БТК Контакт /img/frontend/nomap.png"

БТК Контакт

А мацката която беше писала преди това :) Само искам да я попитам- ти къде гледа като подписва договора? :)

Ами аз ходих на интервю за работа в БТК Контакт но не в Бургас а в София. Сградата и офиса са много яки, и видях само млади хора. Малко са им високи изискванията обаче... Заплатата която дават чисто без данъците е 850 лв което не е зле за България. Ще ходя скоро и на второ интервю.... Колкото и да е поне за заеми е добре защото в банките не отказват на служители на БТК... Като отида на второто интервю ще пиша пак.

ами, аз съм малко учудена от това, че има и доволни хора от БТК, ама... много ми е интересно тези "големи" соц.придобивки, за които всички говорят какви са и в какъв размер са, защото аз съм от година в БТК Контакт и не съм получила такива!!! получавам 30лв за храна, 14.40лв за телефон..ако вие смятате, че 1.50лв на ден е достатъчно - незнам какви хора сте...за заплата няма смисъл да говоря..запърви път получавам толкова ниска заплата (260лв)..това е смешно!!!бонуси -никакви(поне аз не получавам, имам префектна статистика)...за да имам прилична заплата трябва да работя извънредно, за да си докарам заплата 400лв...и да, последно..ПИТАЙТЕМЕ ЗАщО НЕ СЪМ НАПУСНАЛА ОщЕ? Имам отговор, не е защото ми е хубаво да ме тъпчат, да ме унижават, да се държат с мен, все едно съм им длъжна..не, в трудовия ми договор пише, че ако напусна по-рано от една година след постъпването ми на работа, ще дължа не устойки на БТК 500лв....това е нагло...