СТИКО 90 ЕООД /img/frontend/nomap.png"

СТИКО 90 ЕООД

Ако искаш да си загубиш времето, това е мястото. Работниците са изключително некомпетентни, често си губят времето на работното място за сметка на новите работници. Текучество има , екипите са под всякаква критика, няма и контрол от началниците, щото и те не знаят какво става точно в производството, поради липса на контрол. За жалост няма и кой да натовари хубавите и нови машини, поради липса на специалисти. Завист и удари под кръста от колеги също очаквай, ако си разбираш от работата...С годините нищо не се променя там освен машинния парк...Успех!

Най-лесно е да се плюе по форумите, в случая платформата...... Фирмата няма нищо общо с тази, описана в мненията от преди 8-9 години. Работи се много, ДА, но вече СПОКОЙНО. Текучество няма, напротив, набират се работници поради обновения машинен парк. Мен лично ме удовлетворяват условията на работа, с чиста съвест мога да напиша, че "Стико 90" е коректен работодател. Служителите са честни, директни и коректни.

Здравейте.
Аз съм дългогодишен служител на СТИКО 90 и съм съгласен с колегата,че фирма СТИКО 90 няма нищо общо от преди 10 години и сега.Работната атмосфера е чудесна ,спямо тази от преди години.

Смятам, че фирмата е на съвсем различно ниво от написаното тук до момента.
Половината от хората не ги и познавам които са цитирани в мненията по-долу.
Аз лично, не съм работил/а, в такава обстановка с такива описани до момента шуробаджанащини и простащини.
Заплащането е на добро ниво.
Работната обстановка е спокойна.
Фирмата е много социално ориентирана към хората.
Смятам, че не може мнения от 2008 и 2009 година да седят непроменени, при положение, че хората и фирмите се променят.
При нас няма текучество, хората работят тук от години и обичат както работата си, така и шефа си.

Заплашането е над средното, уважават те, когато си вършиш работата. Има известни привилегии. Фирмена сигурност няма никаква. Административния персонал е под всякаква критика. Колкото да работата, има и много и малко работа. За развитие и дума не може да става, това е занаят. Колегите са разностранни, работната среда подлежи на развитие, но все още няма планове май.......

Като гледам положението в тази фирма изобщо не се е променило. Работих там преди години за смешни пари като все очаквах заветното увеличение след изпитателния срок. Уви! Голямо текучество.

В тази фирма са некоректни при набиране на работници. Обявяват твърдо заплащане за 3м докато се изучи работата и после бъдещо завишаване на заплащането. Ако искат да проверят годността на работника да сключват предварителен договор със срок за изпитване. Тяхната практика е да се сключва срочен трудов договор за 3 месеца/недопустимо от КТ за постоянна работа/. След изтичането на 3 месеца те прекратяват трудовия договор на основание чл.325, т.3 и обещаното повишаване на заплатата отива в сънищата. Какво се цели с тази техника? Ами много просто целта е да се набират работници, които срещу ниско заплащане вършат цялата груба физическа работа. С това работниците във фирмата са поставени в неравностойно положение, а изгода имат собствениците на фирмата и стария кадър. На това му се вика хитруване по селски. Да са живи и здрави, на този свят за всяка несправедливост все някога се заплаща!!!

Прав е Стойчо. В нашата фирма има вного некадърници.Като се започне от техника ..... и се стигне до шофйора .... , и бригадирите за нищо не ставатлработниците карат зимно време нощни при -15 градуса( за климатик и дума не може да става) , през 5 години им даваме работни , а ние си караме нашите джипове , а имаме си и приятели навсякъде за това не са закрили фирмана ни. Общо взето да живее България. Осигуряваме работниците на около 270 лв.

Пълна БОЗА е тая фирма.

V tazi firma rabotodatelite mislqt samo za guzove te si.V tqhnia rechnik ne sushtestvuvat dumi, kato izviniavai,zapoviadai,blagodaria i prochie.Raboti se na tri smeni,v cehovete nqma neobhodimoto osvetlenie za za normalna rabota.Nikude ne se vodi che ima noshtna smiana.Pulna tragedia e tazi firma "STIKO 90",a i niama da ima opravia.Jal mi e za rabotnicite v neq.
Da obobshta za UPRAVITELITE(shefovete) na tazi firma "STIKO 90",da ne zabravqt vremeto kogato sa si vruzvali gashtite s troskos,da pomisliat koi im pulni gorivoto na BMW-tata,i da sprat da si podhvurliuat topkata edin na drug.