пиел емди еоод /img/frontend/nomap.png"

пиел емди еоод

Явно на г-ца Силвия напрежението в детската градина и е дошло в повече и е решила да си го изкара на грешните хора в този отчайващ форум, изпълнен с безброй несвързани и повтарящи се до болка излияния на двама-трима настоящи служители.Защо като си толкова доволна не работиш отдавна в тази фирма.Още преди да те видя всички говореха за твоята изтънчена особа-креслива сврака със силно изразен диалект, нахална интригантка.Като си толкова голяма защо не обясниш как с Криси сте предложили онова мекотело за управител-извинявам се успелия и работлив мъж .Ха-Ха.Тук всеки може да изказва свободно своето мнение или може би не е точно така.Ако не ти е приятно да четеш и не толкова напарфюмирани мнения ходи на фитнес (шефката дава безплатна карта) или посети профила на Рени Иванова( неосъществен блян за твоя любим).Благодарение на моя категоричен отказ Бобката стана управител-хайде напиши че и това са измислици на психично болна, благодарение на нашия труд (моя и на момичетата,по които същия си хвърляше миризливите чорапи в склада)получаваше награди и бонуси разбира се . Може би си забравила как на Нова година дойде ти самата да работиш в магазина с него (защото другите избягаха от този ад).Колко пъти съм писала тук може лесно да се провери .За осигуровките не съм писала , не съм работила в тази фирма като теб да си изкарвам пари за хляба и да си плащам наема а за глезотийки,които ти едва ли можеш да си позволиш.Относно обидните ти епитети какво да кажа -провинциалистка да нарича някой селянин е доста жалко , собствения ти мъж да те нарича смотана и да ти избира дрехите също не е ок.А и не мислиш ли че не тук е мястото за писане на подобни неща (това е форум за мнения на служители)е как аз кухата лейка го разбирам пък ти не!!!Спрете да се повтаряте и оставете реални хора с истински имена да си пишат какво им харесва и какво- не.А и като гледам колко хора се смениха в магазина , в който НЕ ВИ ИЗНАСЯХ,поне 15 , явно проблема е на друго място-всички ли , които сте изгонили в стремежа да не би да ви изместят са били психично болни.Не!!!Всеки търпи до определено време и се спасява-има места,където е възможно да почиваш и събота и неделя, на Черния петък също , да излизаш в отпуск когато пожелаеш-40 дни!!!Ако някой се съмнява в момента работя с други бивши служители на фирмата, които ще го потвърдят.А на нефритената лисица -Мянкова ще и кажа, че всичко е преходно.В ПЛМД работят доста интелигентни и ЧЕСТНИ хора,които г-жа Веселинова надявам се да оцени.Респект към екипите на БСБГ и ПИНКО-умни,способни и честни момичета и момчета-бъдещето на фирмата !!!

Мянкова ,ако един мъж е кадърен и успял ще работи ли в магазини за дрехи да реди парцалки и да брои дамско бельо???Ще ходи ли до Милано на служебни разноски ,а не със собствени средства ,ще живее ли на квартира , а не в собствено жилище ,ще трепери ли като напикано коте когато допуска грешки(като да внесе служебни пари на чужда сметка???Може да ме обиждаш колкото си искаш , но имиджа който градиш е пълен шит!!!p.s. На личната ти карта май пише ,че си родена в Габрово,а не в Париж!!!

Prestoqt mi dve godini v kompaniqta beshe strahoten. Kompaniata e mlada i burzo razvivashta se. Ima kakvo da se podobrqva no i shefkata ima jelanie za promeni. Rabotnata sreda e spokoina. Raboti se v maluk kolektiv i zada4ite sa razpredeleni.

Като човек, който е работил достатъчно време пиелемди, мога да кажа, че привилегиите, доброто заплащане и оношението идват след добре свършена работа и положени усилия. Да, стрес има като навсякъде другаде, работа без напрежение е рядкост.
Колективът е добре и работната среда приятна.

Има какво да се желае, но в общ план според мен всичко е супер! Едно от най-силно мотивиращите неща е огромния опит, който може да бъде натрупан в процеса на работа!

хора, какво е това поведение от вас - щом напуснете от някъде, почвате да бълвате врели-некипели..... в крайна сметка, ако дадена фирма не е била за теб, тръгваи си а не да ги черниш постояно . тея коментари ги пише един и същи човек и то е ясно кои е.това че на някои не му харесва някоя работа , не значи, че друг човек няма да намери своето място там .чета ,че 70% от служителите нещо им било сбъркано .защо така с лошо.грозно е да плюеш така по колегите с които си работил до вчера и които са правили какво ли не заради теб.служителите всичките са много готини хора, макар и те и собственичката да не са били перфектни.всеки има слабости и косури.аз ако съм работодател и ми говориш така за колегите си, шансовете да те взема ще клонят наистина към нула.

Ето начин как може да си докарате странични доходи от тези 5 сайта:
Плащат с крипто валута след което може да ги обмените с реална в този сайт:
Аз си ги цъкам от 2 години като си докарвам доста пари на месец.
За целта обаче трябва да си развиете акаунта.

По никакъв начин фирмата не ме е засегнала, не са ми харесали условията и съм напуснала, но ме дразни факта, че всеки който не я боготвори го нападате с такива епитети. Говорите за интелект и себеусъвършенстване благодарение на фирмата и това, което предлага, но се държите чисто и просто, като абсолютни селянки. Такъв каруцарски език не мисля, че отива много на имиджа, който си опитвате да представите за фирмата. Ако съм кандидат за работно място и прочета всичките ви коментари тук на тези, които се явяват, като ангели пазители, определено ще се замисля два пъти дали бих искала да бъда в колектив от толкова елементарни женици, забравили елементарното възпитание и адекватният начин за общуване. Сами подкопавате всичко, което твърдите, че фирмата е. Хайде със здраве и вземете вие се замислете за бъдещето си и дали искате да си останете такива простовати хорица или да поработите малко над това да не сте толкова отчайващо елементарни!

Айде стига сами да си пишете положителни кометари, а?

Много мили и много добро обслужване