Метрореклама / Моушън Артс ООД /img/frontend/nomap.png"

Метрореклама / Моушън Артс ООД

Приятели ето начин как да си изкарасте малко пари от този сайт https://freebitco.in/?r=48864663

Работих преди години във фирмата и отскоро отново съм част от екипа. Условията на труд са доста подобрени и заплатите са адекватни.

Бях на интервю в компанията и ми се обадиха, че съм одобрен за позицията.
Хареса ми офиса и атмосферата в него. Локацията също е доста комуникативна.
Екипът е основно млади хора и изглежда доста сплотен.
И може би най-важното, възнаграждението беше доста адекватно спрямо задълженията, за разлика от на много други места.

Не ходете там все едно сте в концлагерите едно време постоянно под наблюдение с тия камери и все недоволни

При тях работата е ясна работиш, работиш и пак работиш, никой не го интересува, че работиш по 15-20 дни подред, мръзнеш и студуваш, а на всички в офиса им е много добре на топло и на никой не му пука за теб. Важното е работата колкото и да е много за един човек се очаква да я свършиш на всяка цена, че даже и да питаш повече. По-добре не си правете труда да ходите там

Не си заслужава, отидох за няколко дена в склада на фирмата, за да видя как стоят нещата. Няма такава мизерия, студено, всеедно си в някаква дупка.Работата е много. Не си губете времето...

Коментара, който е споделен се отнася за офиса, където е топло и уютно. Няма нищо общо при монтажистите, заплатата само ти обещават че ще се увеличи, условията за работа са под всякаква критика, обещават ти почивни дни, които не ги получаваш, работиш подред по 7-8 дена, глобяват те за всякакви неща, отношението към служителите е без коментар, след първия месец... Не ти подсигуряват работно облекло в първите 1 - 2 месеца, автопарка също е под всякаква критика, общо взето ако започнете работа, може да си направите сравнение! Некоректна фирма!

Ужас! Работиш работиш ..... и колкото да работиш отново не са доволни.Не е важно,че не си почивал,важно е да им се свърши работата,без значение,че не си почивал 6,7,8 дена подред.....

Страхотна фирма със страхотен екип! Работила съм на много места през студентските си години, но никъде не съм виждала такава сплотеност на екипа.... Работя от 1 година в Метрореклама и се чувствам страхотно! Относно размера на заплатата, тя определено нараства при показани резултати!

Случайно попаднах на сайта и ми стана интересно. В момента работя за фирмата и само искам да споделя, че почивах в Албена на 50 % отстъпка от цената, другата половина беше поета от фирмата.