Топлофикация София АД /img/frontend/nomap.png"

Топлофикация София АД

Обявена е позиция за оператор в контактен център-как е заплатата и струва ли си да се местя от сегашното си място-има ли сигурност.

От 3 месеца работя в "Топофикация" . Искам да изразя първоначалните си впечатления, като дам оценка по начина предоставен от сайта.

Относно ТЕЦ СОФИЯ ИЗТОК.
Ако не става нищо от вас или сте мазохисти, това е идеалното място за работа. Ще бъдете възнаградени със смешна заплата, отговорности и един куп вредности, за които контолиращите органи си затварят очите.

Добро място за работа, но с много ниски заплати.

предчувствам че нещо става. Топлофикация София АД вече я няма. Новата фактура ми е от Топлофикация София ЕАД - със нова банкова сметка! такива неща нормалните фирми не ги правят. Ако имаше реална конкуренция кой ли щеше да е абонат на такива тоталитарни фирми
а ако имаше нормална съдебна система никой работник нямаше да прощава на работодател, който го убива с работната обстановка

Работя в ТЕЦ София Изток и мога да кажа че достатъчно време съм работил там за да знам, че заплатите са ниски вредните емисии и отговорностите са безумно големи.
Но все пак имаш доста свободно време затова повечето колеги работят на по две места.Мисля ,че ако са много добре нямаше да се налага да работят толкова много.
Ако поне малко се обърне внимание на това в каква среда се работи всички хора ще са единодушни , че непременно трябва да се вдигне нивото на работната среда.Смятам че заплатите са изключително малки за такава работа, трябва да са поне двойни,а за тези който работят от 20години там поне тройни.
За обикновените граждани ние не си плащаме сметките за парното и сме с голями заплати,но ТОВА НЕ Е ВЯРНО ! ЗАДЪЛЖЕНИ СМЕ ДА ПЛАЩАМЕ СМЕТКИТЕ СИ ,КОЙТО СА ГОРЕ-ДОЛУ КОЛКОТО ЗАПЛАТИТЕ НИ!

Да бе 800 лв, инвеститорски контрол 600 лв, мерси...

edna obiknovena kasierka v Toplofikaciq vzima 800lv 4ista zaplata, bez da moje da si napi6e imeto
pravilno, kakvo se oplakvate..... na vseki 6 meseca vi digat parite za hrana koito sa neoblagaemi

шевовете ви краднат яко, пък Бат Бойко ви крив......

Всичко беше супер докато Бат Бойко не стана кмет.