Темпо ел https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,Георги трингов11&markers=Пловдив,Георги трингов11

Тодоре,отрепко гнусна,нещо ми се правиш на мъж и срещата ти с товарния влак ще бъде неизбежна в най скоро време.Нещо се произнасяш на кой детето е доведено и кой какъв е....дърпаш дявола,продължавай така и ще има случка мухльо скапан,нещо се ебаваш с хората но ще има разбита каска скоро време,няма кой да те спаси.Продължаваш да ровиш скапаняк смотан ,ти който си на квартира при приятелката ти,ако те изгони отиваш на гарата да правиш свирки.Внимавай много какво правиш от сега нататък,последно предупреждение ти правя.Не ми пука от нищо и шефа няма да те спаси ако продължаваш в този дух.

Тошенце,здравей малка лигава мастийо,мина време и нещата се промениха,твоя братчед вазира както всички други до сега.Работата върви по малко,но щеше да се жалваш в някакви инстанций,просто незнам къде ще ходиш може би на майкати в путката,ти си знаеш.Сега на всички фейсбук маниаци,ти борето и още двама лигльовци като вас ще им се стъжни в най скоро време.Всички бачкат вие терикатеете,това си отива в историята.Ще има голяма промяна каза боса.Поздрави на женати.

Тодоре преди време ти казах че тази фирма издиша и всичко около нея отива в гъза.Защо не казваш на колегите си че ще се съкрашават хора,мълчиш защото та е страх за собствената си кожичка.Видя ли че любимото ти ръководство съставено от малоумни путки не става за нищо.То само със свирки и пиене не става.Други фирми търсят хора под дърво и камък,а наща ще гони.Освободените моментално ще ги лапне конкуренцията.Сега ми е интересно кой ще предложиш на дъртия за махане,ти и кака ти зорка ще се спасите със свирки,тя е много добра и апартамент могат да и купят,но при теб е по зле положението.Успех боклук.

Приятелю верен,Тодоре мършо лайнява женати може ли да прави свирки,грозна е но става за френска любов,ако не си я научил ти ще ги правиш.Ти си боклук но фирмата не може да съществува без теб,толкова си кадърен че напуснеш ли фирмата залязва.Ти друга работа не можеш да работиш защото си некадърен себелюбив, завидлив олигофрен.Цял ден се скатаваш и правиш колегите си на глупаци,но ще те оправим морално и сексуално,ако не теб,жена ти.

Тодоре,мастийо малка къде се изгуби,как е женати,прати ли и поздрави?Обичам големите задници като нейния,но ти много я пазиш,а и много ме е страх от теб.Гледам че ти по омекват колената от работа,но ще свикваш,ако вечер имаш проблеми ще помагаме,за какво са колегите.....Ай със здраве,много си мълчалив все едно ми правиш с....ка.

Ей тодоре мършо скапана много поздрави на женати,да не си на село нищожество гадно.Каква си хърба и да се заканваш,смешник,ще те опукам като пуканка,но просто се забавлявам с боклук като теб.

ООО брат ми ще уцелиш греда скоро.I'll fuck you in your mouth, and not only you, you know who?Малоумник голям си.Ще бачкаш и хоро ще играеш с баба меца ако трябва,когато гони хора не мисли.

Ей боклук долен мазен не съм очаквал че си такава курва,Не заради мен напускат хора а заради теб,На нас ни се къса задника от работа а ти само се разкарваш нагоре и надолу със цигара във уста,и пак ти казвам не намесвай жена ми защото ще стане страшно,ясно е на всеки че от теб нищо не става,освен да разтягаш локуми и празни приказки успех ти пожелавам и дано не срещнеш мечка във гората но ще я срещнеш

тодоре фирмата е аут,най голямата заслуга за това е твойта.Ти си голям боклук,но времето ще те накаже.Такава мастия като теб рядко се намира,дори и женати не знае че си боклук.Направи така че много хора си заминаха за да не те засенчат,защото бяха по кадърни от теб,а ти не понасяш това мършо малка.Ще те гона яко за де вкарам в батака нещастник долен.

Имам много власт да ви разкажа играта на стари и нови работници,долни отрепки не ме дразнете да не си идете от леките си службички.Мога да ви уволня когато си поискам,само да поискам от шефа и това ще е факт.Петните ми името,а аз ще ви уволнявам,гадни боклуци.