Агрион Инвест АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,бул. Дунав 5&markers=Пловдив,бул. Дунав 5

Агрион Инвест АД

На финалната пряка съм за работа в Агрион, направиха ми оферта. Интересувам се дали мога да преговарям с тях за заплащането? Как е екипа (счетоводство)? Плащат ли навреме? Какво е отношението им към майки с малки деца?
Предварително ви благодаря, ако оговорите бързо, защото трябва да реша скоро :)

Много каруцарски стил, г-н настоящ служител. Или сте твърде обиден или комисионните за определени доставки са секнали.
Нищо. Винаги идва край!
И понеже е лесно да говорим небивалици когато сме анонимни, излизам с името си - Соня!
Вие дали можете?!

Моля да не намесвате името на Константин Бояджиев! Човека няма отношение към Агрион от много време. Власта е в ръцете на Анатоли Георгиев - вписан и в търговския тегистър.
За бъдещите кандидати за работа:
Ако сте бивш служител на някой телеком, сега е момента да кандидатствате за работа! Назначават се некомпетентни хора, нямащи визия, нямащи идеи нямащи подход и всичките са служители на някой телеком (предимно Германост и Теленор). Има кръг от хора, близки до Г-н Георгиев, които се радват на слънчеви и безгрижни дни, взимат добри заплати и някои от тях дори дават тон и слагат думи в устата на Изпълнителния Директор. Отношение към персонала (който да не забравяме се грижи и те да олучават възнагрежденията си) е меко казано обидно, надменно. Тоталитъризма се е вселил със всичката си сила, от както Анатоли Георгиев е овлсатен. За хората решили да бъдат в стоанската дейност, нека да имат редвид, че ще бъдат управлявани от Главен Агроном, който е градинар от Пазарджишкия затвор, изгонен като същата длъжност но в лозарството. Името му е Стефан Гроздев. Водещ фактор в земеделската част. Заедно със своята приятелка (анализатор в холдинга) си нагласят цифри и обстоятелства, както им изнася. Заради Г-н Стефан Гроздев, нмого хора, говорим разбиращи и работещи хора си тръгнаха. Други бяха изгонени като кучета, с висящи до тях пазачи, който има даваха време само да си изсипят чекмеджето в една торба. Та същия Г-н Гроздев, се ползва с голямо доверия и бива усърдно закрилян от Директор Операции Николай Минев. Друга важна фигура при взимането на решения. Умело манипулира Анатоли Георгиев и като малко дете, мрънка за всяка прищявка и играчка. Николай Минев, не може да му се отрече голямата амбиция да е Директор, но за съжаление няма никакви умения или знания, за да носи тази корона. Най вероятно тя му тежи и това е причината, като говори с някой, да си гледа в обувките. Под вещото ръководство на Анатоли Георгиев, съветван от Николай Минев и Стефан Гроздев, успя да съсипе доста хора, един работещ колектив и не малук бизнес в сферата на селското стопанство. Успя да си назначи Търговски Директор отново от телекомите, който няма и бегла редстава от тази материя. Очакваме в скоро време да започнат да раздават СИМ карти на всички клиенти и да се появи нов оератор на пазара АгриКом или АгриТел.
Като обобщение за потенциалните кандидати за работа. За сега стойте далеч от Агрион Инвест АД и дъщерните им дружества.

Докато си намериш хубава работа става да поработиш в Агрион няколко месеца, за постоянно в никакъв случай!

Възнагражденията варират от 800 до 1100 лв /с леки изключения/, сам/а си направи извод дали да започваш работа там, понеже откакто ги знам вечно търсят служители, което трябва да ти говори нещо. Текучеството е ОГРОМНО. Не препоръчвам! /Бивша служителка/

Има обява за счетоводител и се колебая от всичко написано до тук, може ли малко по-подробно инфо как е заплащането,екипа, работата?

Анатоли Георгиев възможно най-лош избор. Анатоли Георгиев олицетворение на некадърност, некомпетентност. Разби и малкия колектив. Назначи свои още по некомпетентни хора. Анатоли Георгиев да не дава Господ да работите с него.

Понеже съм бивша служителка на тази компания и аз ще изразя мнение. За съжаление и моето ще бъде негативно, искрено съжалявам че съм бил част от тази компания, неразбирателството между отделите е до такава степен, че дори не комуникират помежду си. Най - лошото е че всичко това е породено от ръководителите! За да добиете представа погледнете текучеството в тази фирма, мисля че за последната година повече от половината служители си тръгнаха или бяха принудени да направят това. Единственото хубаво нещо, което мога да кажа е че заплатите се изплащат навреме и осигуровките са върху реалната заплата /отскоро/.

Цяло чудо е че никой не коментира баба ти Бонка, тази люта и не.......... женица :)

Работих няколко години във фирмата. В началото всичко беше много добре, но със всеки изминал ден нещата вървяха надолу. Постоянно се искаше да се водят безумни нови таблици. Нагледах се и на пишман мениджъри и директорки като Светла Боянова чийто маниер на работа и тотално невежество не ми се иска да коментирам. Дано собствениците скоро се осъзнаят и изритат всички които са се самозабравили там. Заплащането ако си без много опит, каквито са 80%от всички е ок, но иначе за опитни кадри е ниско. Офиса е ок, привилегии и придобивки няма. Никакво уважение.