Билборд АД / Billboard JSC /img/frontend/nomap.png"

Билборд АД / Billboard JSC

бивш работник съм в билборд ад-мога само да кажа че заплатите са ниски-дишат се всекакви гадости-особено в довършителната зала-обещания много от страна на прекия шеф-и дотам-заплатите се бавят някога с 20 дни и това е факт-от октомври не съм вече служител в билборд и се радвам за което-и все още имат да ми изплащат 140 лв-може би е време да се обърна към господари на ефира:))-единствената готина мадама там това е мадж:)- и не на последно място-голяма шуробаджинащина има в билборд
аве радвам се че се махнах:)

Като бивш служител във фирмата , не знам откъде да започна.Може би от това, че още на входа ви посреща навъсена злобна секретарка, която се държи ужасно пренебрежително. Относно заплащането мога да кажа, че ако не целуваш задници, заплатата ти остава същата до последния работен ден.Работа има много, също и извънреден труд, който ПОНЯКОГА СТИГА ДО 60-70 ЧАСА НА МЕСЕЦ и не се заплаща.Само се обещава и се мънка насреща.Потенциал за развитие - никакъв!!!Уважение също НЕ ОЧАКВАЙТЕ.Привилегии - минимални.Колегите са подмолни интриганти, но се срещат и свестни, които са единици.Местоположението е добро, но относно работната среда има какво още да се желае.По цял ден дишаш какви ли не отрови,бои,ацетон и т. н. Шефовете само изглеждат печени.
Но това е само привидно. Но каквото и да кажа, който иска нека да опита и се увери сам. УСПЕХ!

Да ужасно обслужване .Некоректен и некъдърен управител визирам регион Бургас.Явно фирмата разчита на монопола който държи на пазара иначе отдавна да бе ги сменила.

Заплащане - нищо особено
Уважение - средна хубост
Превилегии - какво е това?
Потенциал за развитие - няма
Местоположение - център, добро
Колеги - има и свестни такива, но са на изчезване
Работна среда - е под земята е отврат, меко казано УЖАСНО

заплащане: като за БГ става, но като за ЕС е много зле, начина 1 път в мвсеца също е кофти, най-добре е на седмица и да има реална оценка на труда
уважение: слабо, има някакви жалки опити, но като цяло на никой не му пука че няма въздух и не се стои от жега понякога
привилегии: има отстъпки в цените за вътрешни хора, май с това се изчерпва всичко, няма тиимбилдинги и други подобни мероприятия
Фирмена сигурност: никога не знаеш дали ще вземеш премия? кога? колко? как се определя? от какво зависи? и да си даваш зора все тая
съотношение работа/свободно време: не всички почиват събота и неделя и не всички работят по 8 4аса.има тенденция да се гледа колко време човек е там, а не колко работа върши, не се ценят реалните качества на хората, кой какво може, не се използват уменията на хората и ако някои прояви инициатива тя не се поощрява
потенциал за развитие: ако си начинаещ има кво да се научи, после не даже се затъпява, бачкаш като електро телфер до като можеш, никои не го интересува дали знаеш език примерно или нещо друго, няма фирмено обучение курсове и такива подобни, не се правят ефективни усилия да се мотивират и задържат способните хора и след 5-10 години пак ще правиш същите неща, по същия начин, за същото заплащане, във същата обстановка
местоположение: бива, центъра на София, иначе е в най-големите задръствания и най-мръсния въздух, наоколо има доста места за хапване, естесвено е скъпо и нищо особено
колеги: има и свестни, има и надути, има и гъзоблизци, повечето хора са демотивирани, ако има ентусиасти бързо се демотивират я от шефове, щот са много, я от колеги, я от организация, не всички са услужливи
работна среда: стегнато е и прилично чисто като за БГ, но не е нищо особено, няма(добра)вентилация, няма слънце никога по цял ден на лампи, смърди на мастила и всякакви подобни химикали, дават някакви млека, май от най-евтините каде са като нишесте

като цяло от 2-6 давам оценка 3 1/2. не е супер зле,но има какво да се желае от към мотивация, организация, условия, развитие, престиж, фирмена култура

като основни проблеми са: неадекватно възнаграждение, безразлично отношение към служителите, бавно и неефективно решаване на проблемите

Фирма, в която работникът и служителят е никой. Без какъвто и да е потенциал за развитие. Трябва да си ненормален, за да се впишеш в средата. Некоректно отношение към клиентите и сроковете за изпълнение на поръчките. Условията за работа са, меко казано, неприемливи. Единственият плюс е местоположението.

Страхотни шефове, които много добре дават да се разбере кога ще се работи, и кога няма да си тръгваш от партито когато ще се пие. Отлично заплащане за тази сфера на работа (широкоформатна реклама и печат), превъзходна материална база, отлична поддръжка. Екипът, който работи там е отличен, перфектно сработен в работата и извън нея.