Миролио България АД / MIROGLIO BULGARIA AD /img/frontend/nomap.png"

Миролио България АД / MIROGLIO BULGARIA AD

zraveite,mai se 4uva iz grada za novi sakra6tenija v Mirolio,no sega se govori za Lana,kakvo 6te kajete,a?Mai za nikoi njama garancija,da vidim vas kato po4nat da vi sakrastavat,dali 6te vi e hubavo da 4uvate za sebe si 4e vi sakrastavat za6toto davate loso ka4estvo,dano rabotite,no sakrastenie 6te ima,kasmet na vsi4ki.

немога да разбера,като не Ви харесва...,защо работите там?-Нима това е единствения работодател!Никои не Ви кара да работите на сила!-нали?...

Az ne moga da dam ocenki,tai kato ne sum rabotila tam,no moje bi bih iskala i zatova me interesuva kak e tam sega.Ako moje da 4uja obektivni mnenia-struva li si,spokoino li e ili napregnato,kak e otno6enieto?Poneje iskam da jiveja v drug grad,t.e. Sliven,Nova Zagora,dori za njakoi da e stranno,i iskam da si namera rabota-sravnitelno dobre platena,ako otida naistina v drug grad.kajete mi podrobnosti i kakvo moje da se raboti v Mirolio??

ne e kazano 4e tezi ne6ta mogat da gi razkajat samo hora koito sa bili v ,,Serika,, nali?Vseki moje da pi6e tuk no njakoi po dolu e napisal 4e ne si poznavate rakovodnija persunal /biv6ija/i 4e ste pumpali,e moje i da e prav.No ne e Krasa.

Абе не съм видял кой го е писал ма преди толкова годинии да се приготвя за ръководен персонал и да ходи на курсове и да е майка на ,,принцеса"няма коя друга да е.То жените знаем кога започнаха а старите се броят на пръсти и са на 2ро ниво само Радостина е на по високо ниво ма тя не е майка ни на принц ни на принцеса ма не е толкова важно да си пише всеки има право на мнение ........................

Predi 8g.,28 4oveka prez mesec mai zapo4naha da hodat na kursove po italianski za da stanat rakovodnia personal/njakoi ot tah/ na ,,Serika,,.Na 1.09. letaha za Italija,tam prodalji kursa im na obu4enie ,no ,na praktika. Na 10.11.se varnaha i zapo4na goljamoto postavjane na masini/pitaite Mitaka,Zdravko,Stoi4o,Marijan/. Mnogo ot tezi hora napusnaha/Darina,Ivo,Evgeni/,no tezi koito ostanaha rabotjat s jelanie i sarce.Dosta se pisa za tjah po foruma i hubavo i liso,no pojelavam imenno na tezi horada otstojavat sebe si .Njakoi ot tjah ste rabotjat v ,,Lana,, drugi v N.Zagora,otnovo edno novo na4alo za tjah,no ve4e s nujnia opit,dokajete se i tam kato dobri slujiteli na Mirolio,vjarvam 4e ste vi ocenat.Tragnete sas has,imate znania i nujen opit,ako vi spanat/a to ste ima spanki/,stanete ,stignete oste po barzo VARHA.Kasmet mom4eta i momi4eta,stiskame vi palci/Ot tezi koito vi obi4at,varvat vav vas i sa do vas v tova vajno za vas izpitanie/ NA SLUKA!

Здравейте
Виждам, че ви боли за текстила в Сливен. Ако мислите, че Серика я затварят поради лошо качество или неизпълнени срокове сте много далеч от изтината. Момчетата и момичетата реагират така просто защото остават без работа по време на криза. Те ще потъгуват някои и друг месец и ще се оправят. Някои хора вече започнаха да си стягат куфарите за чужбина. Помислете си добре, ако не дай боже затворят вашия цех поради някаква причина дали Вие лично по-добре ще се справите с проблема?
Ако искате повече инфо оставете e-mail адрес

така е Форума е за това,за мнения ,а не за обиди и псувни!

Furuma e za mneniq,a ne za prostashtini,ama ima hora koito sa nad 30 godini ot vas i se darjat kato keleshi,taka e imashe gi dosta takiva tam dolu da se naduvat,no to vsicho shte si doide na mestoto s vremeto,i vse pak kasmet za nova rabota

dali sa se opravili v Lanata ili ne ne se znae,moje bi gi e predlojil 4ovek koito e dovolen ot tjah i koito e siguren 4e te tam njama da go izlojat za razlika ot mnogo drugi koito balvat samo gluposti za tjah,no horata sa kazali,,,zavista njama po4iven den,,,.Na tjah pone im stiska da otidat da rabotjat tam za razlika na mnogo ot vas za6toto tam njama igri na karti,spane po ka6onite,jelaja na vsi4ki svesni da si namerjat po dobra rabota a drisliuvcite deto pi6at tuk prostotii za tozi i onzi,kadeto i da idat,kakvoto i da pravjat vse drisluvci 6te si ostanat,kasmet.