Т & Н Финанс ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Лозенец, ЗЛАТОВРЪХ, 52, ап. 5&markers=София, Лозенец, ЗЛАТОВРЪХ, 52, ап. 5

Т & Н Финанс ООД

3 точки от 1 мнение

Хора със слаби нерви да не започват работа в тази фирма.
Хора, които мислят, че могат да планират отпуск, да платят резервация и графикът им да се спази - да не си го и помислят, ще им се възложи нещо с невъзможен срок 3 дни преди отпуска, и денонощно да работят, няма да успеят, с много пари ще изгорят, ако резервацията е в чужбина.
Младите специалисти, подписали разни договори за обучения и квалификации да внимават - след напускане ще искат от тях няколко хиляди лева за "възстановяване разходи за обучение" като неустойка, че са работили по-малко от 3 години там, и отделно още толкова ако са започнали при друг работодател със сходен предмет на дейност.
За тези, които не се плашат от горното и са работохолици, могат да са на разположение 24 часа, събота и неделя
Заплащането наистина е добро! Успех!