Яна АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Бургас, Квартал ПОБЕДА, ИНДУСТРИАЛНА, 90&markers=Бургас, Квартал ПОБЕДА, ИНДУСТРИАЛНА, 90
2 точки от 1 мнение

Не коректни. Заповедите валят с поройна бързина, като всяка заповед е предпоследна. Това поставя служителите на фирмата в постоянна неудобна позиция спрямо клиентите. Заплатите са прекалено ниски, а отговорностите все по-големи, заради затварянето на обекти и намаляването на служителите. Един човек върши работа за трима. Фрапантен пример за некоректност спрямо служителите и спрямо клиентите, е затварянето на фирмените складове и отварянето на малки магазинчета, които се явяват пряка конкуренция на клиентите на фирмата. За съжаление това е поредното българско производство, което върви към своя крах, поради неуместно управление или заради други цели.