Уеб Сълюшънс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Зайчар 125&markers=София,ул. Зайчар 125

Уеб Сълюшънс

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

По принцип не пиша коментари, но този път просто беше скандално:
Обява за специалист продажби. Отивам- объркали човека, дублирали срещите, чакам в коридора на стол половин час, hr-та не знае с кой говори, но напира за симулация по телефона.
Обявената нетна заплата на сайта е между 1800 и 3000 лв.
На място 650! Даже не искаше да я каже преди симулацията.
Пълни аматьори, не знам какво продават, ма ше има да го продават доста. Стойте далече..

Преди повече от 5 години "работих" за кратко за фирма Фалкон Бест. Впечатленията ми от тази фирма са единствено и само негативни. Управителят се изявява като психолог и лидер, което просто не отива на избухливия му нрав. Служителите са наблюдавани с камери и заплашвани с глоби, неспазване на почивка и пр. Продуктите му са меко казано "боклук" за сферата, в която продава. Не се лъжете да започвате работа там или да рекламирате бизнеса си!

Искам да ви предупредя за нередностите в тази фирма, за да не допускате да пускате св там, да не говорим за започване на работа. Заплатите в сайтовете за работа са толкова примамливи, каквито са и приказките на шефа. Лъжат, не подписваш договор и не плащат. За моя радост от рано се усетих. Фирмата Уеб Сълюшън ЕООД, IT SOLUTIONS LTD, ИНФОМЕД 11 ООД и УЕБ САЙТ ДИЗАЙН ЕООД са на един и също собственик, а вероятно и много други, на които крият ддс и правят шмекерии. Тъй като си пуснах и други св-та отново разговарях със един и същи човек - шефа Георги Чаев. Едни и същи схеми. Дори днес по бтв новините дадоха, че е направил фалшив сайт копие на друг от който е подписан фалшиф договор. Фирмата, която споменаха от бтв е ФАЛКОН БЕСТ ЕООД. Адресът на който отидох на интервю е гр. София, ул. „Зайчар“ 125 - това е голяма кафява къща в междублоковите пространства с дървена ограда. Дано го изловят този мошеник! Бягайте далеч от това място!

Здравейте, предстои ми интервю за работа в Уеб Сълюшън ООД за позицията специалист продажби , можете ли да ми кажете нещо повече, каква е стартовата заплата . Видях че има възнаграждение + % от обработените поръчки, но нямам търпение да дочакам деня. Моля някой да ми каже нещо повече. Моляяяя !

Не знаех за тази фирма, но ето как научих. Служители на фирмата постоянно ми звънят по телефона с предложение и оферта с отстъпка да си продължа абонамента в техните сайтове. Нямам такъв абонамент и не съм имал. Стана ми интересно и потърсих информация в интернет. Не може с измама да си набираш клиенти. Спрете да звъните на нищо неподозиращи собственици на фирми!!!Ако сайта ви наистина е успешен, те сами ще ви потърсят!

Фирмата лъже клиентите си!!!всичко е лъжа и измама клиентите които си заплащат услугата изобщо нямат никакви клиенти от тази реклама а шефа ако види че за месеца не си хванал процента си аут Хора не се връзвайте на тази схема ще сте разочаровани

До Админ: Мисля, че горните мнения са на хора от фирмата за реклама. Два месеца не се намери човек, който да каже нещо. Така че можете да ги гледате с едно на ум.

Как така се улучихте 25 минути един след друг да си пуснете постингите за самопохвалване? Нека видим бивши или настоящи служители с имената си какво ще кажат?

Ami moi priqtel raboti tam i ot neshtata koito mi e razkazval ocenkite sa obektivni i realni. Az sashto kandidastvah tam i sega 4akam otgovor