КейбълТЕЛ / CableTEL /img/frontend/nomap.png"

КейбълТЕЛ / CableTEL

ЗАПЛАЩАНЕТО Е ПОД ВСЯКАКВА КРИТИКА!Не се лъжете да работите там шефовете ги интересува само за себе си .Иначе колегите си ги бива .Но лъжите за заплащане и ядовете са много.Отделно касите не са с камери или с по-добро усигорени откъм контрол за опазване на сигурността ви и не си заслужава да се носи такава материална отговорност за такова малко заплащане ...Работи се от понеделник до събота от 09,30 до 19,30ч.с 2 часа почивка но понякога с толкова недоволни клиенти от интернет и кабелна телевизия не можеш да си починеш по никакъв начин!Винаги има ниакакъв проблем и има много недоволни клиенти,затова се запитай дали си заслужава да работиш там и да си хабиш нервите за толкова работни дни!Дори там имаше лош инцидент в една каса където бяха били и една служителка макар и да го скри фирмата,но това се знае и трябва да се каже!

Аз имах огромното желание да стана клиент на КейбълТЕЛ. Те самите ме отказаха.След търпеливо изчакване от 10 дни да дойде моя ред за свързване, в уговорения ден и час/ ангажиран е човек специално да ги чака/ идват двама младежи,който казват :" ааа не ние не идваме за 20ап ,а за 21ап" след направената справка се оказва че номера на апартамента е записан грешно. Човекът ,който съм оставила да ги чака съвсем случайно ги засича на стълбите.След няколко разговора по телефона ,извинения и обещания че колегите ще се върнат на адреса ......едно голямо нищо.Никой не дойде,никой не се обади. След поредното ми обаждане все пак държах да получа някакво обяснение, ми казаха че това което могат да направят е да ми запишат час за свързване след седмица..........А не благодаря !!!!!Единствени ли са ,че тях ще чакам....не са разбира се.

Ne se lujete da zapo4vate rabota tam mnogo ne korektni hora i mo6enici.Kazvat edno na interviu,a posle drugo se okazva .

Какво да кажем за КейбълТЕЛ? Изникват само отрицателни емоции. В тази фирма за да успееш има 2 изисквания: да владееш английски език и изкуството да лижеш задниците на шефове американци. Повечето мениджърски позиции са заети от хора, които се смятат за богопомазани, но са надути и некомпетентни. Хората, които най-малко работят получават най-големи заплати. Служители в един и същи отдел могат да вземат заплати с разлика 200-300 лв, независимо че имат едни и същи задължения??? Който както се продаде-това е мотото. Съвестното изпълнение на служебните задължения, старанието и желанието да си свършиш качествено работата изобщо не се оценяват.
Та кой би желал да работи тук?

Фирмата отива към разпад.Не са напочит хора който си разбират от работата и до скоро явършеха с удоволствие.Загубиха 90 % от кадърния си персонал, а сега ще загубят и последните 10%.През целия месец март обащаваха на хората увеличение на заплатите, а какво се оказа - яко спад.Жал ми е за Вас.Клиентите трябва да бъдат обгрижвани,за даостанат при вас, същото се отнася и за персонала.Помислете над това.

Фирмата е под вкякаква критика, заплатите са ужасно ниски за тази икономика, от началото на годината обещават увеличение, но ....уви няма такова! Иначе офица се намира в "шеста глуха". Дават некви ваучери за храна, колкото да замажат очите на хората. Всеки се прави на шеф и нарежда, върви с високо вдигната глава и нарежда, а има една руса .... дето те подминава в коридорите и не те поздравява дори, а ние работим на един етаж. Горката, все лети в облаците!!! Правят или поне си мислят, че правят някакви обучения - пълна пародия! Г-жа Денчовска- уж шефката на кол центъра е най- неориентираният мениджър, когато и да я попиташ никога нищо не знае, но иначе е царица на лъжите, на увъртанията и на "милите очи" пред шефовете!

Прекалено голяма бюрокращина.Много шефове станаха а работниците са малко. Много връзкари.Работата не върви на добре,потъва фирамата с тези високи цени и няма никакво предоставяне на услугата.няма и добро обслужване.

еййй много знаете само да се оплаквате , какво толкова и има на фирмата ? девойката ако още се интересува - намира се на бул . "Вапцаров " 51 А точно до Токуда ! а за бонусната система -- незнам дали не са я променили , защото отскоро не съм служител там...но не е лошо !

Къде им е централния офис, имат свободно място за ЧР. Как е там, някой знае ли?