Темпо ел https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,Георги трингов11&markers=Пловдив,Георги трингов11

Имам много власт да ви разкажа играта на стари и нови работници,долни отрепки не ме дразнете да не си идете от леките си службички.Мога да ви уволня когато си поискам,само да поискам от шефа и това ще е факт.Петните ми името,а аз ще ви уволнявам,гадни боклуци.

malkiq bokluk se misli za vse oste varvegen,kolegata go zahvana i ne go dovarshi,no az se ambicirah i shte mu brakna v zdraveto.Tova e palna otrepka i lizach i donosnik na ivanov.Momcheta tova lajno e vreme da go chukame,kakto i lubimata mu kolegka.

by brother:Zdr.Toщенце,първо поздрави че се опитваш да ставаш по цивилизован и възпитан.Изпъняваш заповеди,на кой,и от кой?Ма тия двете кукумявки ги имаш за ръководство,едната алкохоличка,а другата се лашка като работническа количка без да знае как смислено да го направи и затова поръчките спаднаха на половина .Шефът,твоя идол на когото се кланяш до земята има само интереси,не му пука за никой,"принципи" и тях ги няма у него.Веднъж напуснал работник повече не го взима,какво стана с тази максимума?От къде знам за теб и твойте дела?Ще разбереш,но не сега.Познавам те с години и наистина всичко се връща на този свят както казваш ти,но май ти ще си бая засегнат от това,говорим в работата.Не се изненадвам че отричаш всичко,това е инстикт за самосъхранение,но истината е че си много лош човек.Има време да се поправиш,поне ОПИТАЙ.

Здр.стига със тази злоба не ти прави чест просто.И не изпитвам каквото и да е така наречените от теб кукумявки,имам си прекрасно семейството.А относно стреча има си хора който решават кой каде да е,Аз съм просто работник нищо повече от работа не се боя,незнам защо съм ти трън във окото ако си мъж и имаш достойнство можеш да ми го кажеш лично а не по разни форуми не сме малки хора да играем на криеница,А и много ми е любопитно от каде знаеш кой кога ще идва на работа и че ми е братовчет,никой не съм уреждал той сам дойде и пита шефа за работа така че не го преписвай на мен,и на никой не съм подливал вода просто си гледам работата и изпълнявам заповеди.Успех ти пожелавам за напред и дано осъзнаеш че всичко се връща.И пак ти казвам ако си мъж и имаш достойнство винаги можеш да ми го кажеш лично какъв ти е проблема спрямо мен знаеш ми телефона ако не искаш да е лично обади ми се

Здр.Тошенце,ти разбра ли че нищо не си разбрал,аз не съм той и спри да се правиш на Шерлок Хоумс защото нямаш гънки на мозъка.Много гимнастика направи само и само да не си на стреча,щом вкара роднината ти в схемата, за който направи пътека преди време до шефа да го изгони,смятай за какво иде реч.Ти си вреден за тази фирма.Лично мен ме боли к..ра за двете кукумявки,но тебе едната яко те вълнува и затова изливаш пумия срещу всеки.Злобата е присъща за човека, но при теб е доста над допустимото и затова е добре да отидеш на психотерапевт.Лекувай се,имаш голяма нужда,в противен случай ще те принуда да напуснеш.

Тук съм курво анонимна,За свирките ще питаш майка ти и сестра ти,като си толкова голям мъж защо не дойдеш да ми го кажеш лично а пишеш тук страхлива курво така вредиш на себе си и на фирмата,Знам те кой си и чакам момента във който ще се издъниш и те почвам аз,А и цялата фирма не те долюбва много въпрос на време е да изригнем и да те сложим там кадето ти е мястото лизач грозен за никакъв хуй не ставаш а и да ми се прАвиш на шеф не ти отива бездарник прост хем си некадърен хем си прост а и ближеш дупе и псоле обиждаш,А одтносно моята заплата аз съм си е заслужил за сметка на теб за 10-сет години съм дал много за фирмата и затова получавам,не съм курво като теб да плюя ръковотството така че не ми се прави на много голям защото ще видиш от каде изгрява слънцето помияр нещастен гледай си там жената и доведеното ти дете и не се занимаче със мен тъпанар

Тошенце къде се изгуби ма мършо малка?Само в темпо ела общите бичкии взимат по 1000лв.,а другите работници по 650лв.Сега си обща мивка.Кажи колко се задържат нормалните хора в тази помиярска фирма,не повече от няколко месеца.Ако разберат някой хора колко си го плюл ще те бият на почивки,кажи колко свирки направи на шефа да станеш алякчия по цял ден,този твой роднина е бая загубен да се връща отново на тая работа и той ако разбере че го накисна лично ти преди време ще хване къра.Ти си сложен да слухтиш и снасяш на шефа,но няма файда вече боклук долен.От тук нататък очаквай неочакваното.

Здравейте бивши колеги,мина доста време от как напуснах.Поздрави на всички,без ръководството,никога не съм ги харесвал тия двете на които им изкарвахме парите без да се потрудят(двете кукли на иванов имам предвид).Прочетох постовете и ми стана ясно че тая фирма е много зле,интригите се мащабни.Чух се с колега с който бяхме прекъснали връзка,момчето е младо и не се е зблъсквало с долни хора,а дал и повод да го ебават.Аз си изкарвам хляба по Германия и се чудя на моя собствен акъл как се излъгах 8 месеца да работя за тая фирма за без пари.Не може да караш яхти и коли за милиони а да даваш по 600лв.заплата.Времената се промениха тотално,както си милионер така може да станеш цървул.Специални поздрави на Герито,народна и много готина жена,дано не излезе като свалка.

Тошенце ма приятелю много си изнервен,това не си ти.Сега, аз търсих теб по алото ,а ми се обажда женати и започва да ми говори каруцарски работи,жена ми, майка ми и т.н.Може би лоши обноски незнам.Нито съм искал контакт с нея,тук ти си виновен.Сега и аз малко се газирах и понатиснах педала,обидих я вярно е,ИЗВИНЯВАМ И СЕ,аз имам работа с теб,а не с нея.Аз нямам намерение да оставам в тази гадна фирма,но ще свърша някои неща преди да се махна,а именно да те срина и унищожа.Използвам похвати в които няма начин да не се оплетеш,аз целя съвсем друго,сам влизаш в мрежата,ти си си виновен за всичко брат ми.

Локомотив ти си абсолютен олигофрен и за цени не дей пита мен а питай жена ти майка ти а че споменаваш жена ми тук ти е грешката чакам със нетърпение да се разкриеш кой си ама надали защото си мъжка к..ва,не те ли е срам да публикуваш от други имана и да сереш като за последно тук всички постове са твое дело рано или късно всичко ще излезе наяве.Ако съм ти пречка във тази фирма кажи ми го лично и аз ще се оттегля боли ме ръцете някой не може да ми ги вземе.Ако ти стиска ела и ми го кажи лично или поне ми се обади,но не ти прави чест да замесваш жена ми