Стенисофт ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Бургас, ул.ПАТРИАРХ ЕВТИМИЙ 48, 48&markers=Бургас, ул.ПАТРИАРХ ЕВТИМИЙ 48, 48

Стенисофт ЕООД

Ама че се вълнуват тия хора от бившата си работата си във фирмата...Злобата няма да ви промени към добро, ами я по-добре преосмислете собствените си провали и се научете да работите коректно и със желание. Иначе където и да идете, ще сте все същите неудачници както досега, без значение от заплати, коли, телефони...

малко преувеличаваш не 350лв това са парите с бонуси иначе ще вземете 300лв а склужебни коли и телефони тези работи в тази фирма са МИРАЖ

Как ви се струва 350 лева заплата през 2008 година?

neznam kakvo da kaga :-(

Подкрепям Еми - гледайте на фирмата като възможност и млада фирма, която се старае да постигне успех, а не опит да дискредетирате човека, който Ви е подал ръка. Има хиляда начина да организирате подходящо работата си и ако се налага работа в събота и неделя, корегирайте работното време до 40 ч седмично. Хайде, малко повече в извънредни ситуации веднъж месечно или в сезона с компенсация. Нека собственика обърне внимание на това. А за работниците - мили симпатяги на работа се върши работа, не се удовлетворяват лични нужди за свободното време. Говорете подходящо с шефа си и разисквайте как може да стане. А това, че той създава софтуера и е главния програмист - радвайте се че такива хора създават бизнес, работа, и ги подкрепете. Щото иначе ще са гастербайтери или работници в чужди фирми, а Вие ще мъкнете кашоните или тухлите някъде докато сте млади и зелени, вместо да работите по-подходяща работа. Имало е такива времена, не е невъзможно да се повторят ако се забравят. Успех на предприемача!

Стенисофт са били мой клиент, купуваха от нас хартиени ролки. Никога не са ме завлекли с пари и не са се държали некоректно. Не вярвам да се отнасят зле с работниците си. А що се касае за работата събота и неделя искам да кажа, че при работата със софтуер е така - понякога се налага да се работи и през ноща, а и да наложиш един софтуерен продукт не е лесно и естествено има бъгове, трябва време за да влязат в релси нещата. Гледайте на Стенисофт като на предизвикателство - млада фирма с амбиции на която предстои да се развива.

e vie mai go obyrnahte na li4nosten spor ako imate ne6to da si kajete ima drugi na4ini ne polzvaite tozi sait. blagodarq!

Прочетох последното изказване на бившия ни колега и искам да споделя някои неща:
1.Не може да очакваш да не ходиш на работа или като ходиш да гледаш филми и работодателя да е длъжен да ти плаща за това че "твоята особа" е решила да дойде и да го удостои с внимание- което по принцип ти е задължение
2.Не може нищо да не правиш и да очакваш уважение от колегите си да не говорим от шефовете си
3.И да не се оказа "правилния човек", какво да се прави на всеки е простено да греши
А относно работодателите са страхотни хора и ти нямаш право да говориш ГЛУПОСТИ по техен адрес при условие, че почти не ги познаваш като се има в предвид колко време стоеше в офиса.
И моля всички които не са доволни от себе си да не търсят причината в другите, а първо да погледнат себе си.

О боже, повърнах докато прочета предните 2 мнения, писани от "правилния" човек. За нищо на света не бих се върнал в тази фирмичка да работя!

"Ако всички работодатели са като тези няма да има такава безработица в България." - ако не ти е известно в България към момента има дефицит на качествени кадри, защото поради подобни работодатели всички са забегнали в чужбина.

Само хубави неща мога да ви кажа за тази фирма.На първо място шефовете са отлични професионалисти в работата.Страхотното им отношение и разбиране кам работниците е супер.На второ място и самите колеги във фирмата които са страшно мили и разбрани хора на които винаги можеш да разчиташ.Относно заплащането само ще кажа,че ако човек е дошъл за да се развива в тази фирма ще го възнаградят подобаващо.Ако всички работодатели са като тези няма да има такава безработица в България.