Бургас Сървиз ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Цариградски комлекс&markers=София,Цариградски комлекс

Бургас Сървиз ЕООД

Единственото хубаво на фирмата е местоположението.Всичко друго е под всякаква критика и не се е променило от години. Тия на вързано куче 'леб не могат да дадат , ама иначе тръгнали да дават акъл...нереализирани футболистчета от селските дивизии със селски манталитет ....

Искам някой съвсем конкретно да разясни, реално ли е твърдението за дистанционна работа от вкъщи. Дори и да ти предопставят софтура, как ще ти осигуряват стриймове на конкретни срещи, от апокрифни стриймчета на съмнителни сайтчета с никакво качество на размазани пиксели ли ще си търсиш сам стрийм или ти предоставят стрийм през техни канали, до които имаш достъп през сифтура им? Възможно ли е да не се ходи повече от веднъж на няколко месеца до централният офис и изобщо да не се занимаваш с "офисната среда", а да си изпълняваш норматива от домашният комютър, естествено с добър оптичен интернет и познания над средните за футболни схмеми, тактики, позиции?

Ето начин как да си изскарате страничен доход. Аз съм супер доволен
И от доста време не работя никъде.

Аз спрях с Уайскаута, тъй като нямам време да си извеждам коня на паша. Иначе е добре, не се чудете изобщо. Тея дето пишат лоши коментари просто работят за 150 лв по селата и затова така злобеят :)

Като бивш служител на фирмата мога да напиша, че работата там става само и единствено ако нямате работа в момента и са ви нужни някакви парички да си платите наема и да живеете на боб и леща цял месец, бе колкото да съществувате. Ако имате и друго занимание, от което изкарвате пари - пак е вариант, защото като свикнете на работата имате възможност да си тръгвате по-рано.

Развитие във фирмата - ЗЕРО, НАДА, ЗИЛЧ, както казва Алек Болдуин в рекламата на Etoro :D
Коледен бонус - НЕ.
Закуска или някакви фрешове веднъж седмично, както е навсякъде - НЕ, пАри нЕма.
Тим билдинг - Евентуално на некоя зачукана поляна и то фирмата не поема всички неща, може да трябва да си носите сандвичи или други неща, пАри нЕма.
Символични подаръчета за Рожден ден на служител - НЕ, няма нужда, пАри нЕма.
Срещи, на които служителите да могат да изразят мнение от какво не са доволни - НЕ, среща имат само висшето общество във фирмата, проверяващи, ИТ специалисти и т.н. Те си взимат решенията, а простолюдието няма право на мнение и да си каже какво не е в ред.

Общо взето, заключението - Леличките, които са на "завидният" пост - хигиенист със сигурност взимат повече пари от 70% от хората работещи в Уайскаут (бургас сървиз).

Мислете преди да се присъедините към "Футболният елит" и "Световен лидер" - Уайскаут. Гуардиола и без вас си е добър мениджър, не го мислете, той ще се оправи.

Поздрави и лек ден :)

Тук ще ви напиша плюсове и минуси от работата в тази пародия на фирма.

Интервюто е елементарно за хора, които следят футбола изкъсо. Ще ви питат общи въпроси по тактики и т.н, да пишете малко титулярни състави на популярни отбори, познаване на футболисти по картинка и т.н.

Работата не е трудна, но не е и лесна.

Плюсове - Намира се на добра локация в Бизнес центъра на Малинов. Метростанцията е отпред, а 200 метра по-надолу има и автобусна спирка, където минават доста автобуси.

Колегите са нереализирани футболисти, което значеи, че повечето са пичаги, но не са особенно интелигентни. Няма какво много да си говорите извън футбола, но като цяло става лаф.

Друг плюс е, че наистина може да си тръгнете, ако сте готови с работата.

И с плюсовете дотук.

Заплата - 700 лева. Пълна пародия за София. Бонуси няма как да хванете. На ден трябва да отбележите 2 отбора. Тоест 14-15 играчи и техните отигравания. Сами си правете сметката колко време ще ви отнеме. Един мач е 90 мин. Правете си сметката, ако трябва да тагвате някакви селски отбори със супер гаден стрийм. 10 часа няма да ви стигнат.

Компютри, монитори и т.н са под всякаква критика.

Развитие никакво, ама буквално никакво.
Нищо не научаваш, което ще ти послужи после в живота.

Работи се основно уикендите и понеделник/петък. 5 на 2 по 8 часа (уж)

Никакви социални придобивки.

Ако сте пълни некадърници, които не могат да правят различно в живота от гледане на мачове, то това е вашето място. Личното ми мнение е, че е по-добре да се хванете продавач някъде в магазин, вместо да си губите времето там.

Работят за Wyscout, които имат фирми само тук, в Русия, Молдова, Сенегал, Украйна. Тоест си правете сметката в какви бананови държави и съответно какви пари се дават.

Дори и всеизвестно мекотело като Радо Мопа усети че бургаската шаврантия няма да пусне кокала и остатъците ще останат в Шумен и Търговище.

Ако хора с градски манталитет управляваха тази фирма можеше и да стане европейска.

Фирмата предлага атрактивно заплащане, фирмено обучение, чудесен колектив.

Радо Мопа и Мишо Тъпото гарантират.

Писна ми да хрантутя подчовеци които не могат да се справят с 20 бутона, отивайте в склада да бачкате мишки като не ви харесва тука ! Хъбъл,Мъбъл,ше ми ядете к*ра,нема да оправям живота на недостойни и неможещи хора които са негодни,неграмотни и комплексирани! София не е място за всеки, връщайте се по селата ! Тия където се издигнаха до ниво гледане на клипове ще толерирам само, другите вън !

Имам предложение да започна работа във Бургас Сървиз като футболен анализатор, от 2 месеца съм в София и никъде другаде не ме взимат на работа, разбрах от познати че там взимат всякакви, но режат с пари, някой може ли да даде повече информация тъй като трябва да си платя наема скоро.