Спридер България ЕООД / SPRIDER Stores /img/frontend/nomap.png"

Спридер България ЕООД / SPRIDER Stores

Уважаеми г-н Узунов ,няма нищо лошо да изразите мнение ,но тук не става въпрос за "ретро персонала" както Вие го наричате явно с доста стара информация разполагате.Става въпрос за персонал, който е обслужвал магазина до преди броени дни.Ако бяхте видели какви "предуждения"/ вместо предупреждения / ни дадоха да подпишем щяхте да имате друго мнение.Нямаме нищо против външният вид на управителките ,но само на снимка да ги гледаш за друго не стават.Не може всички да са взимали примия за най-добър служител и в един момент да се окажем некадърни.На всичкото отгоре всички от момичетата почнаха работа веднага даже нямат и прекъсване в тр.стаж това би трябвало да Ви говори доста.Ние за 420 лв каква да е работа можем да работим ,но те на тази възраст тези заплати няма къде да ги намерят и за това са готови на всичко за да станат известни.ДАЙ БОЖЕ ДА Е ТАКА!

Здравейте , Аз като клиент мога ли да се намеся в дискусията! Нека така да го кажа когато отвориха мол Стара Загора Аз бях един от първите клиенти на магазина ! И след като съм чувал добри мнения за дрехите които представлява фирмата реших да си пробвам късмета но уви !!!! Влизам вътре и се натъквам  на явно вече бившия изключително некадърен "неграмотен както се вижда и по надоло в коментарите " и БАВНО РАЗВИВАЩ се перонал към който за сажаление се обурнах и получих нещо от сорта на мучене и разни не ,членоразделни звуци (ужас)  Но добре , че наоколо имаше едно момиче  което ми обърна внимание и заради което се върнах  в този магазин и в последствие разбрах , че тази любезна госпожица е  управител на магазина за  което я съжелявам и същевременно възхищавам " Човек трябва да е герой за да рабои с такъв ретро пресонал " Просто незнам от съжаление  ли са наели тези госпоЖи или от безисходица . Но все пак се радвам да наблюдавам  някакава промята :)  Не се плашете всяко начало е трудно" БЛАГОДАРЯ ЗА ВНИМАНИЕТО !!!!   г-н  Георги Узунов

Интриги и само интриги между персонала.Даже и самите управители участват в тази (игра).За какво говорим а?Разпалват огъня и после стоят на страни и са доволни разбирасе.Егати унижението.АААААААА???

много работа за малко пари 420лв.заплата ли е?Смешна работа тия пари ги взима и хигиенистка вече.Ако управата ги взима тия пари майче няма да си мълчат веднага ще повдигнат въпроса за увеличение.Само недоволстват управителите от служителите и се натегат на шефа.Я се замислете за ЗАПЛАТИТЕ НА СЛУЖИТЕЛИТЕ БЕ УПРАВНИЦИ!!!!!Никой не мзима такива СМЕШНИ ЗАПЛАТИ.Даже те глобяват парично ако нещо не са доволни от теб или на някой нещо му е криво го отнася служитела с парична глоба.САМО НАТЕГАЧИ БЕ ЕХ ТАЯ УПРАВА НА БУЛ.БЪЛГАРИЯ ЕХ..

Здравейте, тази темичка май е за фирмата като работодател, а не за мнение за обслужването, но така и така сме я оспамили, може ли да попитам къде им е магазина в Пловдив?

Пазарувах в магазина им в Пловдив и останах изключително доволна от обслужването.Наложи се да пазарувам за моя приятел и останах очарована от компетентността на младия господин,който ме обслужи.Дано винаги има такива служители,защото така се пазарува с удоволствие.Поздрави за подбора на персонал.Наталия

незнам къде съм попаднал но искам да изряза мнение по темата Спридер.Искам само да кажа,че съм очарован от мениджъра в гр.Пловдив.Тази жена нестига ,че е ужасно красива е и страшно умна!!Искам да ви кажа само че два дена си мислих как ще ида в магазина и такъв скандал ще вдигна,защото обувките ми се разпориха на втория ден,но когато извикаха управителка Росица някоя си,просто си глътнах езика!Момичето е адски любезно и учтиво.Изясни ми ,че верига е голяма и е нормално да има рекламаций,които естествено те комперсират като ми дадоха чисто нови обувки които до сега нося с голям кеф.Пожелавам успех на нея и екипа и.

Преди време пазарувах в магазина в Пловдив и станах свидетел на скандал между управителката на магазина и един от служителите..... Разбирам, че тя до една степен е на по-висок чин от него, но не мога да проумея как може да се държи така със служител... Бях възмутена. П.С Скъпа управителко, ако четеш това искам да ти кажа да не забравяш, че твоите подчинени са тези, които ти вадят заплатата и се дръж с тях като с хора, а не като с животни и не пред клиенти ако обичаш, защото правиш лошо впечатление

Днес отидох в магазин Спридер в Пловдив да си закупя малко дрешки, но какво се случи.... така и не ги закупих, защото не бях доволна от държанието на жената, която беше на касата.....

Искам и аз да добавя едно мнение тук дано да се чете от повече хора!В този магазин е непоносимо да се стои,онзи ден влязах да си понапазарувам малко дрешки аз щях да припадна от жега,вътре е 1000 градуса,направо ти става лошо не можах да издържа и предпочетох в друг магазин да си оставя парите където е хлад и приятно за пазаруване!Дано господа началници направят нещо по въпроса иначе ще си загубят много киенти!