КейбълТЕЛ / CableTEL /img/frontend/nomap.png"

КейбълТЕЛ / CableTEL

Нека кажа на всички служители, бивши служители и бъдещи такива, че фирмата си се движи много добре в кризата, доста добре се справя в момента и с услугите.. Работя като агент директни продажби в Русе от няколко месеца.. Мога да ви кажа, че тази работа е страхотна.. Първо, че половината ти ден е свободен, можеш да работиш нещо друго, да учиш, да си почиваш и т.н. Заплащането е средно 500лв. Ще кажете малко е? Ми имате стимул да получите и повече.. Служители взимат и по 1000 лв. Тези, които обиждат, че взимат малко пари от тази длъжност, да ме извинявате, но вие не си вършите работата очевидно.. Както разбрахте заплащането, освен че имате основна заплата (което малко фирми предлагат за своите агенти) имате и бонуси, а бонусите зависят от вас! Така че, който е взимал 300лв и е недоволен --> не е работил както трябва! Работата е перфектна, а аз се моля да работя в кейбъл тел поне 1-2 години :) Докато уча :)
Не знам за други градове, но шефовете в Русе са страхотни! НЯМАТ РАВНИ! Толкова енергични и усмихнати и просто такива хора те изпълват с положителна енергия, зареждат те с такова добро чувство.. къде били гадни?? Е вярно всяка фирма си има черните офцички, но няма такива (черни) в Русе :)
Уважението на макс! То е преди всичко, на преден план са отношенията между екипа, колегиалността!
Привилегии - "Само безплатна кабелна" А вие какво искате? Плазма за всички ли?
Фирмена сигурност - 100%
Ангажираност - 50% от деня :) да не кажа 40%
Потенциал за развитие - 747256274636. . . Голям ! Просто обучението ми беше добро, колегите ме научиха доста добре на някои тънкости и начини.. ама няма да ги споделям тук, разбира се ;)
Че какво му има на местоположението.. Вие като ходите на работа задължително ли трябва да е до гъза ви? Големи сте мързели! Че ако офиса ви е надалече.. как ще работите като агенти?
Колеги - супер (без 1 - 2 доста самовлюбени колеги)
Работна среда - за тези във фирмата -- супер! За агентите малко куца, ама кой е виновен, че идва зима :D
За клиентите на кейбъл тел.. Голямо оплакване, голямо нещо.. А днес един клиент ми сподели, че се включил незаконно и безплатно гледал! Бе що не се пусна на нетуоркс, нали е по-хубаво.. Що краде от "наш'то"!

стига сте говорили глупости може 5-6 часа да се работи , но важното е че докарвате клиенти на фирмата , а работата не е за всеки  , много хора се бяха отказали като чуха ,че ще обикалят от врата на врата , така че вие агентите в софия вземете сигорно бая кинта , но на друго място са много по малко кинтите .... но не се оплакваме , а отностно услугите , лично аз работя и с компютри в свободното си време и смея да твърдя макар и бавната на пръв поглед 4 мбит/с скорост в Русе , интернета е доста добър щом гледам на живо мачове от джъстин ТВ  и други такива сайтове значи е добър , в софия нз кво се оплакват клиентите но до колкото знам там циф. Тел е с повече канали , и интернета е значително по бърз , ааа и съотношение качество , количество и цена , КейбълТел нямат равни !

Тази фирма ще се оправи единствено, ако в нея работят и се наемат специалисти с нужния опит и ценз.Стига с тези шуробадженащини,връзки и т.н., тук трябват хора можещи и с желания за работа.Разбрах поуволнили някои от дъртофелниците от бившата/ ДС/ заемащи големите постове,ама трябва и още промени да се направят и то малко по-надолу,а не само да се отбива номера и да се гледа да се вместите в бройката за съкращения с които миналата година/2008г./ загубихте много специалисти и инженери.Хора занимаващи се от зората на създаването на кабелните оператори от преди 10-15г. ги махнахте, защото засягаха личното ви его ,защото бяха наясно с нещата и виждаха накъде отиват те,а именно към дъното нали...!Комуникациите се развиват с шеметна скорост постояно излизат новости и иновации ,което е наложено от постояното изискване на клиента за нови услуги и качество.Вие качество няма да имате никога заради факта че нямате специалисти,пускате нови услуги ама те се сриват, защото мрежовите ви ресурси нямат успеваемост.Единственно ми е тъжно за някои от колегите там с които работехме и се разбирахме.Много от тях учиха и завършиха МИ и станаха инженери ,но явно ще се реализират в друга фирма като гледам...Много поздрави на Хари Потър ,някои ме разбират какво искам да кажа...хахаха .Дано справедливоста и нормалните отношения възтържествуват най сетне. Успех на всички!

Много работа, заплащането е никакво! Уважението го няма! Радвам се, че не работя за тези мошеници!!!

Абсолютно не зачитане на клиента и не спазване на елемнтарно уважение, не корекност, не лоялност, не качествени услуги! Мили хора, не се лъжете, аблолютни аматьори са Cabletel и не професионалисти. Бягайте надалеч, че и да решите да се откажете от тях става трудно, трябва да предупредите предварително 1 месец, а ако трябва да ви връщат пари поради не доставена услуга от тях за определен период, не се учудвайте, ако чуете отговор ние пари не връщаме.Може ако следващия месец сте наши клиенти, мерси ама не искаме да се подлагаме на този тормоз. Абсолютно, не се лъжете да ползвате услугата 3Плей!!! Спестете си нервите, лъжите и ядовете!

Хора, никога не правете грешката да станете на тези мошенници абонат. Аз имам от 2 години кабелна и бях доволна. Преди два месеца си прекарах и Интернет с доста калпаво качество, но тогава нямах друг избор, а и бях видимо доволна от кабелната. .......докато един ден не прекараха кабелна на един съсед и не ми спря нета и кабелната. Вече минаха 12 ндена и още няма ни звук ни стон от тях. След ежедневните обаждания ми писна да ми се извиняват и спешно да ми пращат екипи. Просто абсолютно недопустимо е по време на криза да искат да загубят още един клиент. Всички фирми се борят за нови клиенти - Кейбъл тел явно са много богата фирма и не им пука за клиентите.
Е днес е 31.08.09 и отивам да пусна една молбичка за прекратяване на договора, както и жалба с копие до комисията за регулиране на съобщенията. Разбира се ще очаквам и някакво обезщетение за това, че половината месец (а и не се знае още колко) ме оставиха без нет и телевизия.
А на връщане ще мина през някоя цифрова телевизия, сигурна съм че те ще си счупят краката да бързат да ми монтират една чиния на терасата.

Пламене, въобще няма да си мръднат пръста, можеш да си сигурн. Това е гей-организация, не е нормална фирма. Да спомена само, че от 4 месеца не съм абонат на фирмата, имам бележка с входящ № на писмо за прекратяване на договора и в същото време идиотите ми пращат писма с, които ме приканват да си платя. При положение, че не знам колко пъти им обясних - не съм ваш абонат. Не и не - писмата валят едно след друго. Просто е въпрос на време да заведа дело за тормоз най-малкото.
А защо не съм абонат на тази идиотска фирма, е дълго за обяснение, но прочетете коментарите под мен и ще разберете защо.
На работника с 900 лв заплата - пич, като ги знам какви са некадърници в тая фирма, представям си ти какво можеш, че цели 900 лв ти дават. И това ти е много

Абе искам да ви кажа,че работя в кейбълтел от година и половина и винаги съм правел много добри пари,от 5 месеца насам не падам под 900 месечно,така че си помислете хубаво.Естествено трябва да си добър и да не те мързи,защото българина го мързи да гледа,иска да лежи и паричките да идват- не става.ИМА КОЛЕГИ ВЗИМАТ ПО НАД 1500-ТАКА ЧЕ АКО ИМАТЕ МАЛКО АКЪЛ В ГЛАВАТА,ЕЛАТЕ И СЕ ПРОБВАЙТЕ ,НЯМА ДА СЪЖАЛЯВАТЕ,ОСВЕН АКО НЕ СТЕ НЕКВИ ТЪПИ,ОГРАНИЧЕНИ,ДИВИ СЕЛЯНИ.

Пиша Ви тези редове, а скоро ще подам оплакване, че от 05.08.-11.2009 не ни оправиха навременно кабела след многокротни обаждания от мен и съпругата милПри набиране на тел. 070043700, вежливо ни обяснявате, че се записва разговора, с цел подобряване качеството на Вашата услуга а дали подадената заявка за повреда в косанин дол е предадена навреме за да бъде отстранена, не съм сегуренл.Дали това закъснение на отстраняване на повредата, ще ми бъде корегирана сметката за месец август.

...забравих да спомента че за тая работа набират сичко живо с глава и крака и над 18.. други критерии не се гледат :D:D:D:D