Outsource Partners International, OPI Inc. / АПИ ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Outsource Partners International, OPI Inc. / АПИ ЕАД

Здравейте, може ли някой да даде актуална информация за заплатата на счетоводител с два езика. И наистина ли е толкова зле положението там? Надявам се и на положителни мнения! Благодаря!

В последно време затварят още проекти, които ги имаше от години...на никъде не върви тази фирма....всички търсят работа, аз също. То е ясно, че съвсем скоро няма да има EXL в БГ. Така че, ако не сте съвсем, ама съвсем зели-дали и отчаяни, изобщо и не кандидатствайте. Айде. пожелайте ми скорошно напускане!

Фирмата не става хич. Ниски заплати и много работа ама като започвахте работа не видяхте ли за кв пари се хващате?
Само какво са ви виновни в HR-a не знам но на мен лично пък мениджърката ми съдейства да си взема парите от здравното.

Не са ви виновни момичетата в HR-а. Аз чаках на опашка да си взема документите за напускане. 2 момичета за цяла фирма и всички за нещо се оплакват.
Аз лично имах проблем със здравния фонд - не искаха да ми възстановят разходите за преглед и лично HR мениджърката пред мен се обади и не след дълго ми върнаха парите.
Заплатите са ниски и работата е ад, но решенията за фирмата се вземат само от индиеца и никой друг. Всички меринджейчета са пионки.

Пиша само заради коментари на някои хора, че нямало къде да се яде. Как да няма бе, на спирката на 413 е Рибката :) кажете много поздрави на Боби сервитьорчето и си поръчайте коняк на два етажа и руло Стефани. Вярно е, че заплатите са ги понамалили май, но там оставих доста години и намерих добри приятели. Епично време беше :D А това, че работата  е еднообразна е голям плюс...с течение на времето можеш да свикнеш и да свършиш с всичко до обяд, на обяд 3-4 двуетажни и след това да си четеш книга :D Айде поздрави от Иван ;-) който е работил там преди година знае кой Иван :D
p.s.  И не се оплаквайте от Бизнес парк София. Започнах в друга фирма за доста повече пари, но...в Надежда индустриална зона Север :D ако ви кача снимки ще се разплачете :)))))

Не започвайте работа тук! Много е зле. Аз активно търся нещо друго и при първа възможност изчезвам. Всички напускат поголовно, тъкмо запомниш имената на хората в екипа и те се изпаряват. Тук става единствено за да не си безработен....
Мениджмънта е под всякаква критика, не знам защо като лепнеш на някого етикет мениджър и тотално изперква и си мисли, че е велик....като онази кукувица от отдел ЧР, или трейнърчето, или насадените по разните проекти "лидери" хихихи....жалка картинка
айде, успех на друго място!

Съгласен съм, че може да се понаучат някои неща в тази компания, поне да си напишеш нещо в CV-то, което после да ти даде възможност да си намериш по-нормална работа.
Наистина мениджмънта е на много ниско ниво, според мен са много объркани хора, които не са сигурни кога какво да направят. В HR-a се смениха сумати хора, и те много напускат, което е показателно. Сегашната мениджърка наистина е много зле, може би затова ще остане повече време :)
Та и аз да кажа - зимайте каквото можете за няколко месеца и бягайте на друго място. Не е за хора, които търсят развитие и добра работна среда.

Здравейте, Това което мога да кажа за фирмата като прекарал в нея 1 година е следното:
Фирмата е много добро място за хора, които нямат никакъв трудов стаж по специалността. В повечето проекти е вен процес, внедрен SAP, което е много добро предимство за хора без никакъв опит. Фирмата е достатъчно добра за период от около ч година да те научи на достатъчно неща, за да може след това да си намериш по сериозна и доходоносна работа. Бих казал, че за мен фирмата беше много добър трамплин и благодарение на това, в момента работя в много сериозна фирма. Опита в компанията се цени много от други работодатели на пазара на труда. Можеш да научиш много от фирмата стига да искаш, но не за период по  - дълъг от 1 година. Ако влезете във фирмата Ви препоръчвам да не оставате за повече от година - достатъчно е.
Недостатъците са основно отдел Човешки ресурси, незаинтереноваността на мениджмънта към това, което се случва със служителите като работен процес, или по скоро не се показва. Заплащането е ниско 700 -800 лв нето, но пък за човек без никакъв опит е добро начало. 3 месеца предизвестие са излишни при положение, че 95 % от хората които влизат във фирмата са без стаж и не е коректно, а и това както е видимо не спира никоий да напусне компанията, както се и случва масово. Отдел Човешки ресурси е под всякакво ниво и особено поведението на мениджъра на отдела, която ако чете в момента я приканвам да се замисли за поведението си към служителите в компанията. За мен тя е абсолютно не компетентна за тая позиция, дори незнам дали е запозната и с новмативната база по отношение на това, което прави, но нека да я оставим да си носи новите дрехи, да си прави фасоните, да си върти задника и да си мисли, че е много велика...!

Препоръчвам фирмата за хора без опит, много добро начало и старт е за една стабилна бъдеща кариера, стига да съумееш да вземеш това, което искаш и за точния период от време. Колектива е млад и хората са кадърни, умни интелигентни, забавни и готини.

Успех :)

оценка 4.5 - Аз работих за клиент Марш - брокери - от застрахователни полици, взимахме данни и ги нанасяхме в система, която от догодина трябва да влезе в сила. Самите брокери не знаеха за тази система. Сами си правете сметката. От май 2014 година фирмата вече е с име Аутсорс Партнърс Интернешънъл. Апропо, ако посетите американския сайт на фирмата, ще видите като член на борса на директорите, не друг а самия Промод Митал (там е с името Сом Митал) - за непосветените, това е същия онзи металургичен магнат, който прееба Кремиковци и футболен клуб ЦСКА. Заставам зад всичко, което е казано във форума и положителното и отрицателното - всичко е вярно. Към John пращай на Калифорния. няма фийдбак. пращай, за да разберат, че щом те ни е.... мамата, ние ще им е... тяхната.

Наистина горките момичета от човешки ресурси, яко го отнасят (без мениджърката, тя нищо не прави). Не са виновни, че всички напускат и имат отворени едни и същи позиции нон-стоп. Но фирмата като е гнила как очакват някой да се задържи. Да знаете, че там е за максимум 1 година, повече няма никакъв смисъл. Заплатите са много ниски, а бонусите - смешни, понякога ти се полагат по 80-100 лева за тримесечие.