Райт Клийнинг ООД /img/frontend/nomap.png"

Райт Клийнинг ООД

ТЕЗИ ИЗМАМНИЦИ ПОЧИСТВАТ НАП В ПЛОВДИВ 13 ЕТАЖА Я ПОЧИСТВАТ С 3 ЖЕНИ СРАМ И РЕЗИЛ.
ОБЕЩАВАТ ЕДНИ ПАРИ ДАВАТ ПО МАЛКО ТО И ЗА ТОЛКОВА ПАРИ ТОЛКОВА И СЕ ПОЧИСТВА АМА НАЛИ БУТАТ НА НЯКОЙ ОТ НАП ДА СЕ ПРАВИ ЧЕ ВСИЧКО Е НАРЕД. НО НЕ НЕ Е НАРЕД СТРАШНА
МРЪСОТИЯ Е ТАМ КАК ГИ ТЪРПЯТ НЕЗНАМ.

НЕ СЕ ЗАХВАЩАЙТЕ ДА РАБОТИТЕ ПРИ ТЯХ И ПРИ КУХАТА ИМ ИНВАЛИДНА ФИРМА ЛУКСИМА ГРУБ

Как е възможно да се изриват коментарите на тея крадци
незнам как става да се изтриват ложите коментари.

С ЕДНА ДУМА НЕ РАБОТЕТЕ В ТАЗИ ФИРМА БРАТЯ!!11

Само едно ще кажа на всички който желаят да се захванат на работа там "БЯГАЙТЕ".За бога не се захващайте с тези шарлатани не става за работа там.Фирмата се е превърнала в Ромска Българин трудно ще издържи там.

Искам и аз да кажа за тази фирма вече като бивш служител.С ръка на сърцето мога да кажа че това е пазар за бели робини не се захващайте да работите там. Малко написаните добри коментари са от служителите в офиса който са принудени да го направят.
Не се захващайте със тези смешници дават ти 1 ролка чували и 1 литър препарат и искат да се почистват. Незнам кой нормален би си взел тази фирма да ги почиства е знам де ако си плащат става. Дават пари на отговорните лица да си затварят очите така работят те и тяхната нова фирма ЛУКСИМА ГРУП и от там бягайте това също е фирма на Райт Клийнинг тази им е поставената фирма за обществените поръчки :)))))

с една дума и двете фирми са "ИЗМАМНИЦИ"

Хора вие нормални ли сте как може да пишете добри думи за тези Мошеници.Топлите думи са от техните верни и дрогирани кучета.
В тази фирма ако може да се нарече фирма препоръчвам БЯГАЙТЕ НЕ РАБОТЕТЕ ПРИ ТЯХ

Работя в дружеството от две години. Работи се здраво, но ти си отишъл на работа, не на разходка. Изпълняваш ли си задълженията, както трябва, проблеми няма. Проблеми имат хората, които не ходят редовно на работа и не си изпълняват качествено задълженията, а за съжаление се случва и то не рядко.

Изключително съм доволна от услугите на тази фирма. Те бяха коректни и изпълниха почистването на офиса ни безупречно. Радвам се, че избрах и продължавам да избирам тях.

Ей Младите Управители са впрегнали всички служители да напишат по една добра дума за Фирмата им.
Защо се излагате бе смешници не ви ли е срам да пишете глупости колко е велика фирмата.
А има и анонимен клиент който е доволен от почистването защо ли е "анонимен" като е доволен пълна смешка.
Който иска да не получава заплата и уважение да започне работа там. Това е поредната измислена фирма която се мисли че е Почистваща компания. Огледайте се какви хора работят около вас даже и снимки в сайта са сложили.
Двамата Управители хал хабер си нямат представа от почистване

Работя във фирмата от близо 3 години и се надявам и за в бъдеще да работим заедно. Колективът на фирмата е предимно от млади хора, отзивчиви и готови да се отзоват при нужда. Работата е много, но когато човек отива на работа с идеята, че трябва да работи това не е проблем. Работодателите ми са млади и амбиционни хора, готови да те изслушат и помогнат при възникването на проблем. Възнагражденията на служителите се изплащат в срок. Негативните мнения си ги обеснявам с различните очаквания на различните хора. За мен фирмата е коректна.

Здравейте бивши, настоящи, бъдещи колеги!
Аз претендирам да съм един от старите служители на фирмата, вече 4 години работя с тези хора.
Искрено съм изненадана от негативните мнения на няколко анонимни служители, без значение бивши или настоящи.
Определено искам да кажа, че работя в здрав и сплотен колектив. Трябва повечко да си поработил с тези хора, за да се увериш, че всички колеги са всеотдайни, мотивирани да си помагат с всичко.
Мисля, че голям принос за това имат управителите, момчета, които знаят как да си подберат и сплотят хората, така че, всички да поддържат мускетарския дух.
Не веднъж аз също съм имала подкрепата на всички в трудни моменти. Колко често се срещат управители, които са готови да окажат помощ на служителите си дори и през нощта, при тежки за него моменти...
Или гледат на тях само като на ходещи заплати...
Да, работим здраво, така както правят хората в цял свят!
Не може да те мързи и да имаш претенции...
Позволявам си да говоря и от името на тези, които щом искат сериозна и дългосрочна работа, работят... както се казва, лесна работа няма! Аз имам служители, които са с мен от самото начало. Защо още са във фирмата.... аз ще ви кажа, за да оборя тези нелепи твърдения.
Нямаше да има толкова стари служители, ако наистина има закъснение на заплати.Имаш дата. За всеки обект.
Нямаше да работят с нас, ако отношението на управителите и нашето не беше като към членове на Нашето семейство.