Софарма Трейдинг АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Изгрев, ул.Лъчезар Станчев" 5, Софарма Бизнес Тауърс, Сграда "А", ет. 12"&markers=София,Район р-н Изгрев, ул.Лъчезар Станчев" 5, Софарма Бизнес Тауърс, Сграда "А", ет. 12"

Софарма Трейдинг АД

Коментарът под моя 6+

На далеч колкото се може повече, от тази помия с извинение, пълно с комплексари,роднини,интриги и гъзолизци.
Неграмотен персонал в повечето случаи с купени дипломи за висше образование.

Здравейте!

Бивш служител съм на компанията и искам да ви споделя информация за нея!
Заплащането не е от най доброто както не е и от най лошото,средна работа,но за сметка на това е редовно и на време.
Натоварването в работният процес е не равномерен,един ден се изкривиш от работа на другият ден е по свободно,става мазало когато от колегите излязат болничен и трябва да се покрива смяна или направление.
Колегите! хмм има страхотни лицемери,и приятни хора,все пак който е ходил в казарма знае че на всеки може да се харесаш или ти да харесаш.
Относно шефовете,моят пряк ръководител беше ПИЧ и се разбирахме страхотно,а за големите никой не те закача.
От всичките коментари който са написани от бивши служители са хора който са махнати,заради некадърност и доста от тях ги познавах лично.
В Стинг и Либра нещата са същите,техни шофьори идват в Софарма както и обратното.
В сектора фармация компота е един и същ във всички фирми!!!
Всички фирми са на това дередже,ако някой може да ми посочи една фирма в която всичко е перфектно лично аз бих кандидатствал!
Напуснах фирмата защото тъка ми се стече живота и трябваше да сменя местожителството, иначе бих работил все още там.

Фирмата не е лоша,всеки си има мнение и изисквания.

Ако някой може да сподели, как е работата като шофьор-снабдител финансово и като нотаварване ?
С две думи, струва ли си човке да ходи на интервю даже ?
Благодаря предварително !

Никига не съм харесвал лицемерието. В Трейдинга - идваше ми в повече.
Това е. Не очаквайте заплата - по техни доклади - около средната в бранша. Спраямо по-малки фирми - зле. Да се чуди човек какви анализи получават ( и ...кой ли ги анализира).
Компанията е публична - от печалбата зависят дивидентите.
Маржа е регулиран от държавата - слаба нетна печалба.
На около 600 млн продажби - 12-13 млн печалба, или 2.17% ефективност. Какво да ви кажа....остава само за мениджмънта (естествено).
Ако си вършиш добре работата - забрави за израстване - все някой трябва да им пази гърба.
С лека ръка си уволниха финансовия директор (може би заради шефката на аптеките). Дали му запушиха устата - не знам.
Не съжалявам за 10-те години - все пак това е форма на опит.
Не мога да уважавам ръководство , което си вдига разхода за автомобили с 300% и след това ти казва, че по бюджет ще ти вдигне заплатата с 4%.
:))) Смешно е г-н димитров (умишлено с малка буква)
Това е. HR да не се обажда и замазва моето писание :)))

Здравейте,може ли да ми кажете дали се остава извън работно време в София? Т.е. в 22,00 часа ли приключва втора смяна?

Един рядко долен,двуличен ако може да се нарече човек ,работещ като МЕДИЦИНСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ за ВАРНА, пробивно мачка колегите, доста често колата е засичана по разни местенца,които нямат нищо общо с болници и ДКЦ-ета ..досещайте се сами , селска плевенска пръчка що е то ?
ГЕРГАНА ЕНЧЕВА разбира се!

Ваучери с изтекъл срок.... Отказват да си ги приберат..... Смех брат.... Мениджмънт а ни чул ни видял Хахахаха

Здравейте.
Предстой ми интервю за регионален мениджър,прочетох доста негативни коментари и бих искал някой да сподели какви могът да бъдат очакванията ми за заплащене,работна среда,продобивки и кариерно развитие,

Хора не се лъжете да ходите изобщо в Софарма Трейдинг.

Всичко е въздух под налягане. Има разни малки човеченца който ще направят всичко да ви унищожат за да се издигнат те. Редовно докладване на мениджърите кой, какво и как направил и кой за кого говорил. Във всички отдели са все едни и също нагли, арогантни, и безхаберни индивиди.
Мениджмънта е под всякаква критика.
Ако не сте симпатични на мениджмънта или на някое от дребните човеченца си губите времето защото ще ви направят живота черен. Постоянно се дискутират колеги и кой какъв бил и колко вземал. Лицемерието е невероятно. Но пък никой няма смелост да каже нещо в очите на другия.