Счетоводна Къща Дал Сиат ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Възраждане, Антим I, 57&markers=София, Възраждане, Антим I, 57

Счетоводна Къща Дал Сиат ООД

Весела Коледа и Щастлива нова година на всички!

Страхотен екип сте ДАЛСИАТ и продължавайте все така-успешни, усмихнати и лъчезарни!

А.Замфирова
Intertrance Pro Co

До преди няколко месеца работих във фирмата, мога да кажа само хубави думи. Работи се много динамично, с млади и позитивни хора. Заплащането е доста над средното за тази сфера за София, като има и бонуси чат пат. Управителите са много либерални и подхождат винаги с разбиране. За времето в което работих там научих много нови неща, натрупах опит който ще ми бъде полезен. Всеки, който има шанса да бъде одобрен за работа в Дал Сиат, ще може да се потопи в тази атмосфера!

Аз също съм дългогодишна служителка и искам да ви кажа, че тук сме една много креативна и спокойна компания, с различни хора, събрани на едно място, всеки цветен по своему. Има по-големи, има и по-млади колеги и колежки, с които така взаимно си съдействаме и черпим опит едни от други. Фирмата предоставя възможности за развитие и професионално изграждане, всичко се плаща коректно и на време, което за мен лично е доста важно. Въобще, само суперлативи мога да споделя за компанията.

Така е ! Трябва да се внимава и точно това прави ДАЛ СИАТ толкова успешна и стабилна компания, с утвърдени позиции на пазара с над 27 години установени традиции и стил на работа !
В ДАЛ СИАТ смятаме Клиентите и Колектива за наш основен приоритет, като
"Следвайки приоритетите си, утвърждаваме нашето предимство измежду професионалистите!"

Нашите клиенти не са просто едни от крайните потребители на предлаганата от нас услуга, съответно само източник на средства на препитание за колектива на счетоводната къща, те са основният компонент на сферата на реализация, както на продукта на колективния счетоводител, така и на всеки един от нас.

Гордостта ни с 27-те години е обоснована от:

- дългогодишно обслужваните от нас клиенти, които се превърнаха в приятели!
- утвърждаването на колективния ни професионален отпечатък в счетоводното обслужване на българския пазар;
- неоспорваното признание, че от създаването до момента сме окачествени, като училище за амбициозни специалисти;
- непрекъснато участие в обществения живот в страната.

Имайте предвид, че счетоводството и счетоводителите почти във всички счетоводни кантори/къщи са на изключително ниско ниво. Не познават счетоводните стандарти, данъчните закони, ..... а вече са си повярвали, че са "счетоводители". Трупат грешка след греша, но знаят как да замажат очите на клиентите.
Дори собствениците на кантори не са никакви счетоводители и разчитат на хора без опит и познания, които наемат на работа.
Въобще, не се предоверявайте на разни лаици. Това може да ви струва скъпо и прескъпо!

Весели празници, Дал Сиат! Чудесна компания с добър екип!

Никол и Жоро
BG trade

Започнах от няколко месеца и съм много доволен.
Фирмата определено си заслужава.
Хубав офис и млади хора...работата е динамична и интересна...едно от малкото перспективни счетоводни кантори в столицата, където наистина те ценят, уважават и предоставят възможност за израстване!

Пълен кошмар