Нютон Денюб ООД / Newton Danube Ltd /img/frontend/nomap.png"

Нютон Денюб ООД / Newton Danube Ltd

1 точка от 6 мнения

Познавам работодателя от доста години. И по никакъв начин не мога да се съглася с техните мнения. На против,шапка му свалям, че има нервите толкова време да се занимава с олигофрени. Не визирам настоящите си колеги, само някой от тях. Щото пари се дават за работа . А относно заплащането, ми едва ли има фирма , която да е толкова коректна. Това е от мен. Ако някой иска да ме оспори, моля! СЕРГИ.

Управителя е избягал от Австрийската лудница и си намерил българка, поради глад се заел да прави фирма.
Ако искате да се наслаждавате и търпите номерата на Лудия Хитлер, просто опитайте.

Ама той още на свобода ли е ?

”NEWTON DANUBE” Ltd. със седалище гр. София, адрес: ул.”Раковски” №160, представлявано от Хюберт Сорджи е фирма, в която не си струва да се занимава човек ! А администратора да си отбележи, че неможе да ме ограничава в избора ми за критериите за оценка, в противен случай ще се наложи сам да си пише и чете в сайта !

”NEWTON DANUBE” Ltd. със седалище гр. София, адрес: ул.”Раковски” №160, представлявано от Хюберт Сорджи са абсолютни боклуци, австрийски !!!

Това е фирма,под едноличното ръководство на един австрийски кретен,който не плаща,експлоатираи обижда на расова принадлежност,цитирам:"Вие,българите сте боклуци".Позволява си да заплашва бременни служителки, прилагайки им психоатаки по телефона.