Спридер България ЕООД / SPRIDER Stores /img/frontend/nomap.png"

Спридер България ЕООД / SPRIDER Stores

магазина е просто ужасен,дрежите не си струват парите,атмосферата е подтискаща,поне персонала на бул.Витоша е добър,дори ми е жал за тях,как се опитват да оправят кочината която правим ние клиентите,а за чистотата да не говорим,там маи няма шистака

Може да са неграмотни, но поне казват истината.... И аз никога вече няма да пазарувам с този магазин>дрехите ми приличат на втора употреба.

Направо съм потресен от неграмотността на написаните постинги. Не мога да повярвам, че има толкова неграмотни хора.

Дрехите са под всякаква критика от мажкото има неща, които са сполучливи, но дамското е ужасно някакви нестандартни номера и след парвото пране дрехата вече не става за носене.За обслужването съм сагласна под всякаква критика е......

Вчера ходих да пазарувам в SPRIDER Пловдив и искам да Ви кажа, че съм възмутена от държанието на служителите.Когато попитах продавача за една блуза, той ми каза, че не знае къде се намира и се наложи аз да отида да си я взема, после когато отидох на касата да плащам трябваше да чакам 5мин касиерите да се наканят да ми вземат парите, защото беше по-лесно да си говорят и да се смеят, отколкото да ме обслужат.Незнам кой подбира персонала, но не се е справил добре.........

rabotih 7 meseca v Sprider Stores i bqh vuzmutena ot otnoshenie kum slujiteli.
Ochakvat se Cchudesa s dva slujiteli na etaj,dekemvri mesec kogato ima nai mnogo rabota sam bila sama na etaja samo s kasierkata.
Za tazi mijava zaplata iskat chudesa

Наистина парите които се получават са малко и за това много не се задържа персонала.Много работа за нищо докато не вдигнат заплатите ще е така.И аз напуснах поради тази причина постоях докато си намерих по-платена работа и чао.Помислете за това г-да началници никой не взима 420лв.просто цифрата е смешна.

Добър ден. Направо съм потресена от нещата който прочетох тук. Мога само да направя няколко оточнения парите са найстина смешни за работата на продавач - консултант ,а и от всичкото отгоре персонала е прекалено малко и не може да обърне внимание на клиентите ,но пък погледнато от страна на шефове и собственици така си е добре че има повече пари за тях. И аз имам един въпрос как така няма процент? това е направо смешно в крайна сметка за какво седиш за някакви 420 лева на месец ли ? Много съжалявам но това е жалко за фирмата и то много. Единственото допълненние което мога да кажа е следното в тази фирма винаги ще има хора който идват седът докато могат и после си тръгват с една дума винаги ще си има текучество на персонала.

в тази фирма наистина някои хора се вживяват в ролите си просто са смешни като чели фирмата е тяхна.По спокойно бе хора медали не дават.

по принцип в всяка работа има интриги работодателите вечно недоволни и тн.В магазина наистина е кочина но и ния клиентите сме мърли защото оставяме дрехите кадето ни падне а не от кадето сме ги взели.И в пробните по земята също ги хвърляме а дали и във къщи сме така а?Само претенцийте са ни големи но възпитанието е 0.Как може няколко служители да оправят кочината на всички ОВЦИ?