Стабил инженеринг ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Стабил инженеринг ЕООД

Павка не очаквах това от тебе но явно съм бил прав в окончателната си преценка. Нищо не си написал като си вземаше заплатата и командировъчните реално само да се возиш и това доста време, и колат ае последното оправдание,всеки от колегите е карал личнат аси кола въпроса е на желание и възможности-а когато и двете липсват няма как нещата да тръгнат.За мене аз си бях коректен до края съжалявам само за загубеното време и нерви на другите колеги

Това е \"фирма\" която не си държи на договорките с работниците и само знае да обещава. Някои колеги гледат само как да прекарат другите като говорят зад гърба им за да могат да се налапат с по-вече пари. Иначе баш собственика е много свестен мъж за разлика от сина си който се съобразява само с един-двама. А това за колите - ще има да чакате на опашката.

Емо, защо се опитваш да се подмазваш, бе? И то в сайт, където мненията би трябвало да са обективни. Що пишеш неща, в които не вярваш?

Каква е тази оценка 4 за заплащане? Ти си този, който постоянно иска повече и повече пари и постоянно мрънка, че парите били малко за работата???!!!

Привилегии - оценка 3 - пак ти дига скандали и прави сцени за това че не ти се дава служебната кола да си е караш в къщи. При положение, че ти е ясно, че така е по-добре и за работата. Кои са другите привилегии??? Телефона? То по-хубаво да го няма! Това, че имаш възможност да злословиш по повод колегите от Пловдив без да бъде наказано - ми да - ориентирал си се правилно за верния ритъм - ритъм заради който ключови хора напускат - ритъм на лизане на задници и злословене.

Съотношение раб/св.време - 0 - Пак ти не пропускаш да споменеш колко си зает и как не можеш да се прибереш в къщи - работиш събота/неделя...и изведнъж неутрална оценка

Потенциал за развитие 4 - тук почти си улучил, но само мечтите си. Много ти се искаше да вземеш мястото на човека, който напусна първи, но в крайна сметка стана ясно, че не ставаш. Колкото и да се мазниш!

Компетентност на колегите 4 - прав си, но да не включваш и себе си.

Наистина има привелигеровани хора, ти се смяташ за един от тях и пак ти заедно с русата си колежка преебахте един с години граден колектив.

Добре си напипал ритъма!

Свят широк,хора разни. Разумните от тях успяват да уловят верния ритъм без да злепоставят когото и да било. Мога да кажа, че фирмата е добра и със стабилни позиции. Всички нейни служители са професионалисти (с много малки изключения) и се стараят да се усъвършенстват все повече. Налични са: добра работна атмосфера, атрактивни схеми за възнаграждение, не на последно място - интересен и специфичен предмет на дейност, всяващ респект в техническите среди.
Много се огорчих, когато прочетох горните мнения. Не вярвах, че в нечии очи фирмата изглежда по този начин. Все пак тези, които оставаме ще продължим да отстояваме и развиваме фирмените позиции.
С уважение: ЕСО

samo jensko li imate tam???? da biah edin pedal da sa metna na 6ef4eto:)

Нетните заплати са малко под средните за региона. Между другото и те не са точна величина. Определянето им е на принципа "наши-ваши" и гледане в тавана. За актуализирането - един път в годината се повишават - средно с 40-50 лв. Премии напоследък започнаха да се дават, но далеч не справедливо и по заслуги. Ако си русо гадже и си готова да се съгласяваш с шефчето - това е твоето място, поне за 2-3 години, след това се появява съперница и ти вече си в 3-та глуха....

Няма яснота кой какво и защо прави. Няма ясна организационна структура. Изключително лошо отношение (с изкл. на русите)...

Molia kajete pone netnite zaplatite dobri li sa?Aktualizirat li se redovno?Poddarjat li standarta Vi? To ostanaloto navsiakade go ima.....

Напълно споделям вече написаното!!!
С едно уточнение - отнася се за отдел Маркиращи системи във фирмата, която има широк спектър от дейности.
Въпросния шефски син, поел от известно време управлението на отдела, действително се е взел насериозно и е на път да съсипе с години градения от баща му бизнес. А би могъл да се учи от опита и умението на баща си да ръководи т.е. "да пие от извора". Жалко!
Факт е, че много качествени хора и професионалисти бяха с лека ръка "загърбени" и не им се предложи възможност за професионално развитие.
Факт е, че това продължава и в момента.
Но тук все още има качествен човешки ресурс, който търси своята мотивация. Докога обаче?
Меко казано "странни" разбирания за бизнес, екипна работа, делегиране на права, носене на отговорност и т.н. умъртвяват мотивацията на персонала.
Липства фирмен фокус и стратегия (HR, търговска, маркетингова).
Насърчават се неща като доносничество и подлизурство, фаворизират се хора с недоказан професионализъм, за сметка на лоялни и компетентни служители.
На ръководството (ШЕФА) - крайно време е да разберете какво става тук...
На бившите колеги - успех в новите начинания!
На настоящите колеги - имайте сили да приемате действителността!

Типичната "еднолична" фирма.
Собственикът и управител е много свястна личност и хората във фирмата много го уважават и обичат.
Само дето е на преклонна пенсионна възраст и започна да прехвърля нещата в ръцете на сина си....който е...а бе с две думи - хората взеха масово да напускат.
Заплатите са малко под средните за региона,
За уважение вече и дума не може да става - тропания по масата, "аз съм ви шев", фаворитизиране на едни за сметка на други, разделяне на "наши" и "ваши" и т.н. простотии от иначе сравнително интелигентен, но самозабравил се човек
Привилегии - нищо особено, с изключение на мобилните телефони и то не на всеки. Служебните коли се гледат под лупа - километри, разход - плашат се хората, че ще си плащат преразхода...
Поне е сигурно, че няма лесно да те уволнят. Толкова вече е зле положението с персонала, че търпят дори и хора дето за 1ст. работа не вършат
Потенциал за развитие (-5) - никакви шансове - всичко е "наши и ваши"
На края на града с лоши транспортни комуникации
Екипът беше свестен - хора от всякаква възраст, интелигентни, образовани, сега обаче повечето от тях ги няма.
Работната среда е напрегната, неприятна, хората са изнервени и обезверени.
Между различните звена се създадоха дразги и взаимни обвинения...а бе има много по-добри места за работа в Пловдив в момента

Тази фирма е пример за това как нещо градено с години и себеотдаване може да бъде съсипано от неподходящия управител, и то само защото е син на собственика.