КейбълТЕЛ / CableTEL /img/frontend/nomap.png"

КейбълТЕЛ / CableTEL

zdraveite mnogo 6te sam vi blagodarna ako nqkoi mi kaje kakvi bonusi se polagat na kasierkite pri sklio4vane na razli4nite dogovori....blagodarq predvaritelno...

ох заплати ох кев много сте зле бивши колеги(жал ми е за ваз)бегаите докато можете.уважението м/у колеги си е добро но тези некомпетентни шефове унищожиха всеки дразнал да работи за тях.докато аз работих нямше привилегий имаше парашутисти а сега е и по зле. каква сигурност ако ти вдигнат мерника излиташ от там.потенциалат за разжитие не е там пак кзвам БЕГАЙТЕ. най хубажото нешто вав таз фирма си останаха колегите и само за това сажалявам. инак казано това е най ужастното място на което сам работил.

CableTel-Едно простичко обяснение .Управляващите- банда от некадърници от главен мениджър до главен техник и на високо ниво още по лошо.Не мога да разбера ,не виждат ли какво се случва ,не гледат ли форумите какво е мнението на хората ?Просто и ясно ПОТЪВАЩ КОРАБ смешници!!!!

Една фирма с невероятно некомпетентно ръководство , подкрепено с неосновано самочуствие. Кабелният оператор който поради некадърност губи хиляди абонати месечно, затънал в дългове, и оплетен в корупционни схеми на всяко ниво! Пълна липса на качествени кадри.

И да...велики админи...сринали fileserver , без да имат backup!

Този кабелен оператор е под всякаква критика-визирам в гр.Сливен.Понеже е монополист към настоящия момент, качеството на услугата е твърде лоша.Вероятно има недостиг на поддържащ персонал, или мениджмънта е слаб, или цари безхаберие и незаинтересованост,но след обаждане за проблеми, се чака по няколко дни , за да благоволи някой да си мръдне пръста и отстрани аварията.Това не е само мое мнение.Аз лично съм решил да избера някой от другите доставчици на цифрова телевизия.

От 2 години работя във фирмата в един от градовете.Като работа и заплащане-доволно .Като развитие за града -нямаш много варианти.Иначе като на всякъде си има и добри и не чак толкова добри черти-но мисля че в тези времена тази фирма е що годе добър избор и сигурен доход-па макар и не чак толкова голям.Бонусната система също е добра но последно време-малко я заземиха-незнайно защо.Проблемите са като навсякъде-няма къща без комин.Колегите -много не им обръщам внимание-доколкото работата да върви.МИСЛЯ ЧЕ Е ДОБЪР ИЗБОР-УСПЕХ!!!!!!!!!

кейбълтел са нелоялни към клиентите си обявените национални телефони за връзка дават постоянно заето и няма никакъв начин да се свържеш със служител на фирмата след 17.00 ч. нищо че телефоните уж трябва да работят до 22.00 ч. и въобще обслужването е отвратително съжалявам че се вързах към тях.

Аз съм доволен от работата си в КейбълТел, защото: професионално научих много неща, колективът е отличен и имам достатъчно свободно време, за да си докарвам допълнително доходи. Има какво още да се желае от фирмата като привилегии и заплащане, но да не бъдем максималисти.

Лично аз съм доволен от работата си в Кейбълтел. Заплащането е сравнително добро, осигуряват върху пълната заплата, което е голяма рядкост в България, а колегите са чудесни.

Скоро се преместих със семейството си в Русе. Ще почвам работа в тамошния офис на Кейбълтел. Може ли някой да ми каже как стоят нещата в тази фирма в Русе?