Дийп Козметикс /img/frontend/nomap.png"

Дийп Козметикс

Здравейте, аз също съм бивш служител и това, което видях ме потресе! Гнус ме е, че съм работила за тези измамници, които непрекъснато си пишат хвалби сами! Дано момичетата, които работят там се усетят навреме! Аз много добре знам защо Христина е НАПУСНАЛА и със сигурност не е заради добрите условия! То пък бива коментари писани от нискоинтелигентни дами, които цял живот лансират китайските кремчета на ДеШели и Дийп козметикс!

Христина защо не спреш с този фалш? Теб те уволниха и всички знаем защо, както и ти самата. По добре спри да пишеш от името на клиенти. Всички знаем, че няма недоволни клиенти от нашата работа като консултанти или от продуктите, а ако има такива няма да седнат да пишат в сайт за служители а на други места, смешна си!
По добре насочи енергията си да си търсиш нова работа (като първо прочети коментари за фирмата в БГ работодател), може и да намериш фирма, за която нереализирали се служители като теб не са писали глупости.

Хммм...доста пресилено е тази измама да се нарече компания! Никой не се прави на силен онлайн...Просто медиите си знаят работата, само това ще кажа!Това е сайт, в който всеки може да изрази мнението си...и никой не съди тези, които са доволни. А относно продуктите...аз се радвам, че не се подлъгах подобно на дамата, която се е "възползвала" от тях. Приятна вечер!

Аз работя там от няколко месеца и съм супер доволна от страна на отношение и работа. Не знам, ако нещо не ви е харасало, защо не сте го споделили с хората, които отговарят за нас, а решавате да се правите на силни онлайн? А госпожата, която твърди, че е закупила нашите продукти - ако не сте доволна, защо не сте ги върнали? Ако ги ползвате - от колко време? Ходите ли на диагностика?
И мисля, че тук не е мястото да се обсъжда подобно нещо, това е платформа за служители и работодатели, не за клиенти на компанията. Моля, уважавайте целта на сайта и ако имате претенции от към резултат или друго, може свободно да се обърнете към компанията!

Хора, не се залъгвайте, това са едни изпечени измамници! Закупих продуктите, тъй като на презентацията бяха доста убедителни, накрая дойде и изключително нахалната управителка ли е не знам каква е, уж за да провери работата на консултанта и ми "допробута" кремчетата за 2000 лв. Гледам, хвалебствени коментари не пропускат да си пишат.

Хайде показвайте ги де....те хората са казали, че вълкът кожата си мени, но нрава не! Това е пълна измама, хора, не се подлъгвайте. Защо Deep cosmetics ги няма в сайта на B4U като клиенти? Обяснението на Банин или на двете му помощнички е било абсурдно, както и повечето неща, с които промиват мозъци! Гнусна история!

Не е възпитано да се изказват коментари в който няма и зрънце истина. Наясно съм,че българина е един от най-мнителните същества в този свят,но тази мнителност заразява и унищожава хубави неща в живота. Може би бихте се радвали,ако лично пред всеки един Ви се представят кашоните на които пише Изрел. Но сигурно и тогава ще намерите,каква колосална глупост да измислите. Ако всичко е лъжа и измама,защо няма клиент,който да не е видял разлика. Искате да кажете,че им се внушава това действие ли ?
Качествените неща са скъпи,като не сме свикнали да ценим себе си и да даваме най-доброто за нас самите,хайде да не коментираме.
И лисицата е казала,че гроздето е кисело,като не го е достигнала.

работя в "Дийп Козметикс"година и половина,и смея да твърдя,че нищо от негативните коментари на бивши нереализирани служители НЕ Е ВЯРНО!!!
Компанията е изключително коректен работодател(заплащане,отношение и условия на труд).Предлага възможността,всеки един служител да развива и усъвършенства своите професионални и лични умения,да придобива нови такива, и то на най-подходящата за това позиция.Да трупа безценен опит,да се обучава непрекъснато и да се развива.Политиката на компанията е насочена към ХОРАТА(нейни служители,клиенти и партньори).Във всеки един момент когато имаш затруднение от каквото и да е естество,срещаш разбиране,подкрепа,адекватна препоръка и ако е необходимо помощ.
Истинско удоволствие е да работиш в тази приятна и комфортна обстановка,позитивно наситена атмосфера,разбира се, и с ХОРА които могат ДА ОЦЕНЯТ ВСИЧКО ТОВА!!!
За тези които не могат,...
гроздето е кисело!!!...

Здравейте , настоящ служител съм на фирмата,по всичко прочетено до момента ясно се вижда ,че по-голямата част от мненията са на момичета студентки ,тоест нямайки много опит и изградени трудови навици.Предвид това мили момичета ,навярно и представата и очакванията ви не отговарят на реалността.Всичко това ще го оцените и разберете след смяната на още поне две три работни места.Желая ви успех все пак!!!!!

За какво съм напуснала е моя работа и аз съм я обсъдила с когото трябва. :) Само ще кажа, че моя колежка от университета беше на интервю същия ден като идвах за документите и парите и й казали, че работя от много време в Deep cosmetiks и съм много доволна! Освен това не съм само аз тази, която е възмутена явно...така че може би трябва да се помисли над това. Казвам го с добри намерения. И пак казвам...не ми е за парите(може и аз да съм в грешка и за това не го изтъкнах, а само го споменах), но лъжи и манипулации не понасям.