Агрион Инвест АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,бул. Дунав 5&markers=Пловдив,бул. Дунав 5

Агрион Инвест АД

На светло сте от няколко месеца, не се изказвайте така все едно винаги сте били коректни, понеже не сте! Плачехте си за проверка от инспекция по труда, но такава нямаше естествено, понеже знаем как в тази държава се случват нещата. А измамите, които правите няма да ги коментираме.

Компанията е напълно "на светло" по отношение на спазване но КТ.
Всички служители се осигуряват на реалното възнаграждение е получават пълото заплащане по сметка и винаги навреме.
Много бих се радвал да има повече коментари в които няма "съчинения по картинка".

Щом има плащане в плик, значи няма осигуровки.Щом няма осигуровки, значи няма и болнични, отпуски, майчинство, пенсия, възможност за теглене на кредит, както и сигурност, че изобщо ще си вземеш заплатата!

Много добри пари, които бяха отпуснати на време. Отлични условия.

Доволни са роднините при продажбата на земите ни. Млади хора, приятна атмосфера.

Блатодаря на добрия колектив в офис Варна. Доволни сме..

Фирмата не е окей, постъпиха кофти с мен и ме съкрати един дебелак фен - на баскетбола и тениса. Само не разбрах, кой е селяка от Гулянци ? Защото едно мениджърче много ме изнерви на тийм билдинга с фасоните си, ама не му помня вече името, дали е същия ?

Бих споделила само, че трябва да стоите далеч от тази фирма! Абсолютно никакви възможности за развитие, много лошо отношение и плащане в плик. На интервюто ви се говори все едно ще започнете мечтаната си работа, но това е далеч от истината. Работното ви време се определя от работата и допълнителните часове не се заплащат.
Това е една лоша фирма, нищо позитивно не може да се каже. Не бих обърнала внимание на нито една от обявите, които непрекъснато се публикуват.

Идеално предложение за кредит, правилно оценени земи.

Отлично свършена консултация за земите.