АЛИАС ТРЕЙД & КОНСУЛТИНГ ООД / Аlias Trade & consulting https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Георги Бенковски 14&markers=София,ул. Георги Бенковски 14

АЛИАС ТРЕЙД & КОНСУЛТИНГ ООД / Аlias Trade & consulting

Всички фирми имащи в наименованието си Алиас са част от основната фирма Алиас Груп АД. По собствените му думи щефът италианец се чувства господ когато говори с някой българин, но сдържа това си свое чувство, защото все пак понякога зависи от тези българи, които безмилостно изцежда с по сто неща, които желае да му свършат едновременно. Екипът се състои от трима "мениджъри" - гъзолизци, които по подобие на шефа си, не говорят със служителите и се държат надменно, когато се налага да говорят с низшестоящите, но ти се мазнят когато трябва да им свършиш някаква работа, защото видиш ли твоята не стига. Никой не знае какво прави другият, пълна липса на контрол и пълно безхаберие и неуважение към труда на колегата. Абсолютна липса на организация, всеки сам да се оправя. Няма дори бледа следа от някакво ноу-хау, което е срам за фирма с 12 годишна история, да не говорим за някакво обучение. Работих там 3 години и не видях такова. Квалификацията на служителите е основно камериерки и спортистки, които взимат повече от служителите с двадесет години опит, перфектни познания и качества, естествено защото са млади и руси. Ако не сте млада и руса нямате никакъв шанс за увеличение или израстване, а ако разчитате само на качества като работоспособност и професионална квалификация, накрая стигате дотам, че се побърквате и задушавате от работа и се принуждавате да напуснете, гледайки как колежките ви по цял ден се размотават и си обсъждат фризурите и ноктите и естествено ви пречат да работите. Работните условия са мизерни. За три години нито един тийм билдинг. Коледният бонус е една трета от заплатата, а коледното парти в мизерно, студено и тъмно мазе. Непрекъснато напускат хора, а нови не идват, просто защото няма кой повече да дойде, половин България се е извървяла. Искрено ще се радвам за всички, които успеят да се измъкнат от там, защото всяко едно друго място е с десетки пъти по-добро от Алиас Груп.

Хората го казаха много точно - ако лапаш мухите.. кой от къде е ! Но това е нормален принцип за коя да е фирма в света!!!
Екипът е страхотен - все от млади и талантливи кадри! А собственикът не е нито вулгарен нито има лошо отношение към някого! Всеки работил там знае, че почти всеки месец (а даже и не само по веднъж) има тиймбилдинг все на интересни места, което определено е плюс! Също господин Фраттини е сгоден и със сигурност не прави предложения на служителите си. Стига ви един път да го видите и ще се убедите, че е така!
Но все пак всеки трябва сам да се убеди, но нета е препълнен с глупости и това е всеизвестен факт!
Успех!

Наистина отрицателно мнение за тази фирма.Работих там около 2 седмици като всеки ден управителят Франческо Фратини ми отпряваше предложения които по никакъв начин не бяха свързани с работните ми задължения.....сами може да се досетите за какво става дума.Относно заплащането на мен ми бяха предложени 600лв месечно, от които след като напуснах ест.нед получих нищо. За пореден път може да си дадете сметка за отношението на италианците към нас, особено към жените. Съветът ми е ако сте млада и хубава не започвайте там....

Абсолютно верни са твърденията,че управителят на фирмата има негативно отношение към българите като акцента той поставя върху" българските мъже",по чиито адрес често сипе какви ли не обиди. Честно казано, това е смятам доста грозна картинака! Екипа му е 99% жени, като според мен основните причини са две: първата е,че жените се съгласяват на по-ниско заплащане от мъжете,а другата е........сами можете да се сетите каква!
Ако искате да работите като специалист по нищо и същевременно да вършите всичко, тази работа е напълно подходяща за вас. За кариера и израстване по=добре забравете и надежда всяка оставете!

Работих във фирмата седем месеца.Не видях никои "изцеден "от работа и тръгнал си без да му бъде платено.Според мен проблема е в това,че италианците смятат,че тук е о-в Тамбукту.Но са възпитани и коректни,няма служител,които да е останал без обещаната му заплата.

споделям напълно мнението на "сиситос". аз също съм доволен. не че всичко е перфектно, но определено не е това, за което четох, преди да започна работа в Алиас.

От извесно време работя за фирма Алиас Трейд. За липса на уважение въобще не можем да говорим, защото такова до момента не съм срещнала. Работната атмосфера е уютна. Виждам стремеж да постигнем съгласие по въпросите, които засягат моето лично развитие. За момента това е най-важно за мен.

Аз работя в Алиас от две години и досега проблеми със заплащането не съм имала. А що се отнася до изказването на "форте" - уронване на престижа е да не знаеш името на работодателя си!

Едилитали ООД, Леванте ООД, АЛИАС ТРЕЙД & КОНСУЛТИНГ ООД ..., бла, бла. Зад всички тия имена стои един и същ италианец дето не ще да плаща, никой не се задържа там, има постоянно текучество (вижте обявите за работа), не си губете времето и да Ви обещае нещо, скоро ще се разочаровате, жалко че така се уронва престижа и на сериозни италиански инвеститори, за които си струва да работи човек, който иска да се развива

В тази фирма, ако работиш сериозно и отговорно, се вижда. И не само, но и се плаща. Повечето от сегашният състав на фирмата е от доста време, заминават си само тези, които предпочитат да броят мухите.