Агрион Инвест АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,бул. Дунав 5&markers=Пловдив,бул. Дунав 5

Агрион Инвест АД

1 точка от 52 мнения

Приятно прекарано време при младите хора в офиса. Добро обслужване.

В нормален срок ми закупиха земята. Нямаше проблеми.

Не са лош избор за оценка на земите. Аз съм доволна от предложенията.

Благодаря на добрите хора, които ни помогнаха със съвети и добро отношение.

Отлично ме запознаха с реалната стойност на земите ми. Професионално и добро беше всичко. За сериозните ще познаете по отношението към хората, а то е много-добро.

Искам да изкажа благодарност на професионалистите от тази компания. Много съм доволен от цялостните услуги и комплексното обслужване. Препоръчвам Ви да я използвате!

Цецко,Цецко от 5 страници коментари, 4 страници са пълни само с твоите глупости!

Ти беше един от единичните случаи, съкратени с обезщетение, ти беше един от малкото осигурявани на пълната заплата, скатаваше по цял ден и обикаляше със Шкодичката , докато другите имаха 100 неща на главата.
Вършеше най - елементарните неща/принтираше и нареждаше документи/ и взимаше доста висока заплата/реална/.

От фирмата си тръгнаха хора, които имаха 10-12 години зад гърба си и запазиха добрия тон , а ти като пълен селяк вече 4 месеца злобееш!!!

Че фирмата не е цвете не е , но ти паразитираше в нея 3 години!!!

Не плюй там, където си ял хляб!

Какви чудеса са се изписали в този портал за оценка на работодателите. Колкото и да им се е приискало на тези, които се опитват да си "изперът имиджа с омекотител" просто няма как да стане. Няма как да Ви повярват, че Ви е наред експерименталната система Агрион...! Все хубава фирма ама те ограбва с двойното счетоводство...? Подрежда роднините и личните приятели, любовници и какви ли не по службичките да "лапат" заплатите...! Съкращават по "Балкански" служители с дългогодишен стаж..., за сметка на по-симпатичните на еди кои си "началник", "регионален мениджър" и "директор"...! "Европейска" брилянтно измислена и как го казваха нямала аналог в Европа и България! Да Ви покажем как се пише континент и държава с всички букви на националната азбука...! И да цитирате: “Книга на гениите” на Росен Тахов едва ли ще Ви разберът над 90% от посредствените служители останали с благоволението на връзките им с какви ли не селски началници...!

Най-великата отзад - напред пълна с аматьори както казват неповторима наистина по посредственост "Фирма".

Камъни хвърлят по онова дърво, което дава плодове!

Не мога да повярвам, че на днешно време се правят коментари, относно външния вид на служителите. Всички са равни независимо от раса, пол, вероизповедание. Изключително неприятно расистко изказване! Срам ме е заради Вас!