Бохемия ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район Триадица, ул. СТЕФАН МАЛИНОВ, бл. 1, ет. 1, ап. 1&markers=София,Район Триадица, ул. СТЕФАН МАЛИНОВ, бл. 1, ет. 1, ап. 1

Бохемия ЕООД

Идеалното място за стажуване, но не си губете времето да оставате за по-дълго. Заплатите са ниски, бонуси не съществуват, нито социални придобивки. Разчита се предимно на сезонния студентски труд през натоварените месеци. Масово се наемат хора без опит, които няма как да очакват особено високо заплащане. Единственото положително нещо е централното местоположение на офисите.

Не съм съгласна, че началството не разбира от туризъм!

Всичко е наред, ако не мрънкаш и правиш оборот...В  момента, в който си потърсиш някакви права-вече не си удобен...Възнаграждението е мизерно, на фона на критериите и изискванията към кандидатите за работа...1 година е достатъчна, ако не искате да си губите времето...Овен това, нека тази година е в офис в голям град....иначе е трагедия...

Пишете, че заплащането е ниско. Какво ще рече това? Приблизително - 400, 500, 600, 700 лв? И за кои офиси става въпрос? В София ли?

Абсолютно вярно е написаното от "spravedlivijat" и към днешна дата. Проба от страна на шефовете "Горска сова" да замажат нещата, но за съжаление мога да кажа, че сега са още по-зле. Мизерни условия на труд, ниско заплащане с тенденции към понижаване и то със задни дати угодни на шефовете, никакъв професионализъм, пълна аматьорщина. Само да припомня, това са хората организирали злощастната екскурзия с децата, които се удавиха в река Лим.... Това ли е професионализъм?! В тази фирма няма какво да научите и какво да очаквате, не си губете времето!

Работя във фирмата от 6 години. Средата за работа е професионална.

Това е семейна фирма, с няколко дъщерни фирми, поверени на роднините на големия шеф, които не разбират нищо от туризъм и управление на персонала. Заплащането е много ниско, като се използва предимно студентски труд. Дори да вложиш усилия и старание, няма кой да го оцени. Отношението към служителите е пренебрежително и непостоянно. Назначават те и не знаят на каква длъжност. Колегите са недружелюбни и минават покрай теб все едно си невидим.