте работа на черен петък ,че пак злословиш срещу фирмата и хората които ти дадоха хляб?
То не беше да пишеш за осигуровки и какво ли не.
Който зло мисли, зло намира.

Работих в един от магазините в Сердика около три години.Като плюсове мога да отбележа изключително приятната атмосфера-чист,подреден с много вкус магазин;първата ми управителка МИХАЕЛА-енергична,работлива,отдадена на 100% ,усмихната,готова да направи всичко възможно да се чувстват всички добре и да бъдат доволни.Разбира се имало е и напрегнати моменти,емоции и сълзи даже.ТУЛА -втората управителка(която остана само два месеца за съжаление)-жена с огромен опит,интелигентна,представителна,с желание и за работа и за разбиране. Г-жа Веселинова-стилна, с безупречна визия и вкус,взискателна,директна,понякога по-рязка,но винаги много точно преценяваща и справедлива.Заплащането винаги е било коректно,доста често и преди първо число,бонуси се получават,когато се достигне таргета,получават се и ваучери.Е сега трябва да посоча и отрицателните(лично за мен)-работи се на крак,има и стол за сядане,но това в повечето случаи е невъзможно,защото потока от клиенти е голям,постоянно се пускат мейли,на които трябва да се отговаря,има поръчки от онлайн магазина,които се подготвят и изпращат,когато има намаление или се получава нова доставка се създава напрежение от отпечатването на етикети(за двата магазина едновременно често)стоката се оправя,подрежда и оставаш и до края на деня.Въпреки,че има смени БОБИ-третия управител(вече бранд мениджър) взимаше САМО ПЪРВА СМЯНА ,всяка събота и неделя-ПОЧИВАШЕ ,когато някой се разболееше или му се налагаше да отсъства вместо да дойде (както правеха колегите му)викаше някой от нас да замества.За отпуските въпроса също беше деликатен-лично аз помолих да изляза от края на декември той обеща да говори с г-жа Веселинова след което ми писа (забравил че съм питала преди две седмици) кога искам да почивам и че това няма как да стане!!!и тъй като Валя ми обясни,че така съм давала лош пример на останалите (а те не искаха да излизат по същото време) ме кара да мисля ,че по скоро съм застъпила неговите планове.Подиграваше се с нас,постоянно си излизаше в малки и ПО-ГОЛЕЕМИ почивки,докато ние обслужвахме клиенти.Лично бях свидетел когато се похвали пред Валя,че е била обслужена клиентка (а него през това време го нямаше),взимаше си всички почивки ,ЯДЕШЕ ОТ ХРАНАТА на момичетата.Постоянно ни натоварваше със задачи(много от които-НЕГОВА РАБОТА),почиваше си на диваните в МОЛА,докато ние се трудехме.Често,когато се опитвах да го попитам нещо директно получавах за отговор-МЛЪКНИ!!!Подмяташе ми подигравателно,че не съм била добре,че съм била много зле,че ако не е бил той съм щяла да си стоя на старата заплата.А за ОГРОМНАТА МУ ЗЛОБА по отношение на клиентите-нямам думи.Когато дойде в магазина като нов управител-плах,неопитен ,направо смотан,си направих труда да му помогна ,да го запозная с клиентите,да се почувства добре.Забрави много бързо този етап,реши да ни смачка(след като сложиха Криси -НЕГОВАТА БАВАЧКА за бранд мениджър).Постоянно ни прецакваше по всякакъв начин,за почивки,заплати,бонуси,ВЗИМАШЕ И ОТ БАКШИША даже.
А за това,че ВИКИ е напуснала да работи по специалността си ми е смешно да го напиша даже!!!
Вече не работя в тази фирма,но когато прочета подобни писания(учителката)и чисти лъжи-как се издигали само способни и работливи хора и аз реших да пиша,имам това право,още много неща мога да напиша, но няма смисъл само това-ИЗДИГАТ СЕ И МЪРЗЕЛИВИ,ХИТРИ, ЛУКАВИ ХОРА,ГОТОВИ С ЦЕНАТА НА ВСИЧКО ДА СМАЧКАТ И ПОДИГРАЯТ И ТЕЗИ РАБОТЛИВИТЕ,НО НЕ ТОЛКОВА АМБИЦИОЗНИ ХОРА.НЕ ЗНАМ КОЙ ВИ Е ВЪЗПИТАВАЛ,КАКВИ БОЛНИ МЕЧТИ СБЪДВАТЕ НА СЪПРУГИТЕ СИ -УЧИТЕЛКИ,но НЕ ПИШЕТЕ ЛЪЖИ!!!

Работих във фирмата няколко години, но напуснах поради факта, че започнах да си работя по специалноста, която учих и завърших. През цялото време учех висше и работих като успях да ги съвместя успешно и двете без да се карам нито с колеги, нито с Управителя. Влязох да напиша коментар във връзка с настоящата фирма , в която работя, но като видях ,че и ПИЕЛ ЕМДИ има профил реших да споделя моето мнение. Аз съм изключително доволен за периода , в който работих във фирмата - заплащане, осигуровки, отпуски, кариерно развитие и др.! С повечето колеги от фирмата си останахме приятели , даже все още ме канят и на Коледните партита на фирмата, което показва, че за тях не съм бил просто един служител.

Не желая да казвам дали съм бивш служител или настоящ, желая да споделя, че за първи път работя във фирма, в която наистина съм доволна от заплащането и условията на труд. До колкото знам всички управители са били продавач-консултанти - така че, има възможности и за развитие. Успех да всички , който си търсят работа, сигурен съм, че няма да бъдете разочаровани.

Заплащането е винаги на време и до стотинка плюс!
Офисът е на супер-яко, комуникативно място. Работната среда е добра....Магазините са в двата най-добри мола,на най-удобните места.
Напуснах , защото мислех да търся развитие в чужбина, после се върнах и пак съм във фирмата! Не бих я сменила за друга! Локация, заплащане, колеги,всичко....Каквото ти е обещано се случва!!!

ходих на интервю и сега чакам резултат. останах с много добри впечатления от срещата която проведохме

Много съм доволна от отношението и коректноста на момичетата с които работих .Работодателката е много разбрана,никога не съм имала проблем с нея.Страхотно отношение и висококачествена стока. По стечение на обстоятелствата се разделихме, но останахме в прекрасни отношения !

Перфектното място за работа. Работих близо 3 години в фирмата. Започнах когато бях 2 курс съвсем случайно. Имах нужда от пари, за да успея да си завърша образованието.
Това и получих.
Започва се работа само след сключен договор, заплащането е веднъж в месеца без аванс,на 1-во число без забавяния или санкции. Отпуски и болнични се заплащат коректно, работното време е по 8 часа ако има извънредни часове се връщат или плащат. Работното натоварване е на средно ниво, а работната среда е ок.
Удоволствие беше да се работи в този колектив.

Здравейте на всички,
тъй като чета доста и разнообразни коментари, бих искал да ви разясня из основи, за какво става дума и много моля некомпетентни хора да не коментират!

1. Фирмата е хубава и много коректна, като изключим отделни некадърни индивиди в нея!
2. Заплащането е много добро и винаги се получава на датата или преди нея, ако се пада почивен ден!
3. Работното време се спазва, извънредни часове ако има се връщат или заплащат!
4. Работното облекло което се дава са фирмени кецове,панталон,сако и са много сносни.
5. Отношението на хората по високите нива е ок,но някои продавачки са решили,че са много велики и трябва да им се покаже вратата !
6. Има глоби ако не отвориш навреме!
7. Има много стимули и шанс за развитие,но има много изисквания!
8. Има натоварване,защото магазините са много работещи,таргетите се хващат почти всеки месец,съответно винаги се взима бонус,защото бонусната им система е направена така,че да стимулира.
9. Лоялни, коректни, уважават хората, които работят за тях!
10.Има много административна работа!

Относно работно време и обектите за работа, тъй като имам опит във почти всички магазини мога да дам мнение!Ако имате конкретни въпроси за бранда питайте, с имена ще ви ги назова :)
Не разглеждайте фирмата, като едно цяло и еднакви условия!

Обобщение: добра фирма с добро заплащане, но с някои кофти служители! Както знаете във всяко стадо има мърша!
Дано съм бил полезен