О И А - Кемикъл Трейдинг Холандия ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Средец, УЛ.ФРИТЬОФ НАНСЕН, 43, ет. 4, ап. 4&markers=София, Средец, УЛ.ФРИТЬОФ НАНСЕН, 43, ет. 4, ап. 4

О И А - Кемикъл Трейдинг Холандия ООД

3 точки от 1 мнение

Изкарах почти 5 месеца в тази фирма, започнах като стажант и впоследстие на трудов договор.
Материята, специално в нашия отдел е интересна и с удоволствие си вършех поставените задачи.
Но всичко това до едно време, докато не разбрах, не уважават и ценят служителите си.
Наемат млади хора за стажанти да им вършат черната работа, докато се осъзнаят и не разберат, че не си заслужава труда за 500-600лв , а още повече, че няма никакви възможности за развитие !!!
Организацията, процеса на работа, материалната база, иновации, отношението към служителите са под всякаква критика !!
Като цяло не си заслужава човек да започва работа там, особено като стажант, освен ако не иска да натрупа малко опит за няколко месеца и да се ориентира към по сериозна фирма !!!