Хотел Голдън Тюлип Варна https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,бул. „Княгиня Мария Луиза“ 17&markers=Варна,бул. „Княгиня Мария Луиза“ 17

Хотел Голдън Тюлип Варна

Този "хотел" винаги е бил известен с текучеството на персонал. Да, обявите им от години висят в jobs-a и винаги ще висят. Сами сте си виновни, че не сте запознали предварително и сте отишли на "интервю", и сте започнали там. Нещата няма да се променят докато "хотела" се управлялва от една некадърна жена, която изгони качествените служители. Там работи свитата й - сина й, приятелката й главна счетоводителка (която се появи без обява и интервю), другата й приятелка (която довлече от Черно Море). Карагеоргиев и без това не може да я трае, дано скоро намери начин да я изрита.

Тези не си намериха Пиколи , също така Администратори в Джобс.бг всеки ден обяви . Идвате за една длъжност а правите обща длъжност!
Идващи за Пиколо всъщност правят обща работа , местене на маси подреждане на зали и т.н тяхни глупости, тоест пиколо длъжност не отговаря!
Идваш за Рецепция сумати задължения за смешни пари.
Камериерките едни баби , че ни е писнало тяхната работа ние да я правим до кога! над управитела която е поставена се мисли че е хванала на горния.. никакво уважение , всякакво самочуствие все едно хотела нейн, усигорителния стаж по документи на минималната по карта 500-600лв другото на РЪКА - може би да не се набута фирмата ако се поемат малко по високи усигоровки!! Каде са проверяващите !
Управителите са под критика на управлението на един хотел също така задържането на един качествен персонал! Джобс.бг стана с тяхния хотел като фейсбук група всеки ден публикации..
Идваш на интервю това което ти се обеснява е нищо това което ви е казано.
Храната която я предлагат за персонала е отвратителна всеки ден едно и също.
Не си правете труда да започнете там!

Тия да нямат абонамент за jobs-a :D
Постоянно търсят администратори и пиколи... В изискванията в обявите трябва да добавят "бездетна стара мома"! Това там е задължително! И всички на прага на критическата!

Тия не си намериха камериерки, пиколи и администратори… На крив мениджмънт, космоса му пречи… Не си струва да си вадите документи, защото ще избягате на третия ден…

В това хотелче работи и ще се пенсионира една жалка, застаряваща, ялова женичка… Точно толкова празна като жена, колкото като човек и ФОМ… С причина животът тежко я е ударил, но не си е взела поука и не се е смирила… Корвата е кучка и въпросната и в следващия живот ще страда!

Заплатата е мизерна и за да има конфликти е различна за всеки (едва ли ще ти е приятно този до теб да взима повече, а да не работи и на половината на теб)!
Смените са 12 часа (от седем до седем) не може да мръднеш (тоалетна, храна, цигара)!
За отпуски направо забрави още от сега!
Униформа - купуваш си!
Кафе - плащаш си го!
Има някаква храна, но рядко се отдава възможност да стигнеш до нея...

Каква е заплатата за администратор?
Как са смените?
Как стои въпросът с отпуските?
Униформа? Храна?

Тия пак са се активизирали с обявите... Бягайте далече, хора!!! Има причина за огромното текучество!

НИКОГА не си и помисляйте да кандидатствате за тази рецепция!!! Ще сте общ работник с огромно натоварване и отговорности, и накрая едно умряло пиколо, което си бърка в гъза ще взима мааалко по-малко от Вас!

Ако сте от женски пол,не се явявайте на интервю за администратори!Ако ви одобрят,не приемайте абсурдните условия на труд,които ви се предлагат!!!Интервюто е толкова обстойно,чак имаш чувстовото,че си интервюиран за шеф на ЦРУ/ФБР,много въпроси,голямо изпитване и накрая ти изстипосват смешна сума пари,която дори минималните разходи за месеца на човек,живеещ във Варна не може да покрие...