Темпо ел https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,Георги трингов11&markers=Пловдив,Георги трингов11

Тошенце....ма кака,лигаво педерасче,твойта грозна селянка може ли да духа кавала?Ако не може ще я науча да го лапа,колеги все пак, ще помагаме....

Тодорчо,здравей малък лигав красновски педераст,домъчня ми за теб,как си? Цял ден само цигари пушиш и грам работа не вършиш.Много долна твар си,лика прилика сте си с курвата,тя пари печели ,а ти го духаш.Поздрави.

Ей,куха красновска лейко това че обитаваш жилището на приятелката си не те прави собственик бе глупак.Ти си гол цървул и нямаш нищо,за това си налягай парцалите и си трай да не изхвърчиш от квартирата.Натягаш се да носиш нот. акт,ами ако друг е собственика а не ти.Чакам да го видим тия дни,ако ли не ще те направя щастлив гей и лично ще подпишеш истамбулската конвенция с кльощавото си гъзе.А забравих за стреча,няма не искам,няма не мога,като те спече курвата действаш и си трайкаш.Поздрави.

Еи боклук първо не съм на стреча и няма да бъда.Второ ела да ти залепя на празната тиква нотарялен акт за собственост и трето ти си комплексиран боклук който само расзтяга локумите тук през хуя си ми и чак отатък,а забравих не съм красновец но ще ти го надъни красновски хуй селтак

Браво тошко как въртиш тия шпули на стреча кефиш всички.Преди се разкарваше с ръце в джобовете, пушеше цигари по цял ден,а сега си номер 1,браво,а така.Курвата се зае с теб и ще ти го сложи от зад.Колко хора си отидоха и ти се мислеше за велик,голям кадър си,а сега върти там да ти дойде акъла в тъпата красновската кратуна.Няма да се учудя ако приятелката ти те "изфирка" от квартирата.Поздрави.

Здравей малък тошко,за много години,желая ти здраве и късмет.Ще пием скоро кафе с теб.Не си толкова лошо момче,но прекалено много завиждаш и вярваш на хора които са доста по зле и от теб.Визирам курвата зорница и ония боклук росица.Доста си патиш от това но не можеш да го осъзнаеш.Гледам че бая те ругаят,но наистина си си го заслужил.

На никой нищо не съм причинил останал си с грешни впечатления.А относно написаното от теб го приемам като заплаха,давай прави каквото искаш не ме интетесува повече но после да не съжеляваш.Поздрави

Искам да прочетеш внимателно този ред.Отдавна не съм в тази фирма но това което ми причини няма да ти го простя никога.Никой не седи зад отрепка като теб,бих ти извил врата като на пиле.Ти се мислиш за някой ,но си никой.Ще те цункам по гнусната физиономия.Мислиш ме за някой си Иван но не съм.Много си лесен за маниполиране селяндур скапан.Мера ти се от доста време,но сам се набутваш в кошарата.Знам къде живееш,къде паркирваш,още много неща.Чудя се как намираш смелост да се дървиш хърбо отрепана.Скоро ще ти оставя една бележка при личния ти лекар и телефона ми да се свържеш с мен,много ще се чудиш кво става,няма да има прошка,заклевам се.

Ми хайде бе смешник докога да те чакам само заплахи отправяш,а на този който е на квартира ще му се качиш на хуя да те повози до квартирата ми и после ще ти пръсна гъза боклук

Ама хайде де докога да те чака скапаняк тук си голям на думи а си кръгла нула знам те кой си и с кой си играеш игрите а относно разбитата каска да не се окаже твоята,не знаеш кой ми стой зад гърба и кого познавам отрепки като теб са ми ясни престани вече да плуеш и пишеш глупости защото се излагаш като кифладжия без кифли