Шалом ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Сливен,ул. Неофит Бозвели 26&markers=Сливен,ул. Неофит Бозвели 26

Шалом ООД

Написаното горе е пълна лъжа! Работил съм в тази фирма дълги години, вече съм пенсионер. Няма нито извънреден труд, нищо такова. Работното време в повечето случаи приключва по-рано и си свободен. Заплатата е прилична, платени отпуски, болнични. Работата ми беше на половин работен ден - 4 часа. Осигуровки, добри условия на труд, осигурен транспорт, място за почивка, баня, топла вода... всичко е както трябва. Работодателите са свестни и разбрани хора, никога не ми се е случвало да се караме.

Явно някои хора не смеят да застанат с името си тук и се опитват да очернят репутацията на някого като се крият зад анонимността си и пускат лъжливи постове.

Това е една доста жалка фирма. Гъвкавото работно време, означава между 10 и 12 часа работа на ден. Извънреден труд не се заплаща. Заплащането като цяло е смешно.
Лъжат те в очите, когато питаш за нещата... След това, разбира се ти си им виновен.
Много малко клиенти имат, повечето роднини и не са наясно и не могат да направят елементарна равносметка, с какво могат да се справят и с какво не. Самочувствие до небесата - покритие .