Завод за Изчислителна Техника ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Завод за Изчислителна Техника ЕООД

1 точка от 4 мнения

Интриги, завист злоба , никакво поле за изява а пък за израстване - забрави.Заплатите се бавят по няколко месеца.Стамболийски е царя на интригите, ако няма такива той ги създава.Крясъци викове.Задлъжнял е на банки и доставчици. Вие сами си преценете. Успех!Текучеството е огромно, за два месеца постъпват трима и напускат съответно. Не се лъжете хора каквито и пари да ви дават.

Собственика на фирмата - "господин" Иван Стамболийски е ...!
Не Ви трябва да го познавате. Освен, ако не са Ви нужни отрицателни емоции!!!
Има едно предимство: мнооого обича да завлича Фирми и хора, особенно с пари!
Късмет!

За нищо на света не работете за тази фирма. В момента е на дъното на блатото - затънала в кредити, ужасен шеф, управлението му не е мръднало и мм от социалистическите модели на работа, с тази разлика, че сега пилее собствените си пари, а не държавни. Работата му се състои в заплитане на интриги и подмазвачество. Никаква мотивация, никаква переспектива, никаква креативност. Условията са под всякаква критика - допотопни компютри и принтери. Заплатите се бавят с месеци и дори вече не се изплащат изобщо. Служителите са принудени да теглят кредити от свое име и да ги дават на фирмата. Непрекъснато се потъпква достойството на служителите. Единствената светлика в тунела са малкото останали свестни служители, защото повечето от тях напуснаха.

Заплащане:Ниско и нередовно, но все пак за фирма почиваща на стари лаври и в която витае дух от годините на развитото социалистическо общество е учудващо, че все пак има такова :-))
Уважение:Блазе им на мулетата дето по цял ден влачат камъни и получават по-голяма признателност от нас.
Привилегии:Преди известно време ни бе отнета едничката привилегия-купонче за храна на стойност 1 лв./ден.
Фирмена сигурност:Определено доста голяма имайки предвид, че фирмата все още съществува.
Съотношение работа / свободно време:Работата е на приливи и отливи, когато има се бачка като в каторга, на едно от местата дори на смени почти без почивен ден.През другото време къде другаде могат да се похвалят с отпуска 3-4 месеца(естествено НЕплатена).
Потенциал за развитие:Нулев !!!
Местоположение:Перфектно местоположение - фирмата се намира на 7-ми км.на Цариградско шосе.Пътуването от Люлин и Обеля е трудно, но...
Колеги:Добре познават кирливите си ризи(ефект от думата "глад")
Работна среда:Старо бетонно хале с интериор от списание "Направи Си Сам".