пиел емди еоод /img/frontend/nomap.png"

пиел емди еоод

и да плюеш и да пишеш лъжи и да рейтваш с минуси и единици,пак ще си останеш една злобна дебела женица!
Кучетата си лаят,кервана си върви.Фирмата ще си продължи да работи и да се развива,независимо от теб и лъжите които пишеш!
Служителите са доволни,неоспорим факт! И то се вижда от коментари на толкова много хора и от това,че има служители с 10 годишен стаж.А негативните коментари,негативните са са написани само от теб,заради нараненото ти его!
По добре отдели време и се фокусирай върху собственото си развитие ,вместо да си изливаш злобата и негативната си енергия тук .Явно е ,че си много засегната от нещо,но гледай в бъдещето жено,спри да се занимаваш с тези хора.
И да ,слава Пиелемди и слава Валя Веселинова,защото хранят много хора и дават шанс за развитие на много хора.А Ти какво постигна в този живот,освен да пишеш анононимни злобни коментари във този форум??

Сериозно ли искате някой да вземе на сериозно коментарите ви при такива обръщениея? В "богатите" ви речници единствено думите - злоба и завист ли присъстват? Просто главите ви не могат до проумеят, че има и различни причини от тези, поради които на някои хора не йм допада фирмата. Това е платформа за мнения, много от тях са напълно аргументирани с факти за плюсовете и минусите на фирмата, но неее кучетата пазачи, като каквито се изявявате, разкъсвате на парчета всеки осмелил се да каже лоша дума за фирмата.... Ето такъв е и колектива, такива са колегите, каже ли се лоша дума, дори напълно основана се вади от кошницата -- Това е най-яката фирма, Валя е господ, Слава на Пиел Емди, Задружно преклонение!!!!! Ако релно искате да покажете, че фирмата си заслужава и да привлечете нови кадри, не оплювайте всеки един, който не е съгласен с вас, че това е най-ултра, мега, единствена по рода си фирма и да обаждате хората, че са прости, селяни, злобни, завистливи, само затвърждаване мнението на хората изразили негативно мнение, че 70% от работещите във фирмата нещо йм е сбъркано. Абсолютно никой кандидатстващ на работа, търсещ мнения тук, няма да се върже на това, колко е безпогрешна фирмата, как шефът е най-великият и добродушен човек на планетата и всеки, който е напуснал е обрекъл живота си на безкрайна мъка и робство от страна на други фирми. Стандартът и имиджа, който си опитвате да наложите на фирмата е нереален. Пазите фирмата, както майка пази децата си, отстрани е изключително забавно

Забавлява ме как смятате, че знаете, кой пише коментарите

И ние много се забавляваме,че ти си мислиш колко си умна ,тъпа селянко-настояща служителке!
Тръгна си от партито и пишеш пак,като си мислиш,че никой не знае коя си а хахахах .
Скоро ще разбереш!
Като ти видят IP -то и като те изгонят,да не рИвеш!

Забавлява ме как смятате, че знаете, кой пише коментарите

ТУК МОЖЕТЕ ДА ИЗКАРАТЕ ПОВЕЧЕ ПАРИ

Само хубави неща мога да напиша за всички служители и за фирмата.
Боби е добър професионалист,не всички го обичат защото се издигна и си преследва целите.
Но нещата които се пишат в предният коментар не отговарят на истината.
Пише ги Елена която е психично болна.
Еленке който е завистлив,
светът му е крив!
Толкова ли нямахте работа на черен петък ,че пак злословиш срещу фирмата и хората които ти дадоха хляб?
То не беше да пишеш за осигуровки и какво ли не.
Който зло мисли, зло намира.

Работих в един от магазините в Сердика около три години.Като плюсове мога да отбележа изключително приятната атмосфера-чист,подреден с много вкус магазин;първата ми управителка МИХАЕЛА-енергична,работлива,отдадена на 100% ,усмихната,готова да направи всичко възможно да се чувстват всички добре и да бъдат доволни.Разбира се имало е и напрегнати моменти,емоции и сълзи даже.ТУЛА -втората управителка(която остана само два месеца за съжаление)-жена с огромен опит,интелигентна,представителна,с желание и за работа и за разбиране. Г-жа Веселинова-стилна, с безупречна визия и вкус,взискателна,директна,понякога по-рязка,но винаги много точно преценяваща и справедлива.Заплащането винаги е било коректно,доста често и преди първо число,бонуси се получават,когато се достигне таргета,получават се и ваучери.Е сега трябва да посоча и отрицателните(лично за мен)-работи се на крак,има и стол за сядане,но това в повечето случаи е невъзможно,защото потока от клиенти е голям,постоянно се пускат мейли,на които трябва да се отговаря,има поръчки от онлайн магазина,които се подготвят и изпращат,когато има намаление или се получава нова доставка се създава напрежение от отпечатването на етикети(за двата магазина едновременно често)стоката се оправя,подрежда и оставаш и до края на деня.Въпреки,че има смени БОБИ-третия управител(вече бранд мениджър) взимаше САМО ПЪРВА СМЯНА ,всяка събота и неделя-ПОЧИВАШЕ ,когато някой се разболееше или му се налагаше да отсъства вместо да дойде (както правеха колегите му)викаше някой от нас да замества.За отпуските въпроса също беше деликатен-лично аз помолих да изляза от края на декември той обеща да говори с г-жа Веселинова след което ми писа (забравил че съм питала преди две седмици) кога искам да почивам и че това няма как да стане!!!и тъй като Валя ми обясни,че така съм давала лош пример на останалите (а те не искаха да излизат по същото време) ме кара да мисля ,че по скоро съм застъпила неговите планове.Подиграваше се с нас,постоянно си излизаше в малки и ПО-ГОЛЕЕМИ почивки,докато ние обслужвахме клиенти.Лично бях свидетел когато се похвали пред Валя,че е била обслужена клиентка (а него през това време го нямаше),взимаше си всички почивки ,ЯДЕШЕ ОТ ХРАНАТА на момичетата.Постоянно ни натоварваше със задачи(много от които-НЕГОВА РАБОТА),почиваше си на диваните в МОЛА,докато ние се трудехме.Често,когато се опитвах да го попитам нещо директно получавах за отговор-МЛЪКНИ!!!Подмяташе ми подигравателно,че не съм била добре,че съм била много зле,че ако не е бил той съм щяла да си стоя на старата заплата.А за ОГРОМНАТА МУ ЗЛОБА по отношение на клиентите-нямам думи.Когато дойде в магазина като нов управител-плах,неопитен ,направо смотан,си направих труда да му помогна ,да го запозная с клиентите,да се почувства добре.Забрави много бързо този етап,реши да ни смачка(след като сложиха Криси -НЕГОВАТА БАВАЧКА за бранд мениджър).Постоянно ни прецакваше по всякакъв начин,за почивки,заплати,бонуси,ВЗИМАШЕ И ОТ БАКШИША даже.
А за това,че ВИКИ е напуснала да работи по специалността си ми е смешно да го напиша даже!!!
Вече не работя в тази фирма,но когато прочета подобни писания(учителката)и чисти лъжи-как се издигали само способни и работливи хора и аз реших да пиша,имам това право,още много неща мога да напиша, но няма смисъл само това-ИЗДИГАТ СЕ И МЪРЗЕЛИВИ,ХИТРИ, ЛУКАВИ ХОРА,ГОТОВИ С ЦЕНАТА НА ВСИЧКО ДА СМАЧКАТ И ПОДИГРАЯТ И ТЕЗИ РАБОТЛИВИТЕ,НО НЕ ТОЛКОВА АМБИЦИОЗНИ ХОРА.НЕ ЗНАМ КОЙ ВИ Е ВЪЗПИТАВАЛ,КАКВИ БОЛНИ МЕЧТИ СБЪДВАТЕ НА СЪПРУГИТЕ СИ -УЧИТЕЛКИ,но НЕ ПИШЕТЕ ЛЪЖИ!!!

Не желая да казвам дали съм бивш служител или настоящ, желая да споделя, че за първи път работя във фирма, в която наистина съм доволна от заплащането и условията на труд. До колкото знам всички управители са били продавач-консултанти - така че, има възможности и за развитие. Успех да всички , който си търсят работа, сигурен съм, че няма да бъдете разочаровани.

Заплащането е винаги на време и до стотинка плюс!
Офисът е на супер-яко, комуникативно място. Работната среда е добра....Магазините са в двата най-добри мола,на най-удобните места.
Напуснах , защото мислех да търся развитие в чужбина, после се върнах и пак съм във фирмата! Не бих я сменила за друга! Локация, заплащане, колеги,всичко....Каквото ти е обещано се случва!!!