КейбълТЕЛ / CableTEL /img/frontend/nomap.png"

КейбълТЕЛ / CableTEL

Аз искам само да кажа, че съм изключително доволна от работата си в КейбълТел. Чета тука разни коментари на бивши служители, които явно са не много доволни. Само че в КейбълТел нещата стоят така както ти се отнасяш към хората и към работата това получаваш. Ако работиш съвестно и се стараеш получаваш високи възнаграждение , ако не се стараеш няма да получиш нищо. Това е положението. Който има желаение за работа няма да остане разочарован. А колегите от Варна са невероятни и това прави работата ни още по-забавна и лесна.

Моето мнение е следното, щом за една фирма в сайт за работодатели, пишат недоволни клиенти, значе наистина отношението към тях е прехвърлило границата.мнения могат да изкажат навсякъде , но щом са стигнали дотук значи наистина нещо куца.Аз бих могла да допълня следното " недоволни служители е равно на недоволни клиенти ", прилагането на западни подходи , термини и методи за работа е безкрайно безуспешно щом нямаш и елементарно уважение към работника си, да не говорим за мотивирането , което като цяло го няма никакво.На кандидатстващите тук мога да кажа, по-добре недейте, ще се разочаровате или ще ви уволнят по коледа.

от три дена звъня на тъпия им телефон 070043700 и само заето и кво сега да хода до касата която е на майната си за да питам нещо елементарно тая фирма е толкова зле че ще се преместа към БУЛСАТКОМ явно управителя на фирма Кейбълтел е некомпетентен без никви ръководни функции и грам мисловна дейност щом един клиент от 15 години неможе да се свърже с скапания телефон ама като си върнах приемника за цифрова телевизия ми звъняха 100 човека да ме питат що го връщам нали царвули нещастни!!айде умирайте у кофите!!!!

Искам да изкажа разочарованието си от услугите на Кейбълтел в Сливен. Аз живея в жилищен блок, в партера на който е офиса на фирмата. Качеството на подавания сигнал е отвратително. Много често с дни стоим без кабелна телевизия, а когато отидеш да подадеш сигнал, служителите в офиса им дават някакви неадекватни обяснения. Чакаме с дни да благоволи някой техник да дойде. Отношението на служителите в офиса на ул."Генерал Скобелев" в Сливен е повече от нелюбезно и безотговорно, дори бих казала незаинтересовано за авторитета на фирмата. Моля ползвайте това мнение като поучение!

Искам да споделя разочарованието си от служителите на тази фирма и по точно от дадена служителка , за която ще прочетете по долу.. От дълги години ползвам вашите услуги и до сега не съм имала проблем, след като се обадя на телефона за Стара Загора -веднага се реагираше! Какво се получава сега- имате национален телефон на който 5 минути са само реклама , оператора докато се обади....а  gsm ми .....  накрая ми писва да слушам музиката която звучи докато се свържа с оператор и се отказвам  , като получавам една набъбнала сметка за телефон. Свързвах се също с онлайн операторите и от тях никаква информация   " ще предадем на колегите"   -това са техните приказки  3-4 дена поред. И ето, че в събота 9.01.  от телефон 980040   в 14.43 ми се обажда някаква дама , която не ми позволява да се изкажа, държи се нагло и  само повтаря  " коегите идват у вас ли сте"  - на въже ли бяха държани колегите и, че тя не ми позволи да споделя проблеми си и заедно да прценим  необходимо ли е да идват колегите и  , тъй като до този момент никой по никакъв начин не се беше свързал с мен и изведнъж   "идват"   Постоянно ми повтаряше   -"това е политиката на фирмата". Мисля, че такива служителки нямат място във вашата фирма!!!  А аз съм пред  дилемата   да бъда ли ваш клиент  или да не бъда?

Ами Те преди 1г. точно така направиха тук при нас ,точно преди празниците  ДЕКЕМВРИ и айде чао...а да не говоря кои оставиха на работа.Абсурдна държава съответно и фирмите са такива.

като ка4ество дабъл плеи е добро.възмутена съм,4е тази фирма се сля с евроком и на 17.12.09г. незаконно уволни над 200 служители и също така са затворени офиси(каси(,които изобщо не е трябвало да бъдат затворени.ние жителите на кв.витоша останахме без каса и ще подадем жалба,тъй като няма да обикаляме кварталите за да си платим,ще съдим тази фирма.след като предлагат услуга са длъжни да ни подсигурят удобна за нас каса.иначе казано да го.....,как можаха точно преди празниците да направят такова нещо на служителите си,всички са възмутени.те са пълен непокис и хора на които не им пука за останалите,не могат да се нарекат достойни българи.все по на зле отива държавата ни.

Предполагам ще ще започна работа в тази фирма, ако може някой да ми каже дали си заслужава?? Благодаря!

Искам да започна работа в Cable tel, като агент директни продажби. Нека работилите на такава позиция да кажат малко повече за нея и има ли възможност за развитие. Разбрах, че заплащането зависи от успеваемостта на агента в продажбите.

Само да попитам служителя преди мен, като се събуди и се върна в реалността какво се случи? :) Кейбъл тел в Русе го разсипаха последната 1 година и те си знаят това.Без коментар за глупостите написани по-долу.