Лобби България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ПЗ Гара Искър ул.5007 1&markers=София,ПЗ Гара Искър ул.5007 1

Лобби България ЕООД

Въпросната Йоана която се изказа така ласкаво за тази фирма защо ли я напусна?Защото нищо от написаното от нея не е вярно.Уважение никакво,тотална неорганизираност и пълна липса на преспектива.Добре дошли!!!

От няколко месеца работя във фирмата,а приятелят ми работи от година и повече. До тук коментарите, които прочетох са пълна лъжа и изкривеност на реалността. Ще кажа само че собствениците на фирмата са много сериозни и дисциплинирани хора, които очакват от персонала си същото, като отношение и сериозност в работата. За фишовете, които прочетох по-нагоре в коментарите ще кажа само че са си написани на хората, които са в нарушение. Средата на работа е благоприятна и заплащането на време и токова колкото си е уговорено, но все пак сме в България и трябва да оплюем мястото и хората при които не ни е сполучило от собствената си нехайност и некадърност!

Бягайте далеч

Ще изкажа мнение без да коментирам. Фирмата ни управлява няколко хотела в България. Като директор съм изключително задължен за помощта която получих от директора на ЛОББИ и негови служители в България професионалисти във всяко отношение. Направиха ни пълна проверка на системата за хранене и снабдяване! Откриха пропуски които ни спестиха стотици хиляди. г-н Йосифов е изключителен професионалист в сферата на производство на храни и обществено хранене, маркетиране, проектиране на кухни и заводи. Знам че има няколко висши образования включително и научна степен. Моята оценка за фирмата е отлична! Предвид че наши доставчици и партньори са над 500 фирми. В момента изграждаме хотелски комплекс за около 100 000 000 .
Успех на всички.

Брат ти си по тъп и прост от мене . Всеки ден зареждаме стока от тях. От 100 м се вижда че са най стабилната и яка фирма в бранша. Явно търсят кадърни служители. Три пъти кандитатствам но не ме вземат.

До кандидата . Бягай далече !

В jobs.bg видях че търсят търговски представители за София, Пловдив, Бургас и Велико Търново. Може ли някой да сподели какви са тези 3000лв брутна заплата, която са обявили за търговски представител? В обявата им пише, че на 30-то число дават основната заплата. Тя колко е? Останалото се давало за изпълнение. Какви суми се дават за изпълнение. Наясно съм че има таргет. Примерно достижим ли е, и в какви граници или процент е допълнителното възнаграждение. Пише и за 13-та заплата. Това вярно ли е. Дайте малко инфо от кухнята! Заслужава ли си фирмата. Виждам, че коментарите не са много добри, но може да е било преди, а сега да е по-добре...

Отървах се сравнително безболезнено от тази фирмичка . Поне , така си мислех !Уви , не !Много скоро , след като напуснах при рутинна проверка на пътя се оказа , че имам 2 К-Фиша от 2015 г на стойност общо 150лв. Платих си ги , като поп . Вчера се чух с бивш колега , който напусна 2015г и са му връчили К-фиш от 2015г.Като притежател на Мерцедес ML. Това е колата на шефа “Вече на шефката “ и го търсят за неплатена глоба !!! Правете си сметка за какъв човек иде реч ! Собственик на фирма , коята работи с хиляди левове на месец си разпределя глобите върху служителите !Добре дошли в рая на мОНТАНСКИТЕ гелосани джендъри , дами и господа !

От всичко прочетено мога да кажа , истината е само , че заплати и аванси се изплащат редовно с малки изключения . Когато нямаме стока за реализация , тогава закъсняват със заплатите , което напоследък е практика . Шефа на фирмата е роден късметлия , защото работи с висшисти и единствените НЕГРИ са шофьорите ама и те са честни .Работя и ще продължавам да работя , докато ми издържат нервите !Останалото е вярно има голямо текучество на кадри и вече от администрацията , хората стигат до здравословни проблеми от стрес ! Аз за разлика от другите имам топки и се подписвам с името си Йордан Занев

Понеже минаха няколко години! Реших да обновя малко информацията за фирмата. Реших да драсна 2 реда за ориентация на кандидатите за работа .Централния офис на фирмата е позициониран в гр.София . Разполага със собствена материална база , както и складове офис филиали в гр.Пловдив; гр.Бургас; гр.Велико Търново; гр.Сливен; гр.Варна . Доколкото знам вече имаме и офис и складова база в Румъния и Македония. Партньорите на фирмата са от Китаи, Индия, Европа и тнтн. свят. Има и износи от България. Фирмата работи със собствени коли камиони и транспортна логистика вече около 20 и повече. Стремежът на фирмата е да предлага качествени продукти за хлебарство, сладкарство, сладоледи, хорека, кетеринг и др.промишлености. Екипът се състои от професионалисти всички освен шофьорите са с висше образование, хора коректни, честни и готови на себеотдаване . Може би затова не се трърпят и интриги и да прецакваш другите. Заплати и Аванси се изплащат редовно има и месечни и годишни бонуси обикновено на коледа и великден. Не е за подценяване и директния контакт с ръководството на фирмата . Може да сте сигурен , че ще бъдете изслушан винаги. И на много колеги са помагали с пари или услуги. Българина е казал отдавна за себе си -Храни куче да те Обича . Периодично се организират мероприятия през почивните дни за сплотяване на колектива . Правят се и обучения и посещения на изложения в Австрия и Германия. В тази фирма не се забелязва текучество. Разделихме се с „мъка“ с ценни за нас колеги ! Не си мислете че са повече от 2-3 ма. Сигурно няма да са последните като гледам другите фирми. Добре че са свободни или колектива да им издържаме всички таланти. И е по добре. Работната седмица наистина е 5 дневна , 8 часова. Не зная някои да е задължаван да остава извънредно насила може би по лично желание. Напротив на много колеги им се налага да излизат в работно време. Няма и нормирана почивка за кафе, обяд, цигари, закуски всеки почива когато и колко си прецени. Всички официални празници се почива . Отпуски се вземат в дни и месеци на кой когато му е удобно. Общо взето освен интензивната работа все положителни неща се получиха , с две думи ако давате всичко от себе си ще се забележи , както и Обратното !