Хотел Фреш https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Равда,Резвая 11&markers=Равда,Резвая 11

Хотел Фреш

3 точки от 1 мнение

Собствениците се държат ужасно с персонала, в началото, докато си още сам като персонал само 1 хигиенист или администратор и докато ти направят договора, за толкова любезни с теб като персонал, направо ще се разтопиш, и щом ти изготвят договора вече край, държат се с теб като нищожество вече не ти дават храната която дават и на клиентите като в началото,(осигуряват спане и храна) а каквото остане, не може да влизаш в ресторанта или в двора или флайето на хотела и дори да се облегнеш на някой от столовете в ресторанта или да поседнеш на дивана във флайето , ако не си на работа, въпреки, че е празен ресторанта или флайето , настаняват те е в една стая в мазето и в началото ти пазят тишина да спиш спокойно да ти е удобно, а след това без значение че искаш да спиш след нощна смяна, дъщерята на шефовете тича и крещи в коридора пред стаята , и като им кажеше , че дъщеря им те е събудила те особено шефката Мария не спира да беснее, налага се да се занимаваш и с дъщеря им по време на работа, която е голяма лигла, въпреки че не ти влиза в задълженията да не говорим за майката на собственичката, която уж е готвачка, сутрин едвам слага работите за закуските 5 часа ти подава една чиния и те изкарва теб виновен, че хората чакали за закуска и за всяко нещо и без да си виновен те изкарват вионовен шефовете,да не говорим за ниската култура на шефовете, подавам салфетка на готвачката след като ми е поискала 2 -3 пъти се случва и тя едно благодаря няма да каже, като нормален възпитан човек. а самата собственичка така се изрази веднъж, че ме хвана срам да я слушам вие персонала ще осерете всичко, нещо за което пак бяха готвачката и управителката тоест собственичката виновни, а друг път самата собственичка е казвала на човек от персонала хайде офеикваи се, да се чудиш думи ли са приказки ли са чудо ли е , а парадират че са много интилигентните хора от Бургас, а те всъщност са от Крайморие, до преди няколко години отделно малко селце, а на колега а на мен ми се е случвало да собствениците не веднъж да крещят докато се храни с вечерята която му осигуряват и щом дойдат гости за нещо да питат, веднага спират, че идват хора така казват собствениците, тост пред нас може да крещят докато вечеряме ние не сме хора. И от дъщеря им и от тях разбирам че не за първи път персонала им напуска посред сезонна, те разбира се персонала изкарват виновен, а не се замислят,че никой не може да ги търпи, разбира се една от причините да го правят е , че напуснат ли изведнъж няма да платят на персонала. Тези хора с психическо разстройство, да не говорим за уж готвачката, която се казва Надя която като си измих ръцете в кухнята веднъж, не бара тя ми вика, как ще си миеш ръцете тук, само аз ги мия тук може да докараш някоя инфекция, като, че нейните ръце са златни, и ми каза, че в къщи на мъже си не давала да си мие ръцете в кухнята, горкия и мъж сигурно, го е подлудила и него покрай нея, още повече че същата тази жена избива комплекси, като си мисли, че е голямата работа като крещи на персонала и си позволява всякаквкви обидни волности, но всъщонст ще се чувства и по ниска от земята докато дъщеря и крещи и вика и я прави нищо не веднъж се е случвало, тя се заяжда най- много с персонала и след това управителката, без тях двете само със съпруга на управителката другия шеф би било долу- горе добре, макар че и той покрай жена си и тъща вече го сече съчмата.Кака няма всички да са такива след като готвачката, майката на управителката, е казвала за управителката как като била малка упавителката тоест дъщеря и направила купон в тях с много мъже и те я били качили на лампата, или като малко ако не яде нещо и го изсипвала на главата, а дъщерята на шефовете горката не и обръщат никакво внимание, и тя е станала такава лигла, Това го пиша дори и за част от личния им живот , за да се види че това че не им върви личния живот както трябва се ядосват и си го изкарват на персонала. Собствениците, хем искат да печелят много пари, хем по малко персонал, хем те да не работят е и трите не става те имаха доста работа в хотела и много завиждаха на персонала, че имат свободно време, затова и постоянно се дразнеха с персонала. Не го казвам защото съм бил лош служител и не са ми платили платиха ми всичко накрая и клиентите бяха доволни от мен винаги и във форуми, чета след като привърших работа и те ми го показваха по време на работа, оставяха ми добри бакшиши и важното е не какво ще кажат шефовете, а клиентите как ще те оценят, а те ме оценяваха отлично, това ме крепеше да отанся до края и да ми платят всичко накрая (което не е голямо заплащането 500 лева на месец заплата осигурено спане в едно мазе на хотела и не винаги осигурена храна )но на цената на какво да издържа до края ми струваше много унижения, да пропуснах да кажа кандидстваш като администратор изискват от теб знание на чужд език и грамотност и официално облекло да имаш , а те унижават да хвърляш блоклука, това беше едно от униженията, обиди , гаври с персонала , но трябваше да издържа първо защото нямаше да получа нищо а преди да ми направят договора работих 10 дни и второ защото трябваше да им връщам една заплата ако напусна изведнъж. Но никой не пожелавам да работи повече там, даже и най лошия си враг, рабододателите са под всякаква критика.