Счетоводна Къща Дал Сиат ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Възраждане, Антим I, 57&markers=София, Възраждане, Антим I, 57

Счетоводна Къща Дал Сиат ООД

Имайте предвид, че счетоводството и счетоводителите почти във всички счетоводни кантори/къщи са на изключително ниско ниво. Не познават счетоводните стандарти, данъчните закони, ..... а вече са си повярвали, че са "счетоводители". Трупат грешка след греша, но знаят как да замажат очите на клиентите.
Дори собствениците на кантори не са никакви счетоводители и разчитат на хора без опит и познания, които наемат на работа.
Въобще, не се предоверявайте на разни лаици. Това може да ви струва скъпо и прескъпо!

Весели празници, Дал Сиат! Чудесна компания с добър екип!

Никол и Жоро
BG trade

Започнах от няколко месеца и съм много доволен.
Фирмата определено си заслужава.
Хубав офис и млади хора...работата е динамична и интересна...едно от малкото перспективни счетоводни кантори в столицата, където наистина те ценят, уважават и предоставят възможност за израстване!

Пълен кошмар