Шалом ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Сливен,ул. Неофит Бозвели 26&markers=Сливен,ул. Неофит Бозвели 26

Шалом ООД

Фирмата лъже работниците с условията на работа. Нямаш работно време и ако веднъж свършиш по рано, после често работиш до късно след работа. Ако искаш да излезеш отпуска ти отговарея, ама сега не може защото имало много работа. Осигуряват ви на минималното, като общ работник и условията за работа са изключително тежки. Не ви се полагат придобивки от типа на дрехи и тн...

Написаното горе е пълна лъжа! Работил съм в тази фирма дълги години, вече съм пенсионер. Няма нито извънреден труд, нищо такова. Работното време в повечето случаи приключва по-рано и си свободен. Заплатата е прилична, платени отпуски, болнични. Работата ми беше на половин работен ден - 4 часа. Осигуровки, добри условия на труд, осигурен транспорт, място за почивка, баня, топла вода... всичко е както трябва. Работодателите са свестни и разбрани хора, никога не ми се е случвало да се караме.

Явно някои хора не смеят да застанат с името си тук и се опитват да очернят репутацията на някого като се крият зад анонимността си и пускат лъжливи постове.

Това е една доста жалка фирма. Гъвкавото работно време, означава между 10 и 12 часа работа на ден. Извънреден труд не се заплаща. Заплащането като цяло е смешно.
Лъжат те в очите, когато питаш за нещата... След това, разбира се ти си им виновен.
Много малко клиенти имат, повечето роднини и не са наясно и не могат да направят елементарна равносметка, с какво могат да се справят и с какво не. Самочувствие до небесата - покритие .