Макс Даниели / Max Danieli /img/frontend/nomap.png"

Макс Даниели / Max Danieli

Работих в тази фирма две години , много добра школа за пресни вишисти , НАУЧАВАШ СЕ КАКВО НЕ ТРЯБВА ДА ПРАВИШ.Тази фирма съществува от 2000г. и все още неможе да си направи организация.Цари абсолютна шуробаджанащина , всеки е на някой човек , сложени са хора за шефове , които са абсолютни тъпанари и подчинените им знаят много повече от тях , и съответно обират пишкира вместо тях.Никога няма да се оправят , защото рибата се вмирисва откъм главата.

ami ne e lo6o no moje da bude i po-dobre otnosno firmata tq si e ok no nqkoi hora q provalqt

Не ходете там,само ще ви скасат нервите...................

Zdraveite!
Az sam klientka na Max Danieli,jiveq v Sofiq i lqtoto bqx na po4ivka v Sl.Brqg razbraxme za mola.Otidoxme,razgledaxme nqma6e koi znai kakvi magazini,no vse pak otkrix Max Danieli vlqzox da razgledam.Ima6e mnogo stoka ot koqto pove4e ot polovinata be6e AUTLET,vapreki tova ima6e i nova kolekciq.Iskam da oto4nq otno6enieto na momi4etata : vqrno 4e sa po mladi ot prodava4kite v Sofiq,no tezi momi4eta si razbiraxa ot rabotata,nemoga da vi opi6a kolko bqxa liubezni i kak se opitvaxa da ni zadovolqt kaprizite.Bqx s maja mi,4udex se kakvo da premerq kakvo da si kupq,premerix celiqt magazin ( e kak nqma da go premerq kato mi predlagat o6te i o6te i znaqt kak da te omaqt da si go kupi6)iskax da poqsnq 4e da si prodava4 mai ne e lesno vapreki 4e tezi momi4eta bqxa mladi znaexa kak da se darjat i kak da prodavat dadena drexa,kak da i napravqt cqlostna xarakteristika za da q predstavqt po nai krasiviq na4in,dokato prodava4kite v sofiq pitam se koi gi nae na rabota?

До преди година и половина бяхме добър екип с моделиерна и изпълнители но на някой му се стори прекалено добре и се наложи да ни прехвърлят към Албена стил -доброзорно за по малко пари от тези ,които не бяха кой знае колко добре.За работното време:както във всяка шивашка фирма-нерегламентирано.Колегите(изпълнителите на моделите)биват.MAX DANIELI=АЛБЕНА СТИЛ

Ако си момче на особенно млада възраст с висше образование и симпатичен отиди там,ще си на почит и уважение- и заплатата ще ти
вдигнат за да не напуснеш,Друго не е важно,Стига да си и на височината,и на по дребни не отказва, Мотка собственичката на фирмата
както си иска с усмивка и меко р,Елате,Елате,Елате има работа за
момчета без достойнство и самочувствие,Аз съм един от тях,

Ако имате време за губене отидете точно там.Обещания ,обещания и само това.В момента в който започнете работа и нещата се променят .Дори и да сте специалист в дадена област вие в никакъв случай не разбирате повече от управителката на фирмата ,която между другото ви казва ,че не е специалист ,но даденото нещо не е така.Сами си направете извода.

До обяд чакахме да дойдат шефовете,другите си бъркаха в носовете и се правеха че бачкат.По обяд се правеше импровизирана оперативка.
Работно място нямах,а съм графичен дизайнер.КОмпютърът бе общ и го делих последните дни с още 2-ма колеги,които искаха да ги уча да работят с програмите.Трябваше да работя в къщи по цели нощи,и със свои пари правех разпечатки в други фирми,да не им хабя тонера),накрая,за последния проект се обърнах за помощ към колеги от друга фирма.Оказа се,че въпреки цялото ми желание за работа и т.н. моят пряк началник дори незнаеше какво точно иска от мен)От сканирана снимка да направя постер с размери на витрина за магазин!:)Когато усетих ,че нещо не се връзва с едни закачалки/да им се сложи лого/,отидох при дадената фирма,оказа се че колегата прибира част от парите и явно ги дели)въпросът е с кого)И тогава ме уволниха почти без обяснения.Не съжалявам за друго освен за загубеното време.На края на града,без осигурен транспорт и с нереално работно време/до 21ч. понякога/,кофти колектив...Една голяма пералня за пари,нищо повече.