МЕГЛЕ - Ем.Джей ООД / Meggle MJ /img/frontend/nomap.png"

МЕГЛЕ - Ем.Джей ООД / Meggle MJ

За тези "Кодекс на труда" е чужда дума. Обещават големи пари но накрая дават жълти стотинки. Работното време е над 10 часа! Работи се в почивни дни а нито плащат допълнително нито дават почифка затова. Баш шефа е голяма подлога и само той е доволен в работата си!

Meggle MJ не е ли заблуждаващо име. Частта на Meggle Източна Европа в Meggle MJ не е ли продадена от началото на 2007 г. както е официалното съобщение на Meggle. Meggle MJ не е ли вече собственост на лица, които дори не са граждани на ЕС, а като гледам и мненията до тук, и отношенията към служителите не са на висота. Рекламата за немското Meggle, проиведено в България не заблуждава ли потребителите.

Бихте ли ми казали колко е срената заплата(сума) на оператори-кисели млека в меггле и какво е отношението към работниците , работата тежка ли е.Гледам комнетарите по долу се повечето отрицателни но се пак е криза и няма работа , а и не са ли се променили.

Здравейте, инетересува ме какво е заплащането на оператор-кисело мляко в меггле понеже кандидатствам там и също така тежка ли е работата и отнощението към хората как е , чета коментарите по долу повечето са лоши, но до сега не са сали се променили а и не е конкретизирана сума за заплата коята дават?

Здравейте, аз съм обикновен потребител. Пиша тук, защото никъде не намерих аткуална информация. Интересува ме функционира ли все още фирмата и произвеждат ли се нискомаслени плодови млека. Също така - къде могат да се намерят в страната /аз съм от Бургас/. Предварително благодаря.
А относно качествата на работодателите и вашия в частност - дано дойдат по-добри дни за всички!

Пак съм аз:) Пропуснах да дам оценки, затова сега ще го НАПРАВЯ!

Напуснах тази фирма преди доста време, без да имам алтернатива за започване веднага на друга работа. Защото това беше най-кошмарното място, където според мен може да се работи. Длъжността ми беше много отговорна, а заплащането бе с една идея по-високо от това на обикновените работници, които се сменяха за почивки през 45 минути. За местоположението няма какво да говоря - всеки, който се интересува, моля да погледне картата на София... Транспортът до там беше също така кофти, както и местоположението на завода. Доста често се получаваше така, че работех за да ходя на работа, тъй като ползвах такси, което естествено си плащах от джоба. Кошмарните смени (имаше 12 часови нощни, които по никакъв начин не се различаваха по натовареност от дневните), \"удоволствието\" да отидеш за своя сметка в г... на географията, унизителните 9 стотинки (правилно сте прочели!!!) вредни на месец, заплатата, подобна на социална помощ, ме накараха да взема най-трезвото решение - да се махна от там! Не започвайте работа в тази фирма, ако държите на достойнството и здравето си.

Ne nese pla6ta izwanrden trud nqma privilegii podigrawat se sas slujitelite si rakowodnite postowe sa zaeti ot rodnini i poznati ujas

Много коректна фирма откъм плащания, отпуски и всичко, което може да се сетите. Ако ви удовлетворятват условията по договор, нататък няма да имате проблеми. Колегите са страхотни.