Темпо ел https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,Георги трингов11&markers=Пловдив,Георги трингов11

Приятелю верен,Тодоре мършо лайнява женати може ли да прави свирки,грозна е но става за френска любов,ако не си я научил ти ще ги правиш.Ти си боклук но фирмата не може да съществува без теб,толкова си кадърен че напуснеш ли фирмата залязва.Ти друга работа не можеш да работиш защото си некадърен себелюбив, завидлив олигофрен.Цял ден се скатаваш и правиш колегите си на глупаци,но ще те оправим морално и сексуално,ако не теб,жена ти.

Тодоре,мастийо малка къде се изгуби,как е женати,прати ли и поздрави?Обичам големите задници като нейния,но ти много я пазиш,а и много ме е страх от теб.Гледам че ти по омекват колената от работа,но ще свикваш,ако вечер имаш проблеми ще помагаме,за какво са колегите.....Ай със здраве,много си мълчалив все едно ми правиш с....ка.

Ей тодоре мършо скапана много поздрави на женати,да не си на село нищожество гадно.Каква си хърба и да се заканваш,смешник,ще те опукам като пуканка,но просто се забавлявам с боклук като теб.

ООО брат ми ще уцелиш греда скоро.I'll fuck you in your mouth, and not only you, you know who?Малоумник голям си.Ще бачкаш и хоро ще играеш с баба меца ако трябва,когато гони хора не мисли.

Ей боклук долен мазен не съм очаквал че си такава курва,Не заради мен напускат хора а заради теб,На нас ни се къса задника от работа а ти само се разкарваш нагоре и надолу със цигара във уста,и пак ти казвам не намесвай жена ми защото ще стане страшно,ясно е на всеки че от теб нищо не става,освен да разтягаш локуми и празни приказки успех ти пожелавам и дано не срещнеш мечка във гората но ще я срещнеш

тодоре фирмата е аут,най голямата заслуга за това е твойта.Ти си голям боклук,но времето ще те накаже.Такава мастия като теб рядко се намира,дори и женати не знае че си боклук.Направи така че много хора си заминаха за да не те засенчат,защото бяха по кадърни от теб,а ти не понасяш това мършо малка.Ще те гона яко за де вкарам в батака нещастник долен.

Имам много власт да ви разкажа играта на стари и нови работници,долни отрепки не ме дразнете да не си идете от леките си службички.Мога да ви уволня когато си поискам,само да поискам от шефа и това ще е факт.Петните ми името,а аз ще ви уволнявам,гадни боклуци.

malkiq bokluk se misli za vse oste varvegen,kolegata go zahvana i ne go dovarshi,no az se ambicirah i shte mu brakna v zdraveto.Tova e palna otrepka i lizach i donosnik na ivanov.Momcheta tova lajno e vreme da go chukame,kakto i lubimata mu kolegka.

by brother:Zdr.Toщенце,първо поздрави че се опитваш да ставаш по цивилизован и възпитан.Изпъняваш заповеди,на кой,и от кой?Ма тия двете кукумявки ги имаш за ръководство,едната алкохоличка,а другата се лашка като работническа количка без да знае как смислено да го направи и затова поръчките спаднаха на половина .Шефът,твоя идол на когото се кланяш до земята има само интереси,не му пука за никой,"принципи" и тях ги няма у него.Веднъж напуснал работник повече не го взима,какво стана с тази максимума?От къде знам за теб и твойте дела?Ще разбереш,но не сега.Познавам те с години и наистина всичко се връща на този свят както казваш ти,но май ти ще си бая засегнат от това,говорим в работата.Не се изненадвам че отричаш всичко,това е инстикт за самосъхранение,но истината е че си много лош човек.Има време да се поправиш,поне ОПИТАЙ.

Здр.стига със тази злоба не ти прави чест просто.И не изпитвам каквото и да е така наречените от теб кукумявки,имам си прекрасно семейството.А относно стреча има си хора който решават кой каде да е,Аз съм просто работник нищо повече от работа не се боя,незнам защо съм ти трън във окото ако си мъж и имаш достойнство можеш да ми го кажеш лично а не по разни форуми не сме малки хора да играем на криеница,А и много ми е любопитно от каде знаеш кой кога ще идва на работа и че ми е братовчет,никой не съм уреждал той сам дойде и пита шефа за работа така че не го преписвай на мен,и на никой не съм подливал вода просто си гледам работата и изпълнявам заповеди.Успех ти пожелавам за напред и дано осъзнаеш че всичко се връща.И пак ти казвам ако си мъж и имаш достойнство винаги можеш да ми го кажеш лично какъв ти е проблема спрямо мен знаеш ми телефона ако не искаш да е лично обади ми се