SPA Хотел ЦАРСКО СЕЛО /img/frontend/nomap.png"

SPA Хотел ЦАРСКО СЕЛО

Аз работя от сравнително скоро в този комплекс и прочитайки някои от коментарите ми беше малко странно . Наистина работтата не е малко заплащането не е голямо , но плащат редовно а управителката не съм я чувал да повишава тон на когото и да било както пишеше в един от коментарите камо ли домакинката да и се бърка в работата кого да назначава или уволнява и огнярите(печкарите) правят по 15 дежурства а не както беще написал някой по 20-25. Наистина има какво да се желае ,но нещата не мисля , че са както ги описват в някои коментари. Във всяка фирма има някои неуредици и ги има и тук ,но не мисля , че са много. Колкото до Лудогорец те продължават да идват както и други отбори. Това си е мое мнение и всеки има право да го оспорва. случайно попаднах тук и нямах намерение да пиша коментари , но като прочетох останалите реших да напиша и моята гледна точка.

Шефът добре работника  зле  ха ха ха  вечния проблем докато има хора с високомерие и лизегъзовци и подмазвачи  и всякаква подобна зган.ОБИКНОВЕНИЯ РАБОТНИК  КОИТО  ИМ  ИСКАРВА  ПАРИТЕ  ВИНАГИ  ЩЕ Е ЗЛЕ . Работодателят  трябва да  е коректен  вежлив и тн  за да го увужават  УВАЖАВАИ  ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ И ДРЪЖ НА РАБОТНИКА ДЕТА ТЕ ХРАНИ

Отношението на работодателя е ужасно само така може да се обясни всичко. Когато говорим например за лошо отношение при грешка на служителя е друго, но в случая няма нищо общо с поучителните караници имам чувството че го прави за удоволствие хората, които са останали да работят в комплекса са безперспективни без да обиждам никого  ако напуснат няма къде да си намерят другаде работа (ще дам само един пример за служител който не си върши работата когато прати например някое от пиколите да му свърши работата и се окаже че не е трябвало да ходи да я върши той понеже е бил по ценен някъде другаде казва че  самоволно е решил пиколото да я върши тази работа, ако беше някъде другаде отдавна да си е заминала тази служителка). Наистина заплящането не може да се сравнява със свършената работа понеже се съвместявмат длъжности за което може да се негодува. Ако по долните коментари казват че се заплящат бонуси то сега вече такива няма. Вече се работи повече дежурства примерно за огнярите печкарите работят понякога по 25-30 дежурства и понеже тяхния началник се обляагодетелства им пляаща като за 20 дежурства. Хубавото е че поне инвестира в модернизирането на комплекса вече има построени 2 футболни игрища които са закрити и две изкуствени на открито.  Отношението към клиентите май се влошава понеже преди идваха футболни отбори да тренират футболен отбор като Лудогорец идваше постоянно а сега разбирам че вече няма да идват в комплекса.

много некорекни , използват те до припадак ,мизерна заплата 300лв  нямаш право на глас само чанч .Ако много знаеш ванка. Аз равотих 8год. от откриването и на краиа на месец септември ти казват че от 1.10 не си на равота ,ниама предизвестие ,ниама сакратенси .Ако не подпишеш те уволниават. Горко на тези които остават ,леренки на устата и канки на краката.

Хм, явно отношението към клиентите вместо уж да се оправя се влошава. И аз бях доста потресена имайки предвид уж ремонето на Царско село какво беше отношението към нас като клиенти в ресторанта.
Бях на бара до басейна и положението беше повече от покъртително. Явно без значение какво се организира там - дали просто следобедно кафе или сватба, нищо не е както трябва.

За съжаление и аз бях доста разочарована от обслужването в Царско село и от отношението към клиентите.
Не коментирам цените, защото щом си отивъл нямат значение.
А коментирам отношението, което към клиентите без значение дали е пицария или Царско село трябва да е на ниво, а там беше под всякаква критика.

Здравейте, искам да Ви споделя колко съм потресена от отношението на персонала и особено на една чернокоса дама, която се води и се има за управител. Непонятно ми е, как може тази дама да е управител, а да си позволява да повишава тон на клиентите си, когато желаят да се оплачат.
Аз приемам оплакването от персонала като градивна критика, защото ако я няма така дадето заведение или бизнес ще пропадне и то без да разберат управниците защо.
Потресена съм от "Управителката".

този хотел е много ропаднал  заплаштането ништожно оношението към персонала  нямам  думи штом една домакинка се меша на оправителката в работата и казваи кои да премахне и кои не и това ми вило управител значи за условията на равота камериерките са бели робини а пиколите са роби теса и градинари на пек и студ  мъкнаат кво ли не и струители и тн  дане говорем за перачките припадат ставаим лошо в прес лятото немогат да дишат от топлината трагедия  а за отпуските  пиколите  ползват някаква отпуска кадето я няма в кодекса на труда от  14 чеса на там  или само ноштни смени незнам такава отпуска да има а за чистотата голяма мръсотия  трябва дасе сменят  управители домакини  персонала дори на кратко не започваите работа там

ако искате да сте роби постъпете на работа в царско село.
             1.Заплащането е мизерно. всеки месец и без това мизерните заплати се намаляват под предлог че се увеличават осигуровките. същевременно на територията на хотела се строят: цех за пелети закрито игрище   болница и шефовете си купуват скъпи коли.
            Има отделни хора приближени на шефа на коит се заплащат значително по големи заплати но тези хора не се водят на работа в хотела.
              работата се увеличава а заплащането пада.
               2.Уважение. тази дума не съществува в речника на управляващите на хотела. само безмилостна експлоатация. карат хората да работят извънредно нощни смени и след това не им заплащат труда под предлог че извънредни не се плащали.
                3. Привилегии. абсолютно никакви. никакви рпремии за 13 заплата да не говорим. има ресторант. през лятото назначават сервитьори а в началото на зимата когато работата в ресторанта намалява ги уволняват но приназначението това не им се казва. шофьорите там са абсолютни роби един човек кара вички превозни средства на хотела. обърна се 4 осен голям камион ивеко нагоре с колелата и затисна шофьора замалко да загине момчето не му се плати и стотинка обещетение. карат шофьорите да карат неизправни автомобили опасни за живота с заплахата или се качваш или си уволнен. всички роби сервитьори пикола масажиста и каквито се сетите други през свободното си време работят като градинари тежък физически трут в студ дъжд и пек. малкия брой камелиерки трудно обхващат всички стаи. жените изнемогват бутат количките като бели робини между вилите и след време напускат. готвачите смесъщо с ниско заплащане и работят като роби  а когато работата намалее ги гонят и тях. пиколата ползват платения си годишен отпуск всеки ден от 2 часа след обяд натам.
4. Местоположение. ходиш като ненормален от спирката на 111  на драгалевския разклон до хотела. да ходенето е полезно но на спирките няма никакви навеси и те пере дъжд сняг вятър всеки ден. това шефовете не ги интересува защото както се досещате  те имат служебни автомобили с шофьори.
           5. Не се подлъгвайте по обявите им в джобс бг. те нямат нищо общо с това което ще ви карат да правите след това в хотела преди да ви изгонят или побегнете по собствено желание. интервюто го провежда управителката на хотела но от нея нищо не зависи тя е една за съжаление безгласна фигура и нищо от това което ще ви каже няма да е истина.
            От страх да не ми изпратят убиец не посочвам истинските си имена и какво работя в хотела . за шефовете живота на неговите роби не е от значение. важно е да напълнят гушката...

shefovete sa svestni usloviata sa otlichni kolegi strahotni no dokato naznachavat nekadarni gl. gotvachi niama da ima dobra kuhnia [govoriat mnogo hvaliat se no NEmogat]