Миролио България АД / MIROGLIO BULGARIA AD /img/frontend/nomap.png"

Миролио България АД / MIROGLIO BULGARIA AD

Нека се запомним с добро.Успех.

Много използвачи имаше в този завод...Но не ги мислете. Първо на тях им предложиха работа/става дума за високите и един двама от по-ниските нива/. Дано на новите места да ги усетят по с време, защото ще продължат с лизането и интригите.

da be mislel za nas dopredi 10 dni kazva6e 4e nikoi ot nas ne go interesuva osven asistentite a sega izvednaj se seti za horata koito mu izkarvaha parite i slavata na serika kato model za taka4nica.uspeh kolegi i samo napred i nagore,6te mi lipsvate mnogo

Само ако си ходил да работиш в Италия можеш да видиш реално какво може и на какво е способен един италянец за да задържи своите служители.Има голяма разлика м/у българския и италянския работодател.Българина винаги ще гледа как да те прекара за да е по-добре,докато при тях не е така.В Италия дори хора които не се познават си помагат и то защото не са злобни и зависливи като нас. Съжалявам, че ще го кажа, но по накога ме е срам да кажа че съм българка. "Миролио България: ЕООД даде всичко и ще дава още аз съм сигурна ни и всичко зависи от нас.Ние сме тези които неставаме за никъде и само знаем да си плюем в устите

kvo za6titava6 skapaniq si na4alnik.nevijda6 li 4e toi misli za zadnika si.ako vii ne otidite,toi na koi 6te e na4alnik???pak vi izpolzvat,a ti my blagodari6.mnogooooo ste tupi.ama vii ne ste vinovni.

Тъкачница Серика (Джиорджети) е вече минало както каза митко "-изтъкахме си всичкия плат' текат последните дни до затварянето на този завод. Много добро впечатление ми направи че директора Игнацио Колу направи всичко възможно да намери места на своите работници в други заводи на Миролио, за да може възможно най-малко хора да останат на улицата .
Специални благодарности на началника на цех сноване Стойчо Николов че положи неимоверни усилия и всички негови колеги от цеха имат осигурени работни места и то !!! с запазване на специалността и нивата на заплащане.
Пожелавам на всички колеги с тези които се разделяме много късмет в търсенето на ново поприще в живота а на другите да държим здраво на своите нови работни места и да докажем че можем и знаем какво и как да правим.
С най- топли чувства за г-н Колу, Митко, Здравко Любка ,Илияна и всички чиито имена пропуснах, скъпи колеги беше удоволствие да работим заедно.

blagodarj vi kolegi za 8-te godini rabota .ako ne bjxte vie njma6e da sme nie,uspex na vsi4ki vas

Серика си изтъка вече целия плат. Успех на всички бивши колеги. Когато се затръшва една врата обикновено се отваря друга.

От самото начало серика е била шуробажинащина както и сега Митев си взе своите потежета най големите лизачи и скатавки със себеси в лана но там нама да могат дасе скатават и някои груг да работи вместо тях а тези които им изкарваме заплатите оставаме на улицата. каде ша работи СТАРШИ ТАКАЧКАТА ааа? не се притесняваите за началникчката на О.Т.К. тя вече е оредена .

kak ne gi e sram da prehvarliat vsi4ki na4alnici v Miroglio Lana s na4alni4eskite im zaplati a nas ni izritaha na ulicata.a na vas kolegi vi pojelavam mnogo zdrave i uspehi i badete sigurni 4e nie pak 6te se opravim,na4alnicite da mu misliat 4e tam 6te im sprat toka.uspeh na vsi4ki kolegi ot nai dobria kolektiv na biv6ata serika.