Агрион Инвест АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,бул. Дунав 5&markers=Пловдив,бул. Дунав 5

Агрион Инвест АД

До последния коментар от "настоящия служител". Да ме прощавате, но заплащането не се ли договаря преди да започнете работа, а не след като си станал човек на някой. Когато си подпишеш договора, ти се подписваш под възнаграждението, за което си склонен да работиш
И да ви кажа честно, хич не са много компаниите, които плащат без забавяне. Вероятно нямате много сблъсъци с българските работодатели, за да твърдите , че всички плащат навреме

Офиса е на добро място. Заплащането е според това, кой на кого е човек. Ако сте близки до до Изпънителният Директор, ще сте добре. Развитие, никакво. Отношение, подигравателно и унизително. Екип, това е грозна дума в Агрион Инвест. Ако Ви устройва това, че ще взимате заплата на всяко определено число, значи това е вашето място, (но всъщност почти всички големи компании плащат редовно). И дано се задържите повече от три месеца. Ако се зачетете в махленските нападки и спорове по-долу, може да намерите много истина. Но това при положение, че Ви интересува нещо повече от заплата на конкретна дата.

Тук започва някакъв махленски спор, кой за какво получавал бонуси и на кой бил човек, а се бяга от важната и полезна информация за кандидатите за работа. Хора, спрете се. Ако имате нещо да обсъждате и да се доразбирате, моля, не го правете тук. Още веднъж апелирам да сте полезни на кандидатите за работа и да споделите дали навреме се взимат заплатите, какво е положението със осигуровките и работното време, има ли бонуси за добре свършена работа и има ли някакви преференции. Това, за мен са важните неща. Оттам нататък всеки си решава дали ще започне работа

То винаги ще има хора, дето са ги уволнили и ще плюят, щото няма какво друго да правят, докато са без работа.
Аз си мисля, че щом заплатите се плащат навреме и се отнасят добре с майките, значи са по-читава фирма от повечето на пазара!

Интересно изказване на настоящия анонимен служител, относно предоставянето на информация към горестоящите-(цитирам по памет) и как това кореспондира с достойнството Ви, за което споменавате. Очевидно нямате такова, защото все още сте служител на тази компания. Защо ли?

Благодаря Ви за включването, Анонимна!
Отново не виждаме име - защо ли не съм учудена!?
Анонимната смелост е качество, което не смятам за едно най - достойните предвид изложените от Вас факти.
Интересни наблюдения имате върху развитието ми в компанията. Явно асоциалността ми не пречи да се отлича.
Получих награда за предложение за име на компанията на 4-тия месец от работата ми в нея, по време, в което лица като Георгиев, Минев или Гроздев не бяха в общия план. И съм горда с това признание.
Радвам се, че сте наясно и със заплатата ми. Само се чудя, как точно я определихте като чудесна?!
Нима знае, колко точно усилия, хъс, години отделени в образователната система и 12 часов работен ден съм отделила за да я получавам?! Не мисля!
Връщането 5 години назад обаче ми дава ясна идея за личността Ви.
Нямам никаква идея, какви момичета от майчинство посочване, както и хора, които съм довела в компанията. Ще се радвам да ги посочите конкретно.
Искате написаното от Вас да не бъде приемано лично и да служи на хората, които обмислят дали да кандидатстват в Агрион!?
Ами кажете им го без посочване на хора и лица. Говорете за фирмата!
Бъдещи колеги, ако искате да попаднете в напълно различна бизнес сфера, имате желание да се учите в движение, бързо се ориентирате в нова среда - понякога доста жестока, но никога скучна, имате око за малките детайли и голяяяяма кофа с търпение, заповядайте!
Има хора, които ще ви помогнат през целия процес на въвеждане. Има и други, които ще го вгорчат. Важното е, че амбицията, хъсът и истинският морал (това е специално за г-жа Анонимна), няма да останат незабелязани! :)

Предвид граматическата издържаност на написаното от Вас, едва ли някои се двоуми относно експертните Ви качества! Не ви прави чест да хвърляте подобни небивалици в пространството, още по-малко да клеветите хора, доказали се и останали коректни към компанията.
Добри експерти има много, малко са тези обаче, които имат смелостта да изказват открито позицията си пред колеги и ръководство. Работя от 3 години в Агрион и смея да твърдя, че имената, които цитирате са едни от тях!
Работната среда е приятна, в компанията работят много добри кадри, заплащането е адекватно, а начинът по който Вие излизате от нея показва Вашата същност, а не тази на Агрион!

Радвам се, че се включихте Соня! Но нямаше как да не го направите след като Вие, сте една от близкия кръг около Г-н Анатоли Георгиев. И пряко засегнахме Г-н Стефан Гроздев. Нека се върнем назад във времето, нека си спомним как Ви толерираха с бонус за име, как Ви толерираха и с бонус за принос. Нормално е да ворегнете сили и да организирате хората около вас да пишат. Но не оплитайте и не притискайте жени върнали се от майчинство, да застават на ваша страна, за да си запазят работата. Сайта е направен за заплата, работна среда, отношение. Това, че Вие сте А-социална и не излизате от офиса си, не разбирате другите колеги и не Ви интересува думата колектив. Затова Ви моля, не подмамвайте нищо не подозиращите хора, да идват във фирмата и дъщерните им дружества. Факт, заплати не се бавят. Факт, вие и хората около Георгиев и Никокай Минев могат да се похвалят с добри възнаграждения и длъжност в трудовото доси: Експерти, Специалисти и така нататък, без да ножете да подадете една точна и коректна цифра. Но стига толкова лични нападки. Като заключение, имате достатъчно приятелки, които да назначите във фирмата, за да се опитвате да привлечете външни хора.... Или Ви трябват хора, които да вършат работа и затова сипете хвалебствия. Или пък защитавате имената Анатоли Георгиев, Николай Минев и Стефан Гроздев. В АГРИОН атмосферата е кошмарна. Ако не си мълчите, не сте близки и не се подчинявате безпрекословно на гореизброеноте, сте във война с тях и Ви намират цаката. Гонят хора, които поднасят информация на горестоящите за безумните действия на тримата, посочени по-горе. Затова моля всички да стоят настрани от АГРИОН ИНВЕСТ и дъщерните им дружества, ако искат да си запазят нервите и достойнството.

Аз съм настояща служителка и наскоро се върнах от майчинство. Всичко беше наред докато ползвах майчинство. Сега фирмата е променена, отпреди да изляза в майчинство, но според мен към добро!Заплаща се редовно. Не се работи извънредно и съм доволна, че мога наврем да си вземам детето. Недоволни винаги има, но затова всеки има избор...

Мен ме интересува как е заплащането. Дават ли заплатите навреме, как са осигуровките, толерантни ли са шефовете към майки с малки деца. Изобщо не ме интересуват интригите във фирмата и кой на кого е човек, така че подобни коментари са напълно излишни и няма да ги взимам под внимание. На мен ми е важно да си взимам навреме заплатата и да ми плащат осигуровките. От там нататък всички си зависи от човека. Молбата ми е насочена предимно към настоящи служители, тъй като е ясно, че напусналите ще хейтят. Искам обективна оценка