Показани резултати 1-10 от общо 21
Подробна оценка от Анонимен
Заплащане | 0 | |
Уважение | 0 | |
Привилегии | 0 | |
Фирмена сигурност | 0 | |
Натоварване | 0 | |
Потенциал | 0 | |
Местоположение | 0 | |
Колеги | 0 | |
Работна среда | 0 |
Потвърждават се по долните мнения.Не си ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО!
Кандидатствах за инжинерна позиция.Изисквания като за инженер в НАСА.
Имам всичко, което те търсят плюс перфектен английски и 20 години опит.Когато се заговори за заплащането стават ЕФТИНИ. От така написаната обява оставам с впечатление, че компанията се е ориентирала към ниско платени кандидати, а има изисквания, за които изобщо не е в състояние да заплати ДОСТОЙНО, иначе не би имало проблем да напишат,колко предлагат за посочените изисквания. Ако се съгласиш и се предложиш ефтино ти си човекът,но и това не е много сигурно. Доста често пускат на куп обяви за много позиции.Това показва,че не се задържат хора при тях.
ЗАГУБА НА ВРЕМЕ!!!
Подробна оценка от Анонимен
Заплащане | -5 | |
Уважение | -5 | |
Привилегии | -5 | |
Фирмена сигурност | -5 | |
Натоварване | 1 | |
Потенциал | -5 | |
Местоположение | -5 | |
Колеги | 1 | |
Работна среда | -5 |
Здравейте, знам че тук по принцип се сипят доста негативи за всички фирми, но да ви кажа откровенно тази фирма и целия така наречен "холдинг" са пълен ама пълен ъпсурд наистина са много зле.
Организация, развитие, заплащане не може да се коментира дори, атмосферата на работното място променя и човека в личен план.
Затова ви казвам най-почтенно дори не си подавайте СВ-то на техните обяви.
Не се губете времето и уважението към себе си.
Подробна оценка от Тсенко
Заплащане | 0 | |
Уважение | 0 | |
Привилегии | 0 | |
Фирмена сигурност | 0 | |
Натоварване | 0 | |
Потенциал | 0 | |
Местоположение | 0 | |
Колеги | 0 | |
Работна среда | 0 |
Здравейте ас сам Тсенко. Исках само да кажа че ас си оставам най добрия търговски директор и че ръководството не ме оцени. Както бяха казал от следващата година продажбите щяха да завалят. Всичко което ръководен варвеше много добре но фирмата не ме оцени и ме изгони. Дадох целия си опит и знания за тоя дето прави табла и духа. Никой не искаше да работи с мене ама това бяха само лигни. Лигавеха се и клиентите и колегите и подчинените ли. Само да знаете че ас оставам най добрия директор и считам че няма какво да го коментираме повече.
Подробна оценка от Йонков
Заплащане | 1 | |
Уважение | -5 | |
Привилегии | -5 | |
Фирмена сигурност | -4 | |
Натоварване | 1 | |
Потенциал | -4 | |
Местоположение | -4 | |
Колеги | 1 | |
Работна среда | -1 |
Сигурно повечето ще кажат: „Тоя е кандидатствал за работа, не са го взели и сега хейти.“ Но погледнете само профила им в LinkedIn с какво се хвалят: „От офис асистент до Маркетинг Мениджър.“ Сами преценете докъде са стигнали. Следващата им гордост очаквам да е: „От хигиенистка до Търговски Мениджър.“
Подробна оценка от Анонимен
Заплащане | -5 | |
Уважение | -5 | |
Привилегии | 0 | |
Фирмена сигурност | -1 | |
Натоварване | -5 | |
Потенциал | -5 | |
Местоположение | -1 | |
Колеги | -5 | |
Работна среда | -5 |
Много посредствена фирмичка,първо интервю по телефона с някаква hr агенциика,която впоследствие ти обяснява как трябва да отидеш на интервю във фирмата в Пловдив,биеш по над 200 км за интервю от 20 мин ,което спокойно може да е по телефон или скайп.Нормалните фирми,които обясняват колко са велики си водят интервютата там,където е и местоработата,никой не кандидатства за работа в Пловдив,че да ходи там на интервю.Много умно вместо мениджърчетата ви да се размърдат да отидат да проведат интервю, викайте си кандидатите там на крака да не им загубите ценното време,а хората да си плащат разходите от собствения джоб.Не си губете времето и парите за интервюта,после дори няма да ви върнат обратно ,че не сте одобрен и какво не е достигнало за фирма "от такова естество".
Подробна оценка от Анонимен
Заплащане | 0 | |
Уважение | 0 | |
Привилегии | 0 | |
Фирмена сигурност | 0 | |
Натоварване | 0 | |
Потенциал | 0 | |
Местоположение | 0 | |
Колеги | 0 | |
Работна среда | 0 |
Поредната обява за "Сервизен инженер Северна България "
Защо така една камара изисквания, и никаква информация относно диапазона на заплащане. Никаква информация относно региона, какво значи "Северна България" ? Има изискване за пътуване , но от обявата не става ясно изискванията дали са в съответствие с българското законодателство, плащат ли се командировъчни и извънреден труд, какъвто в сервизната дейност много често се полага...
От така написаната обява оставам с впечатление, че компанията се е ориентирала към ниско - платени кандидати, и има изисквания, за които изобщо не е в състояние да заплати ДОСТОЙНО, иначе не би имало проблем да напише какво предлага на човека, който отговаря на посочените изисквания.
Все пак ако някой , който в момента работи на тази позиция може да сподели какви са условията, за да знам дали изобщо да си губя времето да ходя по интервюта.
Никой не прави услуга на никого - искаш дадена работа да се свърши, трябва да си готов да платиш за това, иначе си го правиш сам. Все пак един тракторист взема между 1500-2000 лв,при положение, че имаш изисквания за опит, квалификация по електроника и автоматика, + английски език....
Подробна оценка от Иван
Заплащане | -5 | |
Уважение | -5 | |
Привилегии | -5 | |
Фирмена сигурност | -5 | |
Натоварване | -5 | |
Потенциал | -5 | |
Местоположение | -5 | |
Колеги | -5 | |
Работна среда | -5 |
Малоумна работа, на позиция за техник искат да назначат инженер! Интервю под всякаква критика, в обявата е написано английски език писмено и говоримо, на интервюто ми зададоха въпроса "защо CVто ти е на Английски и сам ли си го написал" , другите потресаващи смешки,ще си ги спестя. Тотален непрофесионализъм, даже CVто не бяха си направили труда да ми прочетат.
Подробна оценка от Николай
Заплащане | 0 | |
Уважение | 0 | |
Привилегии | 0 | |
Фирмена сигурност | 0 | |
Натоварване | 0 | |
Потенциал | 0 | |
Местоположение | 0 | |
Колеги | 0 | |
Работна среда | 0 |
Има обява в джобса ,Може ли някой да каже какво е началното заплащане да преценят бъдещите кандидати дали си заслужава да се подават документи
Подробна оценка от Васил
Заплащане | 2 | |
Уважение | 1 | |
Привилегии | 2 | |
Фирмена сигурност | 0 | |
Натоварване | -5 | |
Потенциал | 1 | |
Местоположение | 4 | |
Колеги | 4 | |
Работна среда | 1 |
Относно работата в тази фирма на позиция сервизен техник за северозападна България нещата стоят така: Има проблем с машините отиваш и решаваш проблема, независимо от деня и часа, т.е. работи се извънредно и през нощта и събота и неделя, случва се и по 10-15 часа да се работи, не постоянно разбира се. Разбирате се с колегата, за дежурства, макарче може и двамата да сте някъде независимо кои е дежурен, просто има клиенти които са с 24 часово производство и трябва да се отстрани проблема, всичко се заплаща като извънреден труд, но ако сте семеен ще е сложно за вас и почти нямате свободно време, но се свиква. Работата е динамична и поне за мен беше интересна, пътува се доста. Относно заплащането: винаги коректно изплатено на датата, неадекватно за високите изисквания на ръководството. Надали ще ви се даде това което искате но след определен период се постига. За ръководството, Управителят е амбициозен и начетен човек, но доста често взима не логични решения които влияят пряко на работата и се вкарва хаос, подпомогнат и от мениджъра.
Колегите от Пловдив, готини хора, готови да помогнат винаги стига да имат време. Те просто не се спират и работят под напрежение създадено от ръководството, имат страшно много работа и владеят хаоса. Необходим е поне още един човек за там, за да се облекчи малко работата.
Колегата от София, точен човек и винаги готов да помага, в тази работа няма начин да се справиш ако не си помагате, ако той не може офис-мениджърката е насреща, макар и морално ще помогне ;)
Много неща от коментарите по надолу важат с пълна сила, някой неща са се променили но те са дребни.
Към кандидатите за работа, помислете и преценете добре, разпитайте подробно за всичко - Вие си решавате. УСПЕХ
Оценките за местоположение се отнасят за София
Подробна оценка от търсещ
Заплащане | 0 | |
Уважение | 0 | |
Привилегии | 0 | |
Фирмена сигурност | 0 | |
Натоварване | 0 | |
Потенциал | 0 | |
Местоположение | 0 | |
Колеги | 0 | |
Работна среда | 0 |
Може ли някой, който е запознат и има време и желание да обясни малко повече за следната позиция :
Стабил инженеринг ЕООД в направление „Системи за маркиране и идентификация“ търси да назначи сервизен инженер за Западна България.
Основна роля и функции на позицията: Сервизен инженер Западна България
- Поддържа инсталираната база в поверения му регион - Осъществява аварийни и планови сервизни интервенции на място при клиента -Консултира търговците на компанията в региона при продажбите -Участва в инсталацията, монтажа и пуска на нови машини
- Провежда основни обучения на персонала на клиента
Задължителни изисквания към кандидатите:
- Висше техническо образование – автоматизация и електроника са предимство
- Свидетелство за правоуправление на МПС
- Желание и възможност за пътуване в страната и чужбина
- Много добра работа с компютърна техника и софтуер (Windows, Office, VPN, Ethernet, RS232)
- Много добро владеене на английски език – писмено и говоримо
- Предишен опит в поддръжката и ремонта на индустриална техника
- Инициативност и комуникативност
Предлагаме: - Добро възнаграждение"
Какво значи определението добро, за кого е добро, за работодателя, или за инженера... Напиши го колко е , всеки ще си прецени кое е добро и кое не.
Значи работодателя може да има една камара изисквания, но няма смелостта да напише заплащането какво е. Ако за тези изисквания чуя заплащане 1000 лв ще избягам с 300 още по време на интервюто.
Също така става дума за регион, но не се казва какъв е, плащат ли се командировъчни... Признава ли се извънреден труд, работи ли се в събота/неделя, всякаква информация ще ми бъде полезна. Благодарност към всички, които ще се отзоват.
И в крайна сметка - имаш претенции човека да знае английски, какво ти пречи да пуснеш обявата на съответния език, явно някой си стои в офиса и хабер си няма от английски, но сервизния инженеа трябва да знае и да вади заплатата и на онзи, който е в офиса.