Мобилтел / Мтел / А1 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=42.718815396955115,23.296380043029785&markers=42.718815396955115,23.296380043029785

Мобилтел / Мтел / А1

Не знам за фирмата но Аз лично си докарам до 200$ на седмица от този сайт:

Работя в магазин на А1 завиждайте.

Кофти работодател са, нямам добри впечатления и не бих препоръчал. Пълно е със селяни

Здравейте,работих в А1 в офис в Бургас и това за мен беше най-гадната работа до момента в живота ми. Регионалната е напълно луда, крещи,кара се с всички,напълно безкрупулна откачалка. Напрежението е постоянно,целодневно бях с главоболие,от една страна клиентите,от друга страна регионални,зонални. Постаянно групи във Вайбър,Мейли, заплахите са нещо нармално. Заплащането е меко казано мизерно ,впредвид лудницата в която ще работите. Радвам се ,че се махнах няколко месеца немога да се съвзема от стреса в тая лудница.

Толкова щети направиха А1, че не могат да ги върнат дори и цялата компания да раздадат. В центъра на Русе вече затвориха магазин на А1. Нямат клиенти. В този магазин станаха най-големите измами на А1. Институциите не взема мерки както винаги , но на А1 им се върна тъпкано. Усетиха го по шепата клиенти, посетили магазина. Единственото нещо да се махнете от А1, е да си прехвърлите номерата в друг мобилен оператор. Няма какво повече да коментирам.

Като настоящ служител на компанията, познавам Полина от доста време. Честно казано се радвам, че в работна среда нямам преки взаимоотношения с нея. Дори не знам как все още е в компанията. Що се отнася до споменатия отдел, наистина не е най-блестящото място, на което може да попаднете. Като цяло не бих препоръчал кол центъра и производните му.

Който"реве",че в А1 не се плаща,или че са лоши работните условия,е мрънкач или искащ да работи на 4 часа за 5000 лева.
Предходният коментиращ е абсолютно олицетвирение. Дойде за 3 месеца, които се проточиха на принципа отпуск-болничен-отпуск. Не знам кога успя да събере мнение от нас,като служители, при положение,че почти не видяхме нейното присъствие в работна среда.
В последствие,беше освободена поради липса на всякаква работна дисциплина и идване на работа когато си пожелае.
P.S. лицето идва от Теленор, по същата схема освободена от там. Може би и за тях коментарите й са същите,милата тя, "онеправдана".

Да започна работа в А1, беше най-грешното ми решение тази година.
Смятах, че А1 е компания на високо ниво, което ме наведе на мисълта, че и работната среда ще бъде такава. Е, аз нямах късмет в компанията, защото попаднах във възможно най-лошия отдел,а именно - отделът за online customer support. Впоследствие служители от други отдели ми споделиха, че това е отделът, в който попадат тези, които не са имали потенциал и компетенции да се развиват на други позиции. В екипа няма да срещнете сплотеност, а точно обратното, което вероятно се дължи и на тийм лидерката - Полина Кръстева, която за 12 години стаж в компанията е успяла да стигне единствено до позиция team leader и то на най-безсмисления отдел. Полина няма уменията да ръководи екип, нито пък комуникационни такива. В екипа имаше и хора, които правят изключение, но голяма част от тях не са добронамерени към новопостъпили хора. От този екип възможности за развитие няма да се открият. Изградена е и политиката да няма обедна почивка, като има единствено 4 почивки по 10 минути, а ако си гладен можеш да се нахраниш по най-бързия начин над клавиатурата докато работиш. Говори се, че има бонуси, но като новопостъпили служители такива няма да видите първите 4-5 месеца, а може би и повече.
Най-хубавото нещо, което получих от А1 беше трудовата ми книжка когато напуснах.
Ако имате намерения да започвате работа в А1, в никакъв случай не избирайте този отдел.

Защо изнудвате клиентите да си сменят тарифния план по средата на договорния период само и само да касирате повече? Това е престъпно! Срамота да принуждавате възрастни хора с никакво потребление да плащат още и още!

Работих тук за кратко, не беше особено готино преживяване. За щастие вече не ми се налага да се тръшкам за малко пари на дълги часове, зарибявайки клиентите за какви ли не планове само за да издърпам малко бонус. Ако искате да направите като мен започнете да трупате световно признатите биткойни напълно безплатно - https://freebitco.in/?r=563783