Кадис Консулт ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна, Одесос, ул. БАРУТЕН ПОГРЕБ, 3, ет. 7, ап. 28&markers=Варна, Одесос, ул. БАРУТЕН ПОГРЕБ, 3, ет. 7, ап. 28

Кадис Консулт ЕООД

Не знам дали имат текучество,но за кой път вече пускат обяви,това говори достатъчно.Доста често.

Аз съм последния служител, който е прекратен от кантората и като такъв искам да напиша своето мнение и да се разгранича от коментарите по-долу. Тъй като поставените коментари съвпадат по време с моето прекратяване и са анонимни, длъжна съм да напиша моето мнение за работата ми в кантората близо година и половина.
Всичко написано в двата коментара (според мен написани от един и същи човек) е силно преувеличено и донякъде невярно. Не е вярно, че има текучество , както вече е написала г-жа Желязкова. В кантората работят млади, но компетентни счетоводители. Отношенията между тях са приятелски, атмосферата в офиса е като цяло приятелска и спокойна. Липсата на колегиално отношение е силно преувеличена.
Аз лично съм работила в почивните дни, но това решение е било напълно и изцяло мое. Работата ми беше много (говоря за моята позиция) и трудно може да се навакса когато си бил в отпуск например.
За заплатата няма да коментирам, защото не е редно. Тя все пак е договорка между две страни.
Лошите страни са това, че няма приемственост (поне при моето започване) и предаване на работата ( която е голяма по обем и сложност и обучение е необходимо) и липса на организация в кантората, което рефлектира върху работата на персонала.
П.С.
Надявам се, по –скоро да съм била полезна с мнението си , което е обективно и безпристрастно, въпреки ситуацията.

Всичко написано за счетоводната кантора е вярно - смешно ниско заплащане, експлоатация, работа в почивни и празнични дни, текучество, некомпетентност на ниско платения персонал, неколегиални отношения между колеги.
Съвсем в реда на нещата е представител на управата да отрече истината, но това не му прави чест.

Служител с името Караиванова не е работила никога във фирмата. Хубаво е човек като пише нещо да застава зад името си. Всеки сам може да прецени какво означава текучество - прекратени трима души за десет години! Заплащането при нас се определя от постигнатите резултати и съвестните служители получават заплата според работата си. Заплатата във фирмата е над средната за бранша.

Не става за работа там - текучество, експлоатация, ниска квалификация, ниско заплащане. Счетоводителите няма да научат нищо ново, а за клиентите има голяма вероятност да плащат солени глоби.