Алармаксес ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Надежда, ул. ЛОМСКО ШОСЕ, 98&markers=София, Надежда, ул. ЛОМСКО ШОСЕ, 98

Алармаксес ООД

До анонимния служител...за какви бонуси говорите като старите ви кадри не са наясно с тези неща. Отделно скатаването става баш от старите.работата е адски много а заплатата не е достатъчна за всичко което искат в тая фирма. Реално плащат за 1 професия а се изпълнявят 5 такива. Щом старите си кадри с потенциал не искат да задържат понеже не им се дават пари горница, не знам за кво си говорим даже. В тази фирма реално бачкат 5 човека които са на ръба да се махнат. Но и това ще стане. Добре че бързо се осъзнах и си тръгнах. Същите пари вземат хигиенистите с професионалните фирми. Спирам до тук. Всеки който започне сам ще се увери за къв кошмар става въпрос.

В сравнение с други подобни фирми, тази си е екстра! Който го мързи, скатава и иска да прави по 5 почивки за кафе не е за тук и няма да може да се разбере със старите колеги. Когато покажеш, че имаш желание и не чакаш някой да те юрка на обектите, тогава има и уважение. Работата е много, но заплатите са редовни и осигуровките не са на минималната като в повечето фирми. Който се докаже, има и бонуси.

Приятели ето начин, как да си докарате малко допълнителен пасивен доход. Аз лично съм доста доволен, като си докарвам до 200$ на месец а и не изисква кой знае колко време да стоиш пред компютъра;

Добра фирма с коректно отношение.

Работих няколко месеца във фирмата, в офиса в София, но ми се наложи да напусна поради заминаване в чужбина.
С мен бяха коректни и се разделихме по взаимно съгласие. Отнесоха се с разбиране и нито са ми бавили документи, нито заплащане.
За времето, в което работих мога да кажа, че научих доста неща, плащаха навреме и колегите са основно млади и читави. Офиса е на удобно място - към 3 минути пеша от метро. На 100-200 метра има и безплатен паркинг. Срещу офиса има и спирка на някакъв автобус. По обекти се ходи със служебни коли, които вечер се връщат в офиса. В офиса има неограничено безплатно кафе, чай, вода. Почти всяка седмица имах командировки, които се плащат.
За бонуси нищо не мога да кажа, понеже не се задържах много на тази работа. Като цяло останах с добри впечатления от фирмата.

Работя във фирмата почти 6 години и смея да твърдя, че условията на работа са добри, а отношението на работодателя - коректно. Заплатите до голяма степен се препокриват с тези на другите фирми в бранша, но най-вече зависят от уменията, компетенциите и желанието за работа на колегите. За толкова години никога не е имало забавяне на заплатите. При добри резултати има и бонуси поне веднъж годишно. Правят се и фирмени партита, които са изяло за сметка на работодателя.
За техниците, няколко пъти месечно има командировки, като парите за гориво и нощувки се дават преди командировката, а не се осребряват фактури след това, както е в други компании. Това, че не се плащат командировъчни е откровена лъжа. Дневните пари за командироване се дават на куп за всички командировки за месеца, като се плащат и командировките без нощуване, а не само тези с нощувка, за разлика от други места.
Фирмата е малка и няма голяма възможност за йерархично израстване, но при всички положения всеки служител има възможност да се развива професионално, като си разширява знанията и компетенциите. Смея да твърдя, че това се забелязва и в един момент се отразява на възнаграждението.
Мързелът и скатавките също се забелязват и това не се толерира. Чак ми става смешно, като чета коментара от 16.01.2020 на бившия колега Андрейчо, който само се чудеше как да се подпре и да поседне по обектите. Каква добра работа, какви 5 лева? Негова снимка как спи на дивана на един обект, докато колегите му работят се препращаше като меме между работниците. А това, че някой не умее да чуе заслужена критика или не носи на майтап, си е до емоционална интелигентност и чувство за хумор, които не всеки притежава.
А, бе Марио, ти защо си имал лошо отношения към колегата? Вместо това, като го виждаш, че спинка, можеше да идеш да го завиеш! :D :D

Истината е,че фирмата неможе да си позволи още служители.
Просташко отношение от Марио Вълков приближен до шефа.
Ако вече сте назначени на работа вас ви очаква психически тормоз и унижения.
Не приемайте покана за празненства и други.
Добрата работа от ваша страна няма да бъде оценена и ще работите без инструменти.
За професионално развитие може да забравите.
Фирмата има текучество на служители,а някои колеги не издържат и седмица.
Когато работите с Марио Вълков никога няма да свършите работата си качествено по негово желание като не осигурявате безопастноста на служителите в други фирми.
За голямото текучество на служители ще чуете по обектите на други фирми.
За командировки пари не се дават лично,а вие не ги получавате.
Настоявайте трудовата ви книжка да бъде върната и попълнена навреме.
За съжаление само лоши неща в тази фирма.

Здравейте. След напускането си на Алармаксес аз видях поредната изгъзица която се изразява в това че вече над 5 дена чакам връщането на трудовата си книжка, което е НЕЗАКОННО и съм възпрепядстван да започна работа или да се запиша на борсата. Не са коректни в заплащането което се изразява с еднакви суми за месеци с различна натовареност. Обидно непристойно просташко поведение изразено в изказването, клюки, интриги, двоен стандарт. За болнични да се изплащат на време дума не може да става, даже на мен един от общо четири пуснати до шефа. При свършване на месечния период за напускане не ми бе предоставено да се подпиша на предадена за попълване книжка както и тя още е невърната. При запитването ми по телефон за книжката ми се отговори просташкото изказване цитирам: „Айде на края на месеца или началото на другия да я получиш защото сега да се дават едни 8лв по Еконт само за твоята трудова книжка не е ок.” Не се занимавайте с тази фирма ако не ви се иска да бъдете подложени на избиване на комплекси над вашето достойнство. Псувни на майка, псувни всякакви. Пълна демотивация за да се докаже човек и да получи удоволствие от това че се справя с работата. Самите началници даже се мислят за повече от Господ. Пари за последния месец там не съм получил а си стоях до последния ден от предизвестието. Командировки не изплащат в реалния размер но врамето си го използват и те ангажират. Шефа който седи в София даже може би не знае какво реално става и какви обиди се разнасяха към мен. Само дето сега аз ще си търся обещетението че съм възпрепядстван да почна нова работа заради това че им се свидят едни 8лв за Еконт. Великите Алармаксес. Не си губете хора времето да търпите нечии комплекси и унижения към вас насочени. Това алчни злобни хора с много комплекси.