КейбълТЕЛ / CableTEL /img/frontend/nomap.png"

КейбълТЕЛ / CableTEL

Бе работата си е много готина даже,бачкаш по-малко ама вземаш повече,колегите са супер... за сметка на услугите..
обикаляш от врата на врата,тук те псуват,там те черпят с ракия в 18h,все пак повечето хора обичат да им се отдели внимание ..пак ти сам си решаваш.Ако имаш желание за работа 700лв+ не ти мардат... останалото мисля че няма значение.. се пак не макнеш картофи ;)

Относно позицията агент директни продажби. А бе, пичове, много сте ми забавни - вие като кандидатствате не знаете ли за каква работа отивате? Ако трябва да съм искрен и аз малко се изненадах в началото, но от доста време си изкарвам не лоши пари за 5 часа работа на ден, колегите са супер готини и съм станал много по-разговорлив :). Що се отнася до услугите мога да кажа, че от месец два насам са много по-добри - определено се продават по-лесно, когато са на ниво.
Бих посъветвал всички да си съставят мнение сами, защото едно нещо може да не се хареса на един, но да е супер за друг.

Успех!

Какво ви е мнението за Варненския офис на фирмата

Бях на интервю там, за позиция агент директни продажби. Оказва се,че дейността се състои в това: зачисляват ти район и ти започваш да обикаляш и да звъниш от врата на врата по хората в блока и да им предлагаш услугите на фирмата. Смешна работа, като просяк, заплатата е 300 лв чисто + процент от сключени договори с клиенти, но пък те облагат върху цялата заплата, така че на края на месеца взимаш едно огромно нищо! Направо си е подигравка !!!

някой може ли да ми даде по подробна информация за длъжността "Агент директни продажби" ?
Какво точно се върши, и какво е горе долу заплащането.

Благодаря предварително.

Да започнем подред:
1. Заплатите са под всякаква критика, може да работиш там с години и без значение дали си най-добрият, в това което правиш или нищо не рабираш, промяна в заплащането няма да получиш.
2. На уважение в тази фирма са само хора, който умеят да се подмазват и нямат никакви знания за позиция, на която работят.
3. Привилегии.... единствено безплатна кабелна ТВ, нищо повече.
4. Единствената сигурност, която има всеки служител е, че дори нищо да не рабираш и нищо да не правиш никой няма да те уволни.
5. Свободно време няма, защото през него се опитваш да не си късаш нервите с всички безсмислени решения, които менджънта е взел. Прибираш се като труп и когато най-накрая си успял да си вземеш глътка свеж въздух е станало време отново да се върнеш на работното място.
6. Потенциал за развитие няма, ако не си от типа хора, които са готови да се мазнят на всеки срещнат по коридорите и/или да преспят с него.
7. Местоположение... е, офисът е на перфектно място, ако си мениджър и не те бърка къде се намира, тъй като си с кола и можеш да си позволиш да дойдеш когато си искаш.
8. Единственото, от което нямам почти никакви оплаквания. Разбира се винаги има по един досаден колега във всеки офис, но екипа е горе долу свестен и се отнасяме колегиално.
9. Работната среда е доста обтегната заради ръководното тяло. Няма как да имаш уважение към някой, който не разбира нищо, но пък има голямо самочувствие и изисквания.

вече не работя в тази компания, но научих много като бях там, а колегите са супер.

Как ще ви резна кабела дето ми виси на фасадата - само гледайте. Пари на служителите си не давате всеки се оплаква от ислугата, а си пускате кабелите по фасадите на хората както си намерите за добре....КЛЪЦ

Не знам дали само фирмата е виновна никога не съм получил услугата са която съм си плащал винаги редовно. Много е лесно да се оправдавате с ниските заплати.Като сте се хванали на работа си я свършете качествено

4iko като не ти харесва дигаи си гащите и си заминавай. Никой не ти е опрял пистолет в главата и да те кара да работияш насила. Да заплатите са ОТНОСИТЕЛНО ниски, но иди в Кауфланд да видиш какви заплати са, отиди в една охранителна фирма да видияш какви заплати са. Всеки си гледал интереса- в цял свят е така и ти да си шеф там и ти така ще правиш така.